Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

Słoneczko drogie, ale powiedz co to da, że się wkurzasz , chce niech chodzi :) , nogi powykręca, stanie się "pośmiewiskiem" ogółu - olać to.
To że plotkują i będą plotkować - obłuda jest , była i będzie , przecież to wiesz :(

Grunt to woda i prunt ;) jak mówią ....

To święta racja z tym wynoszeniem podstaw z domu ale jest jeszcze samokształcenie , niektórzy tego również nie potrafią .....

świat się nie kończy - Słoneczko relaksuj się , przecież Ty jesteś taka pogodna :serce:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

Bibi :kwiat: ale nie moge patrzec na czyjeś nieszczęście.... bo to są nieszczesliwe istoty stąpające po sliskiej powierzchni w szpilkach :? Niszczące swoj kregoslup pod kilogramami zlotej biżuterii :?
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

:lol: :lol: :lol:

:kwiat:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

:kwiat: :serce: :serce: :D
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 28 paź 2017 11:41 Bibi :kwiat: ale nie moge patrzec na czyjeś nieszczęście.... bo to są nieszczesliwe istoty stąpające po sliskiej powierzchni w szpilkach :? Niszczące swoj kregoslup pod kilogramami zlotej biżuterii :?
No tak i takim poślizgiem zepchnie słonko do basenu :o o :lol: I tylko błysk złotego łańcucha ćwiczący zobaczą :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

Ja wiecej na basen nie idę :shock: Nie pomyslalam o tym wczesniej :? Juz widze siebie lezącą na dnie basenu :shock: a nade mną wielkie łańcuchy otaczające moje ramiona :o brrrrrr
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 28 paź 2017 11:53 Ja wiecej na basen nie idę :shock: Nie pomyslalam o tym wczesniej :? Juz widze siebie lezącą na dnie basenu :shock: a nade mną wielkie łańcuchy otaczające moje ramiona :o brrrrrr
:lol: :lol: :serce: ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7825
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: darek »

Dobrze ,że Słoneczko i Kruszynka mnie Znają i akceptują choć do czasu zapewne :)

Ale kilka lat temu w kołobrzeskim Sanie na basenie pojawiła się Bardzo .... ponętna Pani ..gdy Marianek w SanRemo grał w Najlepsze ( była wtedy chyba 20,30) w Bardzo wysokich czarnych szpilkach z czerwonym podbiciem w sexownych ..samonośnych pończochach ( chyba dobrze to określiłem ) i NIKOMU z kilku panów pływających na owym basenie to nie ....przeszkadzało ..prócz Pana Ratownika ,który poprosił o zachowanie bezpieczeństwa
-Pani nie miał klapek basenowych :)

Oczywiście podzielam pogląd Kruszynki może być stare może być zniszczone -ale MUSI być czyste i wyprane.

A co do wieku osób wyjeżdżających w tym roku sezon na prewencje został zakończony.
Rozpatrywany jest wyjazd na rok 2018 choć wg nieoficjalnych informacji Prewencja wyjazdowa ma być OGRANICZONA bo Brakuje finansów ma być stacjonarna ( mowa tutaj o kilku śląskich oddziałach ZUS )
mati45_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 02 wrz 2017 22:31
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: mati45_ »

Tam jedziemy sie leczyc :) Tak to odbieram .Uwazam ze ludzie co nie którzy jezdza tam w celach innych.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: sztani »

Darek czarne wizje kreśli. Ja jeszcze mam zamiar wyjechać na turnus :( by zdrowie podreperować .
Mati 45 myślę ,że masz rację . Z tego co się czasami czyta tu na forum a czasami często ludzie mylą turnusy rehabilitacyjne z wyjazdami towarzysko/rozrywkowymi. ale tym razem ja zjechałem z tematu o wieku na turnusach . Sorki. :)
Ostatnio zmieniony 28 paź 2017 16:58 przez sztani, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ