Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: zawiela »

kuty pisze: 26 paź 2017 19:01
zawiela pisze: 26 paź 2017 17:52 Byłam kiedyś,z pewna PANIĄ w Połczynie,naprawde fajna babka,piszę PANIĄ,ponieważ na zabiegi chodziła odpie...... w krótką spódniczkę i buciki na obcasach.Halo sie pytam? Co Ty odpier....sz? Wrzuć na luz...jak sie masz komuś spodobać,to się spodobasz i w ortalionach {panienka ,trochę po 50-tce}.Szczerze ,to ja nie rozumiem takich osób...jadą na kurację...ok, na posiłki mozna wystrzałowo sie ubrac,ale na zabiegi{ to jest moje skromne zdanie,mogę się mylić} t-shirt,spodnie dresowe lub leginsy,trampeczki lub adidasyi wszystko w temacie.I tak swój spotka swego ...niech każdy dopisze co chce ;) :D :D :lol: :serce:
A u mnie w Połczynie w tym roku gość na zabiegi chodził w garniturze...... i na stołówkę też......w tym samym....!!!
:D :D :D :D :D :D :D
Jak można na zabiegi można k..... chodzić w garniturze???Pal licho stołówkę...ale na zabiegi....ło matko i 7 córek hihihihihih.Sorki,ale nie wyrabiam,albo gość był pierwszy raz i nie wiedział o co kaman,a sie nasłuchał różnych historyjek o sanatorium.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Dzia_dek »

grzegorzgg67 pisze:(...) pani,która do basenu wchodziła obwieszona złotem!W jakim celu tak robiła?
Po pierwsze, primo, żeby się pochwalić stanem jego posiadania. :roll:
Po drugie, primo, żeby jej tego stanu posiadania ktoś nie zwinął. :lol:
kuty pisze:(..) gość na zabiegi chodził w garniturze...... i na stołówkę też......w tym samym....!!!
Kuty, może to była jedyna rzecz, którą ze sobą przywiózł. Miałem okazję spotkać kiedyś "gościa" co na czterotygodniowy
turnus przyjechał z torbą wielkości średniej reklamówki. Po tygodniu wszyscy unikali go jakby był zadżumiony. :lol:
Maryann pisze: Nie jestem tolerancyjna jeśli chodzi o ubiór niedobrany do sytuacji (...)
Względy zdrowotne też mnie nie przekonują (...)

Co jednak, mimo wszystko, nie upoważnia Cie do nazwania kogoś pustakiem. Padają tu na forum oprócz tego określenia
jeszcze inne np. burak, parapet, taboret. Moim zdaniem świadczy to tylko i wyłącznie o niskiej kulturze bądź jej braku
u osoby, która używa tych określeń w stosunku do innych. To co jeszcze może by uszło w środowisku młodzieży nie zawsze
nam przystoi, bo sami wypadamy z tym trochę śmiesznie, delikatnie rzecz ujmując. Mario całkowicie zgadzam się z Twoim
postem. Uważam, że czyjeś ,w sumie dla nikogo nieszkodliwe, "maniactwo" nie daje nam podstaw do wyzywania tych osób.
Wracając do tematu to myślę, że wiek ludzi na wyjazdach z ZUS-u waha się od lat 20 do 65; czyli rozpiętość, jakieś 45 lat. :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Maryann »

Dzia_dek pisze: 26 paź 2017 19:47 Padają tu na forum oprócz tego określenia
jeszcze inne np. burak, parapet, taboret. Moim zdaniem świadczy to tylko i wyłącznie o niskiej kulturze bądź jej braku
u osoby, która używa tych określeń w stosunku do innych. To co jeszcze może by uszło w środowisku młodzieży nie zawsze
nam przystoi,
No właśnie.. padają takie słowa i padać będą, bowiem zdecydowana większość ludzi ma wady i zalety. Są oczywiście wyjątki ... wzory cnót i wszelakich zalet.... co widać m.in. na tym forum..... No cóż... ja należę do tej pierwszej grupy... nad czym ubolewam.. :P
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Dzia_dek »

Maryann pisze: No właśnie. padają takie słowa i padać będą, bowiem zdecydowana większość ludzi ma wady i zalety.

To, że ktoś posiada wymienione wyżej cechy nie oznacza, że musi używać "epitetów" w stosunku do innych. :?
Te wyjątki ... wzory cnót i wszelakich zalet, co widać m. in. na tym forum, też na pewno maja swoje wady. :o
Maryann pisze:(...) No cóż... ja należę do tej pierwszej grupy... nad czym ubolewam.. :P
Też nad tym ubolewam. :( Są pewne zachowania, które Kobiecie, :kwiat: mimo wszystko, nie przystoją. :roll:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

Kobiecie w dzisiejszych czasach wszystko przystoi ;) :D
Nawet chodzenie na zabiegi po śliskiej powierzchni w szpilkach i koronkach :twisted:
Jednak kubel zimnej wody nieraz nalezy komus wylac na głowę aby popatrzyl realnie na swiat w ktorym zyje.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Dzia_dek »

Sloneczko pisze: (...) chodzenie na zabiegi po śliskiej powierzchni w szpilkach i koronkach :twisted:
Jednak kubel zimnej wody nieraz nalezy komus wylac na głowę aby popatrzyl realnie na swiat w ktorym zyje.
Nie rozumiem, dlaczego próbujemy uszczęśliwiać innych na siłę, bo nie mieszczą się w "naszych ramkach" :?:
Jeśli komuś jest w tym wygodnie i dobrze się z tym czuje, to dlaczego nie :?:
Sloneczko pisze:Kobiecie w dzisiejszych czasach wszystko przystoi ;) :D
Uważam jednak, że nie wszystko przystoi. Jestem facet starej daty, mam swoje zasady i ...
też pewnie nie mieszczę się w "ramkach" pewnej grupy osób, z tego forum i nie tylko
Ostatnio zmieniony 26 paź 2017 20:53 przez Dzia_dek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Maryann »

Dzia_dek pisze: 26 paź 2017 20:21
Maryann pisze: No właśnie. padają takie słowa i padać będą, bowiem zdecydowana większość ludzi ma wady i zalety.

To, że ktoś posiada wymienione wyżej cechy nie oznacza, że musi używać "epitetów" w stosunku do innych. :?
Te wyjątki ... wzory cnót i wszelakich zalet, co widać m. in. na tym forum, też na pewno maja swoje wady. :o
Maryann pisze:(...) No cóż... ja należę do tej pierwszej grupy... nad czym ubolewam.. :P
Też nad tym ubolewam. :( Są pewne zachowania, które Kobiecie, :kwiat: mimo wszystko, nie przystoją. :roll:
Niewiem z jakiego powodu czujesz się upoważniony do zwracania mi uwagi... Być może się mylę, ale do zwracania uwagi upoważnieni są przede wszystkim rodzice w stosunku do własnych dzieci, zwierzchnicy wobec swych podwładnych, ewentualnie nauczyciele i wychowawcy wobec dzieci, które im powierzono. A poza tym zwracając komuś uwagę wprost sam popełniasz błąd, którego ciężar gatunkowy wykracza daleko poza normy dobrego wychowania.Będąc świadkiem ludzkich słabości, powinieneś się ograniczyć ewentualnie do ich milczącego odnotowania, bądż wewnętrznej oceny. Takt i powściągliwość jest zaletą, której Tobie jak widać brakuje... Kropka.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Fionka »

Jednak ktoś , kto w szpilkach i satynowym szlafroczku mini , wybiera się na basen musi mieć pusto w głowie szczególnie gdy buziaczek i nuńki lekko przechodzone- to cytat młodych facetów komentujących taki ubiór pani która dzisiaj w Jutrzence czekała w głównych holu na ćwiczenia w basenie. :roll: :roll: Maryann nikogo personalnie nie skrytykowała ani nie obraziła , jedynie wyraziła swoją opinię o tego typu ludziach .Krytyka była , jest i będzie . Krytykujemy i jesteśmy krytykowani , jak świat , światem - mamy takie prawo.
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

Maryann pisze: 26 paź 2017 20:52
Dzia_dek pisze: 26 paź 2017 20:21
To, że ktoś posiada wymienione wyżej cechy nie oznacza, że musi używać "epitetów" w stosunku do innych. :?
Te wyjątki ... wzory cnót i wszelakich zalet, co widać m. in. na tym forum, też na pewno maja swoje wady. :o

Też nad tym ubolewam. :( Są pewne zachowania, które Kobiecie, :kwiat: mimo wszystko, nie przystoją. :roll:
Niewiem z jakiego powodu czujesz się upoważniony do zwracania mi uwagi... Być może się mylę, ale do zwracania uwagi upoważnieni są przede wszystkim rodzice w stosunku do własnych dzieci, zwierzchnicy wobec swych podwładnych, ewentualnie nauczyciele i wychowawcy wobec dzieci, które im powierzono. A poza tym zwracając komuś uwagę wprost sam popełniasz błąd, którego ciężar gatunkowy wykracza daleko poza normy dobrego wychowania.Będąc świadkiem ludzkich słabości, powinieneś się ograniczyć ewentualnie do ich milczącego odnotowania, bądż wewnętrznej oceny. Takt i powściągliwość jest zaletą, której Tobie jak widać brakuje... Kropka.

Dokładnie! Zgadzam się z twoją wypowiedzią Maryann. A poza tym chodzi też o to że do zabiegów zwykle czeka więcej osób A nie tylko jedna pani bądź pan wystrojeni od stóp do głów A rozebranie i ubranie trwa a ludzie niech czekają.... :?
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

Miriam :kwiat: ty nie wiesz jak niektore panie szybko zrzucają ubranie :o
O rany :shock: ale mi się zarymowalo :lol:
ODPOWIEDZ