Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Maryann »

Ja tez mialam jedna na gimnastyce zbiorowej w klapeczkach na koturnie....ale w szpilkach.?..co za pustaki... :roll:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Maryann »

Tak sie mozna fajnie...I seksownie nawet...ubrac na sportowo...I stosownie do okazji..bo przeciez stroj sportowy w okolicznosciach zabiegowych jest najbardziej wskazany i odpowiedni.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

W dzisiejszych czasach jest tyle mozliwosci by wywrzec na kims wrazenie ;) odpowiednim strojem, ktory moze byc elegancki i zarazem sportowy. Do fajnych trampek wystarszy zalozyc cienki dresik i kolorowy t-shirt :D
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Maria K »

Witam,włączę się do waszej rozmowy.
Piszecie że jesteście takie tolerancyjne,a jedziecie po tych które są waszym zdaniem nie odpowiednio ubrane. :(
Nie uważacie że każdy ma inny gust,i że komuś może się podobać coś innego.
Uważacie że każdy ma się ubierać tak jak wam się podoba.
Może te kobiety całe życie chodzą na szpilkach, i ciężko im się przestawić.
A może nie mogą chodzić w płaskich butach, ze względów zdrowotnych.
Są choroby stóp w których trzeba mieć przynajmniej małe podwyższenie.
Według mnie to bardzo nie kulturalnie wyzywać komuś od pustaków, nie znając danej osoby.
Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Maryann »

Maria K pisze: 26 paź 2017 15:38 Witam,włączę się do waszej rozmowy.
Piszecie że jesteście takie tolerancyjne,a jedziecie po tych które są waszym zdaniem nie odpowiednio ubrane. :(
Nie uważacie że każdy ma inny gust,i że komuś może się podobać coś innego.
Uważacie że każdy ma się ubierać tak jak wam się podoba.
Może te kobiety całe życie chodzą na szpilkach, i ciężko im się przestawić.
A może nie mogą chodzić w płaskich butach, ze względów zdrowotnych.
Są choroby stóp w których trzeba mieć przynajmniej małe podwyższenie.
Według mnie to bardzo nie kulturalnie wyzywać komuś od pustaków, nie znając danej osoby.
Pozdrawiam. :kwiat:
Nie jestem tolerancyjna jeśli chodzi o ubiór niedobrany do sytuacji.. Kwestia odmienności gustów a niedobranie stroju do danej sytuacji to coś zupełnie innego, ponieważ można się bardzo gustownie ubrać do pracy, ale niestety ten stój na siłownię się nie nadaje.
Ja całe zycie chodzę w szpilkach ale na siłownię, na plażę i chociażby na zabiegi w sanatorium potrafię się przestawić
Względy zdrowotne też mnie nie przekonują, bowiem optymalny 4 centymetrowy obcas to nie to samo co wysoka szpilka ...
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

Rowniez nie jestem tolerancyjna w sytuacji, gdy widze ledwo idącą na zabiegi kobiete w szpilkach a nawet nie w szpilkach a w klapeczkach na obcasie :?
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: zawiela »

Byłam kiedyś,z pewna PANIĄ w Połczynie,naprawde fajna babka,piszę PANIĄ,ponieważ na zabiegi chodziła odpie...... w krótką spódniczkę i buciki na obcasach.Halo sie pytam? Co Ty odpier....sz? Wrzuć na luz...jak sie masz komuś spodobać,to się spodobasz i w ortalionach {panienka ,trochę po 50-tce}.Szczerze ,to ja nie rozumiem takich osób...jadą na kurację...ok, na posiłki mozna wystrzałowo sie ubrac,ale na zabiegi{ to jest moje skromne zdanie,mogę się mylić} t-shirt,spodnie dresowe lub leginsy,trampeczki lub adidasyi wszystko w temacie.I tak swój spotka swego ...niech każdy dopisze co chce ;) :D :D :lol: :serce:
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: kuty »

zawiela pisze: 26 paź 2017 17:52 Byłam kiedyś,z pewna PANIĄ w Połczynie,naprawde fajna babka,piszę PANIĄ,ponieważ na zabiegi chodziła odpie...... w krótką spódniczkę i buciki na obcasach.Halo sie pytam? Co Ty odpier....sz? Wrzuć na luz...jak sie masz komuś spodobać,to się spodobasz i w ortalionach {panienka ,trochę po 50-tce}.Szczerze ,to ja nie rozumiem takich osób...jadą na kurację...ok, na posiłki mozna wystrzałowo sie ubrac,ale na zabiegi{ to jest moje skromne zdanie,mogę się mylić} t-shirt,spodnie dresowe lub leginsy,trampeczki lub adidasyi wszystko w temacie.I tak swój spotka swego ...niech każdy dopisze co chce ;) :D :D :lol: :serce:
A u mnie w Połczynie w tym roku gość na zabiegi chodził w garniturze...... i na stołówkę też......w tym samym....!!!
:D :D :D :D :D :D :D
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1710
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: p-siak »

Słonko dobrze prawisz,zgadzam się z Tobą.Kolega opowiadał,iż była pani,która do basenu wchodziła
obwieszona złotem!W jakim celu tak robiła?Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: zawiela »

grzegorzgg67 pisze: 26 paź 2017 19:02 Słonko dobrze prawisz,zgadzam się z Tobą.Kolega opowiadał,iż była pani,która do basenu wchodziła
obwieszona złotem!W jakim celu tak robiła?Pozdrawiam.
W jakim celu to robiła?Nie mogła rozpiąć i aby ponownie założyć ,potrzebowała osoby dobrze widzącej......oj,chciała sie pochwalić... ;) ;) :lol:
ODPOWIEDZ