Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: strzelczanka »

I moje pytanie - właśnie o wody, Szukałam info o wodach mineralnych. Mnóstwo informacji o wodzie stosowanej do rozmaitych kąpieli i całkowity brak informacji o wodach do picia. Znalazlam jedynie , że w dziedzińcu klasztoru cystersów jest dostęp ( bezpłatny ? ) do wody "Marysieńka". W holu Domu Zdrojowego jest też pijalnia wód ? Jakich ? Ktoś, coś ? Jakieś info ?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: zbigniew165 »

Picie wody też miałem wpisane w kartę zabiegową w Świnoujściu w listopadzie 2018 r i nikt w tym temacie się nie burzył na turnusie. Jest to zabieg dodatkowy i na pewno NFZ o tym wie, gdyż kontrolują karty zabiegowe kuracjuszy. Nikt nikogo nie zmusza do picia tej wody. :roll:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: violet58 »

Picie wody też miałem wpisane w kartę zabiegową w Świnoujściu
A najciekawsze, że oferta krenoterapii Uzdrowiska Świnoujście to wody sprowadzane z Wysowej Zdrój - Henryk, Franciszek i Józef :) :D
Ot takie 2 w 1 :lol:
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: strzelczanka »

Wodę miałam jako zabieg dodatkowy w Horyńcu, Szczawnicy, Piwnicznej, Krynicy i chwalę sobie takie zabiegi. Dlaczego nie korzystać z tego co natura dała :kwiat:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: violet58 »

Też nie widzę w tym nic złego, gorzej jeżeli picie wody to jeden z podstawowych zabiegów - miałem tak w dusznickim Chemiku. Dwadzieścia biletów wstępu do Pijalni Wód prawie w połowie wypełniło pulę 54 zabiegów leczniczych. Nie powiem, czasem z rana woda źródlana jak śmietana ;) :) :lol:
Ale bez przesady...
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: strzelczanka »

Faktycznie, przesada w żadnym kierunku nie jest wskazana :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7828
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: darek »

Jest kilkanascie odpowiedzi na jednorazowy wpis Osoby dotyczącej Obiektu Agat w Cieplicach.
Oczywiście pojawiają się Opinie ludzi ,którzy byłi w tym obiekcie i opinie różnia się fakt każdy z Nas ma inne oczekiwania i odczucia wzgledem Obiektu Sanatoryjnego.
Sprawdziłem -KTO czy do Kogo nalezy w/w Obiekt .

Właścicielem jest -Polska Grupa Uzdrowisk - KGHM TFI
Grupa powstała w 2011 r. Członkami grupy są jedne z najlepszych polskich uzdrowisk: "Uzdrowisko Cieplice" Sp. z o.o., "Uzdrowisko Świeradów -Czerniawa" Sp. z o.o., "Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU", "Uzdrowisko Połczyn" S.A., których większościowym właścicielem jest KGHM I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, reprezentowany przez KGHM TFI S.A. Grupa oferuje szeroki zakres usług uzdrowiskowych opartych m.in. na unikatowych w skali kraju i Europy surowcach leczniczych.

Okazuje się że jest nim Spółka KGHM -
Fakt było ostatnio kilka zmian w aspekcie politycznym -Ale Nikt nie zniszczy obiektu .

Wszystkie obiekty są modernizowane -jest tam pompowany ogrom kasy aby podnieść Standard może nie od razu ale robi się .

Pojawił się Aspekt wody jako Zabieg.

Tutaj a byłem kuracjuszem w/w grupy ktoś zadał na Spotkaniu pytanie o zabiegi i Wodę .

Od ponad 10 lat Pijalnie Wód są dla Kuracjuszy Bezpłatne .
Każdemu nalezy się 54 Zabiegi PLUS w BONUSIE Kubek szklanka zaordynowanej wody.
Fakt nie które wody są ewidencjonowane podpisem na karcie ,ale i są wody Ogólno dostępne dla WSZYSTKICH -Polanica
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1554
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: lawenda »

Darku....i tak właśnie jest w san. Agat , 54 zabiegi zapisane w karcie zabiegowej, plus woda, która również jest zapisana w karcie, ale jako zabieg dodatkowy bezpłatny. Wiem, bo wróciłam z san. Agat miesiąc temu.☺
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: strzelczanka »

Lawenda,wysłałam pytania na priv
ODPOWIEDZ