Paczka z Olecka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

O żesz!! :o :o :o widzę że pech i Ciebie nie opuszcza :?
Serenada trzeba się obwiązywać czerwonymi kokardkami :?
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

entropia pisze: 23 kwie 2018 11:26 O żesz!! :o :o :o widzę że pech i Ciebie nie opuszcza :?
Serenada trzeba się obwiązywać czerwonymi kokardkami :?
:lol: Hurtem 100 metrów wstążki następnym razem wezmę.Będę od momentu złożenia papierów wiązać. :lol: Nie przyszło mi do głowy zaznaczyć w papierach mojej alergii .I wyszło co wyszło. Czyli wielka du..a.
Wyczulam wszystkich którzy cierpią na tę dolegliwość aby zaznaczyli to w papierach.Bo wychodzi przykra sprawa później.
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

Wydawało by się błaha sprawa, a jak w oba pośladki dokopie... :shock: szczerze współczuję :serce:
Mówię Ci dawaj będziemy chodzić w czerwonych podwiązkach :mrgreen: :lol:
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

:lol: :lol: :lol:
Tak trzeba zrobić. Tu trochę suchych drzew jest.Przy wyjeździe muszę uważać aby jedno nie padło na mnie.Jakiś czas temu jeden konar zabił tu kobietę. Ta dopiero miała pecha.Drzewo suche to nadal stoi.Tylko kapliczkę na nim ktoś zrobił. Wczoraj to drzewo już omijałam wielkim kołem.
Mam czerwoną kosmetyczkę.Może jutro na głowę se założę.Powiem.że deszcz ma padać. Taka wersja bedzie oficjalna:mrgreen:
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

Serenada pisze: 23 kwie 2018 13:58 :lol: :lol: :lol:
Tak trzeba zrobić. Tu trochę suchych drzew jest.Przy wyjeździe muszę uważać aby jedno nie padło na mnie.Jakiś czas temu jeden konar zabił tu kobietę. Ta dopiero miała pecha.Drzewo suche to nadal stoi.Tylko kapliczkę na nim ktoś zrobił. Wczoraj to drzewo już omijałam wielkim kołem.
Mam czerwoną kosmetyczkę.Może jutro na głowę se założę.Powiem.że deszcz ma padać. Taka wersja bedzie oficjalna:mrgreen:
:o :o :o jak dla mnie dosyć :shock:
Kochana koniecznie zakładaj ją na głowę... Weź ją nawet potnij aby na ręce i nogi jeszcze starczyło... Dodasz, że to zabezpieczenie przed wężami i komarami... Ty wracaj do Nas bezpiecznie! :serce:
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

:lol: :lol: :lol: :lol: Oooo... :lol: bym musiała kawałek węża prysznicowego jeszcze okręcić o tamto drzewo jako namacalny dowód ich istnienia.
Już zabieram się za kosmetyczkę. ...będę wcinać... ;) :D
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

:lol: :lol: :lol: oj tak obowiązkowo ;) ale popatrz będziesz najbardziej oryginalna i pomysłowa ;) taka nietuzinkowa babka z własnym stylem :mrgreen:
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

Już widzę na wybiegach nowe trendy z sopockiego molo.Berecik z denka.naszyjnik z suwaka.mufka z obrzeża i wachlarz z przykrywki.Takie 4-ry w jednym. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Pancernz »

To jeszcze raz 4.05 Mewa w Kołobrzegu tam jadę ,konkretnie która będzie to Mewa powiem jak już będę na miejscu bo są tam niby Mewa 1,2,3,4 ,dobra kawa dopić i autem na przegląd :)
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

Serenada pisze: 23 kwie 2018 21:08 Już widzę na wybiegach nowe trendy z sopockiego molo.Berecik z denka.naszyjnik z suwaka.mufka z obrzeża i wachlarz z przykrywki.Takie 4-ry w jednym. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Ale jaka sława Serenada, jaka sława ;) :mrgreen:
ODPOWIEDZ