Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Petrosj »

Nic teraz nie wymysle, pewnie jak dojede to okaze sie co jest dostepne ale wywąchałem ze w tym obiekcie są tyko 2 i 3 osobowe - jedynek oficjalnie nie ma..
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: zawiela »

Princi pisze: 15 gru 2017 20:36 Jak czytam takie bzdety to mi się scyzoryk w torebce otwiera. Jeden "mądry" napisze, stu innych przeczyta i opinia wystawiona.
Kuty, Stokrotko .... macie u mnie soczek ;)
Ja również dorzucam sok :)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: zawiela »

Zbigniew- I pisze: 17 gru 2017 19:23 Zawsze staram się o jedynkę. Jak na razie zawsze mi się udawało. Czasem człowiek potrzebuje trochę samotności :oops: , ale tez nie przeszkadzało mi 23 osoby w mojej jedynce o trzeciej nad ranem. :lol: :lol: :lol:
Juz ja wyobrażam se ten tłum...wszyscy na baczność i picie soczków po góralsku hihihihih.Fajnie miałeś :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14588
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: GIENIA »

Zbigniew- I pisze: 17 gru 2017 19:23 Zawsze staram się o jedynkę. Jak na razie zawsze mi się udawało. Czasem człowiek potrzebuje trochę samotności :oops: , ale tez nie przeszkadzało mi 23 osoby w mojej jedynce o trzeciej nad ranem. :lol: :lol: :lol:
23 :?: :shock: spora musiała być ta jedynka :lol: :lol: .... bo 12 osób to znam taki pokój ;)
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Zbigniew- I »

Mała jedynka w studio 1+2 w Dedalu, Polańczyk. Tego dnia mieliśmy urodziny z dwiema koleżankami z turnusu. Wszyscy zaprosiliśmy swoje paczki, a ja robię duuużo nalewek. :lol: :lol: :lol: Taki ścisk przeżyłem tylko kiedyś dawno temu, jak jechaliśmy w trzynaścioro w syrence. :lol: :lol: :lol: Dziś napisałem prośbę o jedynkę w Agacie w Cieplicach. Proszę, trzymajcie kciuki, będę tam po raz trzeci. :roll:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6516
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Martinka »

Zawsze 1- jedynka. Nikt mi na moim kibelku,który sama sobie wymyję nie będzie siedział :lol: :lol:
Spokój i jeszcze raz spokój :)
Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7828
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: darek »

Pokoje

Przydziałem pokoi Zajmują się tzw Działy Marketingu -DLACZEGO ??
Cóż tak już jest w obiektach sanatoryjnych ,że nieraz należy cos gdzieś robić
Niestety ale w Naszych polskich sanatoriach sa ułatwienia dla Par -Szkoda ,że tylko małżeńskich
Do dziś nie zapomnę sobie scysji gdzie podczas przyjazdu były już przygotowane pokoje
Pierwszeństwo Małżeństwa -TE Oficjalne a reszta wg widzimisie Pań z Recepcji
Niestety ale są obiekty GDZIE nie ma pokoi JEDNOOSOBOWYCH bo projektant tak a nie inaczej je zaprojektował -Jest opcja ,że zapłacisz za drugie łóżko -jest jedynka -ale ten pokój jest dwu osobowym
.
Powracając do Pierwszeństwa o owej scysji
Pewna Para ,która ze względów FORMALNYCH nie może mieć jednego Nazwiska -ale mieszka RAZEM okazywali dowód osobisty nie została zakwaterowana RAZEM :(
Inny przykład w kołobrzeskim sanatorium pojawiło się Dwóch znanych Gejów mieli Problem być razem zakwaterowani..wiecie co Zrobili wykupili od kuracjuszy ich przydziały i po za mieniali się można można

Musimy też PAMIĘTAĆ o innych obostrzeniach sa schorzenia które Dyskwalifikują do samodzielnego zamieszkania min ..Diabetycy choć zadam Pytanie Dlaczego ??
Oczywiście są też Schorzenia ,które nakazują też odizolowania ze względu na np Leki które Pacjent zażywa !!!

A generalnie fajnie było by aby pokoje w Sanatoriach były jedno i dwu osobowe, choć nie zapomnę sobie traumy jaką miałem podczas pierwszej nocy w pokoju 15 osobowym . Ale po 2-3 dniach to okazały się najlepsze Wakacje-Sanatoryyjne w Życiu
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: zbigniew165 »

Datek jest takie sanatorium z pokojami jedno i dwuosobowe w Ustroniu-Różnica.Pomieści 860 kuracjuszy i innych pokoi nie posiada. Najlepsze jest to, że możesz rezerwować jedynkę na turnus nawet dwa miesiące przed jego rozpoczęciem.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: stokrotka »

zbigniew165 pisze: 18 gru 2017 15:57 Datek jest takie sanatorium z pokojami jedno i dwuosobowe w Ustroniu-Różnica.Pomieści 860 kuracjuszy i innych pokoi nie posiada. Najlepsze jest to, że możesz rezerwować jedynkę na turnus nawet dwa miesiące przed jego rozpoczęciem.
To prawda.Ale są oddziały które wysyłają skierowania na dłużej niż dwa miesiace i wtedy może być ciężko z jedynką.Tak miałam-dostałam skierowanie na 6 tyg.przed wyjazdem.Wtedy były wszystkie już zarezerwowane.Mimo iż to była Równica.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: zbigniew165 »

Faktycznie, bo ja miałem skierowanie z ZUS w pażdzierniku, a jadę 02.01. 2018 i mam rezerwację na pulmonologi. W ubiegłym tygodniu Sztani dostał skierowanie na ten sam oddział, a jedzie na początku kwietnia i też już posiada rezerwację jedynki. Tak, że po otrzymaniu skierowania natychmiast dzwonimy i robimy rezerwację. Ale tą wiedzę mamy dzięki temu, że jesteśmy na tym forum i dzielimy się informacjami.
Zablokowany