crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1028
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: krisss0070 »

Tak trzeba przejść ale myślę że to żadna odległość :) a jest jeszcze przesympatyczna pani Danusia która organizuje wycieczki i ogniska czy balety wystarczy z nią porozmawiać i jak się ma super starostów to oni też coś zdziałają :D :D to można nawet w ośrodku sobie zorganizować bo jest sala przystosowana do tego wystarczą tylko chęci ;)
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Gaba »

OOOO tak obrotni starosci to połowa sukcesu ...tacy np. jak kriss0070 ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

O Sawie juś mi Ktos wspominał , o tym żeby zabrać płytkę z muzą też :lol: :lol: ... czyli nie taki :twisted: straszny , jak go malują :D
A z Sawy mozna wrócić na bosaka ;) .. w listopadzie się tak wracało , to w czerwcu tym bardziej mozna :lol: :lol:

Oby tylko towarzycho było spoko :roll: no bo samej , po nocy , bez butów :oops: :P
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1028
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: krisss0070 »

Gaba pisze:OOOO tak obrotni starosci to połowa sukcesu ...tacy np. jak kriss0070 ;)
Oj Gaba :serce: :kwiat: nie przesadzaj :D ale z miłą chęcią bym tam wróciła będę składać wniosek i chciałabym Horyniec może uda nam się znowu tam spotkać pozdrawiam Cie serdecznie kochana Gaba :kwiat:
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: iwonina73 »

Właśnie wrocilam z Horynca. Dla mnie wszystko na 5+.Jedzonko spoko.Glodna nie chodzilam.Towarzystwo na 6+.Sawa blisko, muza ok.Zabiegi bez zarzutu....mialam siarkę i masaze.Kregoslup poratowany.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: wiktor64 »

Dziekujemy za opinie oby takich osub było wiecej :D :D :D
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

Byłem dzisiaj u lekarza zobaczył kartę , i tylko się uśmiechnął , jak przeczytał jakie miałem zabiegi. Zapytał po co tam pojechałem :?: I nie boję się o tym pisać ,bo piszę prawdę . Nawet gdyby forum było monitorowane , a ja miał bym dostać wilczy bilet :shock:
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: pysiunia22 »

krisss0070 pisze:Tak trzeba przejść ale myślę że to żadna odległość :) a jest jeszcze przesympatyczna pani Danusia która organizuje wycieczki i ogniska czy balety wystarczy z nią porozmawiać i jak się ma super starostów to oni też coś zdziałają :D :D to można nawet w ośrodku sobie zorganizować bo jest sala przystosowana do tego wystarczą tylko chęci ;)
Zgadzam się z Tobą aby chęci były :lol: :lol:
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: iwonina73 »

GIENIA pisze:O Sawie juś mi Ktos wspominał , o tym żeby zabrać płytkę z muzą też :lol: :lol: ... czyli nie taki :twisted: straszny , jak go malują :D
A z Sawy mozna wrócić na bosaka ;) .. w listopadzie się tak wracało , to w czerwcu tym bardziej mozna :lol: :lol:

Oby tylko towarzycho było spoko :roll: no bo samej , po nocy , bez butów :oops: :P
Gienia.. .uwazaj zeby w tunelu.....strach Cię nie przeleciał, jak bedziesz wracala sama.Lepiej w towarzystwie :D
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Gaba »

krisss0070 pisze:
Gaba pisze:OOOO tak obrotni starosci to połowa sukcesu ...tacy np. jak kriss0070 ;)
Oj Gaba :serce: :kwiat: nie przesadzaj :D ale z miłą chęcią bym tam wróciła będę składać wniosek i chciałabym Horyniec może uda nam się znowu tam spotkać pozdrawiam Cie serdecznie kochana Gaba :kwiat:
Też bym chciała :lol: :lol: :lol:oj bardzo bym chciała ;)
GIENIA tunel nie taki straszny -Swiatło jest całą noc ;) ,ale "przyjaciel"-wskazany ;)
ODPOWIEDZ