Organizacja dnia w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14578
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: GIENIA »

Ewela , istotne jest abyś była na zabiegach . Jeśli masz zabieg po południu , można spróbować sie dogadać , abyś wykorzystała go przed południem , w miarę wolnej chwili oczywiście .
Pozostałą część dnia spędzasz wg uznania . Tak naprawdę nikogo nie interesuje co robisz i gdzie jesteś . ;)
Jeśli chodzi o posiłki , nie musisz z nich korzystać , ale jak pisze .. kuty , dobrze byłoby poinformować osoby przy stoliku .
Od 22 do 6 rano masz być w ośrodku - swoim - grzecznie i cicho ;) :P
moniczka_35
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 lut 2017 13:57
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: moniczka_35 »

Ja, bywając na turnusach rehabilitacyjnych, zabiegi miałam do obiadu, po obiedzie spacerologia połączona z shoppingiem :lol: Wieczorem albo balety albo inne atrakcje, a w ostateczności tv... Spać chodziłam około północy :lol:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: sztani »

Ewela01 pisze:Czyli jak zabieg kończy się o 15 w zwykły dzień to można wyjść w góry i na kolację nie wrócić???
dokładnie tak . W pobliżu jest gdzie pochodzić a widoku super. Weź porządne buty do chodzenia jeśli tak jak piszesz lubisz chodzić po górach . Trasy nie są zbyt męczące,a stopień trudności ""łatwe""
Super trasa z Czarnej Góry (tam wjechać wyciągiem) i dalej trasą na Śnieżnik .Towarzystwo do chodzenia się na pewno znajdzie . Na Borówkową ( widoki piękne z wieży widokowej ) można dojechać busikiem do miejsca skąd ruszamy na szlak ( piekny widok na Lutynię) . Potem szlakiem ok. 4 km. na Borówkową .Wracać można na piechotkę przez Lutynię Poczytaj moje posty opisywałem swoje wędrówki będąc w październiku 2013 ale teraz będziesz miała dzień o wiele dłuższy i możliwości są inne. wszystkie te wędrówki odbywałem 5 miesięcy po operacji kręgosłupa LS i kolana . Pięknych widoków i wrażeń .
Ewela01
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 26 lut 2017 19:09
Oddział NFZ: Lubuski

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: Ewela01 »

Na Sniezniku jestem co roku! Ale ze Swieradowa na Śnieżnik...? :P
forumowicz

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Ewela01 pisze:Czyli jak zabieg kończy się o 15 w zwykły dzień to można wyjść w góry i na kolację nie wrócić???
Ewela01 jeśli jesteś na kuracji z NFZ to wszem czas wolny organizujesz sobie wg. uznania :P
Inaczej to wygląda w sanatorium do którego wyśle Cię ZUS, ponieważ po zabiegach bardzo często są spotkania z psychologiem w godzinach popołudniowych . Pozdrawiam i życzę zdartych butów po wędrówkach górskich :kwiat:
Ewela01
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 26 lut 2017 19:09
Oddział NFZ: Lubuski

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: Ewela01 »

Z zus.. dziękuję! ;)
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: kuty »

Za tydzień z ZUS-u kuruję się w Połczynie, to zdam relację z organizacji czasu w sanatorium.!!! :D
Ewela01
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 26 lut 2017 19:09
Oddział NFZ: Lubuski

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: Ewela01 »

Ja za dwa tygodnie :D
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: sztani »

sztani pisze:
Ewela01 pisze:Czyli jak zabieg kończy się o 15 w zwykły dzień to można wyjść w góry i na kolację nie wrócić???
dokładnie tak . W pobliżu jest gdzie pochodzić a widoku super. Weź porządne buty do chodzenia jeśli tak jak piszesz lubisz chodzić po górach . Trasy nie są zbyt męczące,a stopień trudności ""łatwe""
Super trasa z Czarnej Góry (tam wjechać wyciągiem) i dalej trasą na Śnieżnik .Towarzystwo do chodzenia się na pewno znajdzie . Na Borówkową ( widoki piękne z wieży widokowej ) można dojechać busikiem do miejsca skąd ruszamy na szlak ( piekny widok na Lutynię) . Potem szlakiem ok. 4 km. na Borówkową .Wracać można na piechotkę przez Lutynię Poczytaj moje posty opisywałem swoje wędrówki będąc w październiku 2013 ale teraz będziesz miała dzień o wiele dłuższy i możliwości są inne. wszystkie te wędrówki odbywałem 5 miesięcy po operacji kręgosłupa LS i kolana . Pięknych widoków i wrażeń .
Sorki pomylilem z Lądkiem .caly czas myslalem ,że jedziesz do Lądka
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Organizacja dnia w sanatorium

Post autor: strapper »

sztani pisze:
Ewela01 pisze:Czyli jak zabieg kończy się o 15 w zwykły dzień to można wyjść w góry i na kolację nie wrócić???
dokładnie tak . W pobliżu jest gdzie pochodzić a widoku super. Weź porządne buty do chodzenia jeśli tak jak piszesz lubisz chodzić po górach . Trasy nie są zbyt męczące,a stopień trudności ""łatwe""
Super trasa z Czarnej Góry (tam wjechać wyciągiem) i dalej trasą na Śnieżnik .Towarzystwo do chodzenia się na pewno znajdzie . Na Borówkową ( widoki piękne z wieży widokowej ) można dojechać busikiem do miejsca skąd ruszamy na szlak ( piekny widok na Lutynię) . Potem szlakiem ok. 4 km. na Borówkową .Wracać można na piechotkę przez Lutynię Poczytaj moje posty opisywałem swoje wędrówki będąc w październiku 2013 ale teraz będziesz miała dzień o wiele dłuższy i możliwości są inne. wszystkie te wędrówki odbywałem 5 miesięcy po operacji kręgosłupa LS i kolana . Pięknych widoków i wrażeń .
Właśnie...
W czerwcu wybieram się do Krynicy. Biegam, uprawiam trekking i takie tam. Od miesięcy usiłuje znaleźć kompana na szlaki i.... nic.
ODPOWIEDZ