HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Agami
Posty: 3
Na forum od: 13 sty 2022 17:29

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Agami »

Byłam na turnusie do 20 lutego. Już wtedy krążyły pogłoski, ze ZUS nie przedłużył umowy na następny, wiec dziwię się, że kolejni kuracjusze przyjechali. Szkoda. Miło wspominam pobyt. Pięknie położony hotel, wszędzie blisko, sympatyczni mieszkańcy Olecka, personel ośrodka przemiły i cudowni ludzie na turnusie. ❤️
ewcia2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 28 lip 2019 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: HOTEL Olecko

Post autor: ewcia2 »

Wszystko to jakieś dziwne. W lutym coś już było słychać, w marcu ludzi odesłali do domu a na stronie ZUS "Wykaz ośrodków rehabilitacyjnych współpracujących z ZUS... zgodnie ze stanem na 01.03.2022 r." Olecko figuruje. Osobiście też mi szkoda tego ośrodka (albo hotelu żeby nikogo nie urazić nazwą). Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Miasto i HOTEL Olecko

Post autor: Hipokryt »

Nowy sezon przed nami, więc zapytam ponownie :
Hipokryt pisze: 26 lis 2021 18:10 A kto wybiera się do Olecka turystycznie po tych wszystkich wpisach w temacie :?: :D
Miło byłoby zrobić wiosenny spacer Ścieżką Wiewiórczą tudzież poplażować nad Jeziorem Oleckim niedaleko Hotelu :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Hipokrycie...przecież nic straconego.Jest tam dużo pokoi z agro.
Swoją drogą.to ciekawa jestem jak potoczyły się losy Hotelu Olecko...i Odnowy.Może ktoś coś wie?? :roll: :?:
Awatar użytkownika
+dobek1412
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 05 lut 2019 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: HOTEL Olecko

Post autor: +dobek1412 »

zbigniew165 pisze: 04 mar 2022 22:37 Szkoda, że z takim " cudownym senatorium" ZUS rozwiązał umowę, a tak ostatnio było zachwalane Olecko, :roll:
Należy tylko współczuć tym, co muszą wcześniej zakończyć turnus i wyjechać do domu.
Byłem w Olecku na przełomie wrzesień/październik 2021. I powiem tak: byłem zadowolony z zabiegów, poznałem sympatyczny, profesjonalny personel. Wydaje mi się, że również baza /sprzęt do rehabilitacji były ok. I to jest dla mnie ważne. A to, co się działo/dzieje za drzwiami dyrekcji to inna bajka. Nie miało to wpływu, przynajmniej wtedy, na komfort lub jego brak dla mnie, kuracjusza. Można się czepiać np. do posiłków. Mnie wystarczały, nie biegałem do Biedry po dodatkowe żarcie. Ale temat posiłków to norma - jednemu pasują, drugiemu nie muszą. Zwłaszcza, że stawki żywieniowe zapewne do wysokich nie należą. Micha mogła by być cieplejsza. Ale to wada cateringu. Inaczej to wygląda, gdy kuchnia jest na miejscu.
Olecko zachwalałem, nie tylko ja, za zabiegi, za podejście personelu do nas. To był mój czwarty pobyt w sanatorium, więc mam jakieś porównania.
Gołdap - ok,
Iwonicz "Sanvit" - ok.
Ustroń "Malwa" - kiepsko. Jedzenie ok, zabiegi do bani.
Olecko - ok
Szkoda, że ktoś sobie nie poradził z prowadzeniem tego obiektu sanatoryjnego. Jest to o tyle dziwne, że obłożenie było chyba 100%, a co za tym idzie, szły pieniążki z ZUS.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Ostatnio widzialam info.że potrzebują tam rehabilitanta.
Istnieje też strona oficjalna i cennik pakietów pobytowych.160 zł/dobę.W tym nocleg.wyżywienie i 3 zabiegi.Resztę w miarę potrzeb trzeba sobie dokupić
.Boję się tylko.czy pan Tomek sobie z tym poradzi.Podejrzewam że to On nadal pełni tam uniwersalne funkcje.Chyba że mylę się :roll: :?:
Agami
Posty: 3
Na forum od: 13 sty 2022 17:29

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Agami »

Witam, czy ktoś z Państwa wie co z Hotelem Olecko dalej ??? Czy funkcjonuje jako rehabilitacja z ZUS ?
ODPOWIEDZ