crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: pysiunia22 »

Witam a ja byłam jesienia na przelomie pazdziernik listopad teraz rok temu zima w grudniu święta były super milo spedzilam :lol: zabiegi rewelka jedzonko tez i planuje teraz na jesień ze względu na zabiegi są super :roll: pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Bietka »

CRR KRUS to luksusowe sanatorium w porównaniu z Modrzewiem w którym byłam (zabiegi i stołówka jak opisałam w Domu Zdrojowym) co do jedzenia i zabiegów (częściowo w Domu Zdrojowym) nie wypowiadam się ale warunki lokalowe bardzo dobre bo widziałam i basen Aqua na miejscu.
Nie wspomnę o wspaniałych wycieczkach i programie rozrywkowo/ kulturalnym. A ja ciągle marzę o Horyńcu (tylko nie o Sanatorium Bajka).
Pozdrawiam
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: pysiunia22 »

Gaba pisze:I tak trzymaj GIENIA -dobre nastawienia to połowa sukcesu ;) ....My z kriss007 :x sędziliśmy fajnie czas i byłyśmy zadowolone -wg.mnie to nallepsza baza zabiegowa z ośrodków z krusowskich :) masz pytania -pytaj ;)
Zgadzam sie Horyniec góra :lol:
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

Wycieczki ok , jeden mankament to granica z dzikim krajem . Autokar w drodze powrotnej ze Lwowa stał 5 godzin na granicy :lol: . Nie słodźcie bo miód był sztuczny. Jeżeli chodzi o pokoje nie mam nic do zarzucenia. Budynek też ładny. Basen ok. I nikt nie będzie mi mówił ,że zabiegi ok, skoro tak nie było. Ktoś przecież dostał borowinę i lepsze zabiegi , niestety nie ja . I nie będę udawał i słodził że było ok . Wracając do kuchni , to powiem tak. Znam paniom która przeżywa miesiąc za 300zł. Oczywiście jeździ do sanatorium . I myślę że ona gdzie nie pojedzie będzie chwaliła wyżywienie, bo zawsze jest lepsze niż w domu :lol:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

jarko666 pisze: (...) Znam panią /om/ która przeżywa miesiąc za 300zł. Oczywiście jeździ do sanatorium . I myślę że ona gdzie nie pojedzie będzie chwaliła wyżywienie, bo zawsze jest lepsze niż w domu :lol:
Jeżeli uważasz, że w tym jest coś śmiesznego no to gratuluję Ci poczucia humoru.
Trzeba chyba nie mieć serca żeby się z czegoś takiego naśmiewać. Ktoś być może
od ust sobie odejmuje żeby starczyło na inne, nie mniej ważne dla niego, potrzeby,
a ten się śmieje i żarty sobie stroi. Ten Horyniec to może nauczka dla Ciebie żeby
z osób żyjących w ten sposób nie robić sobie kpin. Może warto to zapamiętać?
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

Nie nie żal mi jej . Jest tak skąpa że wnukom czekolady nie kupi . Tylko chomikuje do skarpety. I co weźmie ze sobą do dołka :?: Takich ludzi mi nie żal, mają, lecz ich chore skąpstwo doprowadza do takiej sytuacji
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: ela-ela »

Jarko 666 aż wstyd czytać co ty wypisujesz powinieneś się wstydzić :kwiat:
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

Jest wiele innych powodów i czynów za które można się wstydzić.Nie chcę rozpętywać wojny na forum , bo nikt nie jest zupełnie bez winy.I każdy ma coś za uszami. Są złodzieje którzy są potępiani , Natomiast jeżeli ktoś wyłudza coś od państwa jest zaradnym. A przecież to to samo.Chodzę do kościoła składam ręce ,a w poniedziałek pokazuję rogi ,i co :?: Nie zmienię zdania i nie jest mi wstyd.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Gaba pisze:I tak trzymaj GIENIA -dobre nastawienia to połowa sukcesu ;) ....My z kriss007 :x sędziliśmy fajnie czas i byłyśmy zadowolone -wg.mnie to nallepsza baza zabiegowa z ośrodków z krusowskich :) masz pytania -pytaj ;)
Tak zawsze trzymam :lol: :lol: i jeszcze nigdy źle na tym nie wyszłam :P
A jak się w tym kurorcie ;) ma sprawa z baletami :?: :roll:
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

[quote="GIENIA"
A jak się w tym kurorcie ;) ma sprawa z baletami :?: :roll:[/quote] Wytancysz się do woli . Tylko trzeba przejść ze 300m. Lokal nazywa się SAWA
ODPOWIEDZ