TERMIN WYJAZDU .............................2012

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ewa831
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 08 wrz 2011 20:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: ewa831 »

wolę maj , czerwiec. pozdrawiam ;)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1959
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: Zosia »

Super! konkurencji Ewuś nie będziemy robiły ale jak komuś zima nie wypali to wiosną................ach kiedy wszystko się zielenie jest cudnie ;) Pozdrawiam nie tylko ciepłolubnych :D tych od kuligów też :D
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: Selene »

Nieśmiałe puk puk i ochoczo wstępuje do szacownego grona klubowiczek. Czy to wiosna czy jesień w wesołej i sympatycznej
grupie o wiele raźniej. Znam kilka tanich adresów w miejscowościach uzdrowiskowych. Służę radą.
Jestem z Wielkopolski.

Pozdrawiam :P
ewa831
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 08 wrz 2011 20:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: ewa831 »

Mi też każdy termin odpowiada ale bardziej jestem ciepłolubna. Pozdrawiam wszystkich
forumowicz

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: forumowicz »

Selene pisze:Nieśmiałe puk puk i ochoczo wstępuje do szacownego grona klubowiczek. Czy to wiosna czy jesień w wesołej i sympatycznej
grupie o wiele raźniej. Znam kilka tanich adresów w miejscowościach uzdrowiskowych. Służę
Jestem z Wielkopolski.

Pozdrawiam :P
Witaj :) Selene miło Ciebie usłyszeć 8-) ciesze sie ,że tak fajnie rozkreca się nasz pomysł, należy sie nam wszystkim fajny wyjazd dopracujemy tę sprawę wierzę w to .
Zauważ ,że też piszą się na ten wyjazd panowie ,ale ostatnio się przyczaili jakoś ;) cichutko siedzą :lol:
Gdzieś znikli :( ha ha ha pozdrawiam cieplutko 8-)
forumowicz

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: forumowicz »

Zosia pisze:Witam! Fajnie, fajnie ale ogromnie żałuję że mi pewnie nie wyjdzie :( . Mam nr 2209 i na pewno w którymś z tych miesięcy dostanę przydział. Jakiś przydział :?: Maj -czerwiec byłby dla mnie lepszym terminem ale rozumiem że większość z Was lubi zimę :)
Witaj :) Zosiu nie martw sie może jesienią drugi wyjazd się da zorganizować? oby tylko "uformowała" się grupa ,a wszystko wskazuje ,że tak sie stanie i udał sie pierwszy wyjazd ,potem pójdzie jak z płatka :lol: ja jestem pewna ,że się uda pozdrawiam serdecznie :)
forumowicz

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: forumowicz »

Selene pisze:Nieśmiałe puk puk i ochoczo wstępuje do szacownego grona klubowiczek. Czy to wiosna czy jesień w wesołej i sympatycznej
grupie o wiele raźniej. Znam kilka tanich adresów w miejscowościach uzdrowiskowych. Służę radą.
Jestem z Wielkopolski.

Pozdrawiam :P
Selene to fajnie ,że znasz takie miejsca fajne i nie drogie, na pewno będziemy pytali Ciebie o poradę .
Każdy coś wniesie od siebie i worek :lol: dobrego nastroju i bedzie SUPER 8-)bużka
forumowicz

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: forumowicz »

Halo Halo gdzie się podziali wszyscy? :( myślicie że ja odpuszczę Wam wspólny wyjazd ? :lol: nie liczcie na to pakować walizy bliżej terminu styczeń -kwiecień 8-) grupka jest fajna i wyjazd będzie super ja to wiem :D pozdrawiam
jarek0505
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 27 lis 2011 19:51

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: jarek0505 »

Do Krynicy Gorskiej w styczniu2012 ktos smiga? Fajny facet,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: TERMIN WYJAZDU .............................2012

Post autor: Selene »

Drogie Panie co wy na propozycję Jarka? :oops:
Jarku a masz namiar na noclegi w rozsądnej cenie?
ODPOWIEDZ