Męski kącik

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Męski kącik

Post autor: Atina »

Nowy powiew mody za krótkie spodnie męskie co było widać na Gali mistrzów sportu... :lol:
Moda w za duże ciuchy damskie :? Nie fajna....a jak się to ma do oszczędzania planety, aby mniej produkować i kupować itp
Uciekam już bo to kącik męski ;)
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Męski kącik

Post autor: Bibi2 »

Nie trzeba być specjalistą , ale zasady etykiety i savoir-vivre mówi,
że na oficjalne spotkania czy wyjścia galowe (np.opera, ślub...) mężczyzna musi włożyć wysokie skarpety
tak aby gołe ciało nie wyzierało spod nogawki.
Oczywiście inaczej odbiera się ubiór młodego mężczyzny od dojrzałego.
Moim zdaniem należy rozróżnić modę od klasycznej elegancji.
Nie przeszkadzają mi stopki i gołe kostki w "normalnych" warunkach,
ale np. na balu mistrzów sportu tak
Nie trzeba na siłę podążać za modą bo ona potrafi być chimeryczna ;)
aby czysto, schludnie i za smakiem
:D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7823
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Męski kącik

Post autor: darek »

Bez wzglednie Macie tutaj Drogie Panie

RACJĘ

Oczywiście modne są te niby za krótkie spodnie no ale umowmy się one pasują raczej licelistą czy braci studenckiej
Ludziom młodym

No nie wyobrażam sobie ,aby w takich spodniach paradował Pan 60+
no choc zdarzają się potencjalni ekscentrycy.

Zresztą sam nieraz uwielbiam idąc z Jankiem zaszokować i załozyć czerwone spodnie
Oczywiście latem.

Najważniejsze jest ,że w tym roku w sklepach jest coraz więcej mody retro

Powracają do mody stare dobre OGRODNICZKI męskie czy oczywiście damskie

Oczywiścei najważniejszym jest aby czuć się swobodnie
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4488
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Męski kącik

Post autor: Kleinehexe »

Nie ma co za modą gonić, bo i po co? Bo ktoś gdzieś tam tak wymyślił? :? Moje zdanie w tej kwestii jest takie: Ubierać to w czym się dobrze czujemy, patrzeć w lustro, a nie na modeli i ocenić samemu czy dobrze się wygląda. Na szczęście teraz są takie czasy, że nie ma sztywnych reguł, że tylko rurki, czy szwedy, że tylko midi lub maksi, a klasyka zawsze się obroni. :)
Słusznie Atina zwróciła uwagę na kwestię ochrony środowiska. Tony ubrań, nawet niechodzonych, lądują na wysypiskach. :shock: :evil: Mam w swojej szafie ubrania nawet sprzed 20 lat, które noszę, bo nie interesuje mnie moda, a to co mnie się podoba i w czym się dobrze czuję. Fajnie też jest wyrażać siebie, tym co się ma na sobie. Ostatnio kozaki dziesięcioletnie (a może i starsze :o ) szewc mi podrasował i można dalej śmigać i się wyróżnić z tłumu kopii. :lol:
Ale to moje zdanie, a każdy niech robi jak uważa. :D
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Męski kącik

Post autor: Abstynent666 »

Widzisz kleinehake Ty sobie mozesz na to pozwolic bo Ciebie nie musi szata zdobic ,tylko Twoj urok osobisty zalatwia sprawe :kwiat: :serce: :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4488
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Męski kącik

Post autor: Kleinehexe »

Nie zaprzeczę i wcale nie przez grzeczność, bo wiesz, że nią nie grzeszę. ;) :lol:
"Nie szata zdobi człowieka".

Ale chapeau bas dla ciebie Abstynent666 :kwiat: :serce: , że nie żywisz urazy za nasze ostre dyskusje poza Forum. :oops:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Męski kącik

Post autor: Abstynent666 »

Oj to prawda ,walka jest ostra bezpardonowa :lol: ,TY tez nie zywisz urazy ,tak mysle ;)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4488
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Męski kącik

Post autor: Kleinehexe »

Chyba wiesza, że nie tak łatwo mnie urazić, choć wkur... o wiele prościej. :lol:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Męski kącik

Post autor: Abstynent666 »

Obiecalem ze juz nie bede pisal w temacie wspolnych wyjazdow ,i pozwolilem sobie na odpowiedz Oplutej Ewiko ,Kruszynki i Klejne w tym meskim temacie.Jestescie hipokytkami tak delikatnie mowiac .Do czasu gdy nie bylo nachalnej promocji par homoseksualnych nic nie mialem do tej orietacji ,ale gdy zaczeli agresywna promocie domaganie sie rownego traktowania bo sa dyskriminowani nabralem do nich dystansu .Szkoda mi tych chorych ludzi (tak to choroba byla do lat 70 dopuki silne lobby homoseksualne ja wykreslilo)Zawszy byli sa i beda ale nie sie z tym nie obnosza i domagaja sie specjalnego traktowania .A WY kobitki (mowie tu o tej trojcy )nie jestescie tolerancyjne jestescie agresywne i pyskate bez empati ,a mnie tu chcecie ustawiac na swoja modle .Bo ja nie moge miec swojch zasad,nie moge miec sympati politycznych ,swojego zdania bo nie jest zbiezne z Waszym,jestescie zalosne ,chcecie byc takie plynace w glownym nurcie takie kul,tredy postepowe ale kiepsko wam to wychodzi .Babcja na prowincji bez szkoly ma bardziej zdrowe rozsadne podejscie do zycia .Niemam ochoty z Wami dalej polemizowac w tym konkretnym temacie .Zdecydowana wiekszosc mysli podobnie ,zyje wsrod ludzi a nie na platwormie parady rownosci.Pozdrawiam .(Biegne po lopatke zeby sie okopac ,zaraz bedzie ostrzal) :lol:(zapomnialem dodac ze to tylko swiadczy o Waszych kompleksach )
men_bi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 18 kwie 2016 13:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Męski kącik

Post autor: men_bi »

👍👍🏼👍🏿
ODPOWIEDZ