Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

kris88 pisze:Oczywiście kruszynko2, skorzystałem tam ze wszystkich 54 zabiegów i czas miałem na wszystko :)

Bodzio18, kolega który mi o tym opowiadał nie chwalił się tym na lewo i prawo. Poznałem go i była to zwykła rozmowa ( nie przy % ) i nie uważam aby psuł opinie osób mieszkających w jedynkach. Poza tym czy zależy Tobie na opinii osób które nie mają własnego życia tylko żyją życiem innych ? Facet jest dorosły, nikomu nie wadzi i robi tak jak mu pasuje, korzysta z tej końcówki życia jaka mu została.

Ale wracając do tematu jaki pokój wybrać. Poznałem tam panie mieszkające w 3-ce. Dwie z nich wesołe chociaż każda ze swoimi chorobami. Trzecia taka zahukana kura domowa, na tańce nie, na spacer nie, kieliszek wina nie bo musi brać leki, jest chora, dodatkowo po amputacji piersi. Strasznie załamana. Kiedy z nią rozmawiałem to trochę otworzyła się przede mną i opowiadała że w domu to tylko jak w kieracie. Dziewczyny spędzały sporo czasu razem, starałem się je wyciągać na tańce, spacery, karmienie kaczek, kilka razy wieczorem wino i po jakiś dwóch tygodniach babeczka trochę odżyła. Poszła ze 2-3 razy na tańce, wieczorem wypiła kubeczek wina, zaczęła się uśmiechać. Tak więc chyba wybór pokoju trochę powinien zależeć od kondycji psychofizycznej danej osoby. Gdyby ta kobieta trafiła do jedynki to tylko umartwiała by się nad sobą i swoimi chorobami a tak spędziła trochę czasu w wesołym towarzystwie.
I wsio jest ok :) Bo co komu do domu jak nie jego powiadają?
Każdy żyje sobie jak chce ,ważne by nikomu do jego komnat nie zaglądać bo po co? :twisted:
Pozdrawiam cieplutko. :)
A pokój tylko 1 -osobowy :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14578
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: GIENIA »

Trójka :P
cyganeczka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 29 gru 2016 12:15

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: cyganeczka »

Jezeli mogę się wtrącić to 2 razy byłam w pokoju 3 osobowym i było super.Do dzisiaj utrzymujemy kontakt telefoniczny.Teraz jadę w marcu i nie wiem jakie są pokoje.W końcu w pokoju mało się przebywa, można znaleźć sobie inne towarzystwo jeżeli współlokatorki będę uprzykrzały życie. ;) Pozdrawiam
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: zebra »

Witam. Mój mąż nie miał by nic przeciwko temu , żeby miał trójkę , tzn jeszcze jedną panią łącznie ze mną :lol: ;)
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: maria123 »

A dał by radę :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Sloneczko »

A ja uwielbiam dwójeczki :D
Nie ma nic lepszego ;)
Jestem pogodna i wszystko mi jedno więc ludzi w pokoju zazwyczaj mam takich samych :D
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat: Słoneczko w zupełności się z Tobą zgadzam na 100% :D
Tylko dwójeczki !!! :kwiat:
Pozdrowienia i całuski dla wszystkich oczekujących i wyjeżdżających :kwiat: :kwiat: :kwiat:
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: zebra »

maria123 pisze:A dał by radę :lol: :lol: :lol:
Mówi , że dał by , bo świeży "towar " zawsze lepszy. :lol: ;) :)
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze:A ja uwielbiam dwójeczki :D
Nie ma nic lepszego ;)
Jestem pogodna i wszystko mi jedno więc ludzi w pokoju zazwyczaj mam takich samych :D
Tyż jestem pogodna ;) bardzo :mrgreen: i mieszkam w jedynce wtedy jestem pogodnie - :D
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: VVENUS »

Moi Drodzy. Pisałam kiedyś, że dwa razy byłam w sanatorium i za każdym razem w 3-ce i było naprawdę ok..a najważniejsze terapia śmiechem :D tak potrzebna jak inne zabiegi. Miałyśmy podobne poglądy na życie poważne i mniej poważne,ale też jakże ważne... ;) Co nie zmienia faktu , że nastepnym razem znów będę sie zastanawiała kogo mi przydziela ..., a może jednak wziąć jedynkę.. ? Podsumowując jak z fajnumi ludźmi wolę 2,3-kę , ale jest niepewność...
Zablokowany