Męski kącik

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Męski kącik

Post autor: ZAGUBIONY »

Ło matko , córko i resztę rodziny ale tu się dzieje , zawsze można żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek ;) :lol: :lol: ale na poważnie do tanga trzeba dwojga i niezależnie z kim się będzie w pokoju nie będzie fiku miku jak nie będzie ochoty dwojga , trojga ;) itd :serce:
men_bi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 18 kwie 2016 13:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Męski kącik

Post autor: men_bi »

Slawekg pisze: 14 lut 2024 11:20 Cóż, pewnie wzbudzę zdziwienie ale wolę być w pokoju z sympatycznym gejem niż z nie myjącym się dziadem smrodem lub nawiedzonym miłośnikiem guseł. Jadę do Krynicy Morskiej od 14 marca do Albatrosa. Może ktoś jedzie w tym terminie ?
Jadę tam ale bliżej lata na turnus rehabilitacyjny ;) opisz proszę jakie tam warunki itp. 8-)
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 311
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Męski kącik

Post autor: Archibald »

ZAGUBIONY pisze: 14 lut 2024 15:11 Ło matko , córko i resztę rodziny ale tu się dzieje , zawsze można żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek ;) :lol: :lol: ale na poważnie do tanga trzeba dwojga i niezależnie z kim się będzie w pokoju nie będzie fiku miku jak nie będzie ochoty dwojga , trojga ;) itd :serce:
I to jest kwintesencja całego tego zamieszania :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7824
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Męski kącik

Post autor: darek »

Panowie

Jakoi że jest to tzw "Męski Kącik"
Można tutaj Napisać i Powiedzieć Co na sercu LEŻY
I praktycznie NIKT ie powinien się obrażać
Jednak nalezy to tak przekazać ,aby NIKOGO nie urazić
Bo to pozostaje Internetem nie rozmowa polemiką 1-1

Jesteśmy pokoleniem ,ktor niejednokrotnie dostało w 4 litery.
Duzy % Forumowiczów Zaliczylo Sluzbe wojskową i NIKOMU nie przeszkadzalo że Nie bylo pokoji 1 osobowych
Zanim znaleźlismy się na Tym Portalu Wielu z Nas zaliczyło Sale Szpitalne gdzie było kilka lożek -Parawan -Może i tak ale w gabinecie Doktora

Przez lata spotykaliśmy i Spotykamy sie z Ludźmi o róznych przekonaniach
Dajemy radę
Jak Mi nie pasuje to zmieniam Kolegów i Pisakownice i jestem tam gdzie Jest mi dobrze

FAKT w ostatnich latach zapatrzylismy się w.....
I stalismy się Osobami które dają soba poniekąd manipulować


Fakt w ostatnich latach dziwnym trafem ujawniło się kilka dziwnych Trworow
No ale w latach 70 czy 80 tez byli "ODMIENCY"

a co do Orientacji Pamiętam gdy Pewna Pani dała mi taki Przekaz
2 Panie -No fajne dla Pana
2 PanowNo Fuj

ale 90% Panow spędziło by popołudnie z dwoma uroczymi Paniami Less
Nie wspominam tutaj o Paniach ale zapewne choc tego oficjalnie nie wyznają też ...

Ludzie o odmiennej Orientacji ZAWSZE Byli zawsze nas Otaczali
Najwazniejsze aby Tylko nie krzywdzili DZIECI i Innych
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Męski kącik

Post autor: Abstynent666 »

Kleinehexe pisze: 14 lut 2024 14:57
Abstynent666 pisze: 14 lut 2024 07:12 Wy mnie oczywiscie nie obrazacie :shock: ,tylko ja to robie .Ty kobieto potrzebujesz ciaglej atencji ,ciagle musisz tu blyszczec ,ciagle musi byc Twoje na wierzchu a to staje sie juz irytujace ,takie slowa o tolerancji i zrozumieniu sa funta klakow warte .Nieznasz mnie a oceniasz jaki to ja nieszczesliwy Ewiko ma watpliwosci co do mojej wiernosc pytam na jakiej podstawie :? Marny czlowiek
O borze iglasty Abstynent666, o co tobie chodzi? :shock: Cóż ja takie strasznego tobie zrobiłam, a może chodzi o to czego nie zrobiłam? ;) :lol:
Tak, uwielbiam się mądrzyć, mieć zawsze rację i stawiać na swoim. Otwarcie się do tego przyznaję. I co z tym zrobisz, jak nic pan nie zrobisz? :P :lol:
Tak, lubię błyszczeć, wieść prym, bo szarą myszką nie byłam, nie jestem i raczej nie będę, a już zwłaszcza z woli jakiegokolwiek faceta ( to tak by trochę na temat było ;) ). Atencji mi nie potrzeba, bo ją mam, więc nie wysyłaj już mi więcej walentynek, bo to obłudne. :oops:
Nie lubię za to jak ktoś wylewa własne frustracje na innych.
Widzę, że temat osób LGBT+, to temat zastępczy, by pod tą przykrywką wylać pomyje na tych, którzy nie przyznali racji TOBIE! 8-)
Nie wiem o jakich słowach Ewiko piszesz, ale to nie ma znaczenia, bo co by nie napisała, to nie masz prawa za czyjeś słowa mnie obarczać winą. To świadczy tylko o twojej desperacji i braku sensownych argumentów w toczącej się dyskusji.
Doradzam wyjście na spacer, przewietrzyć trochę głowę, wyluzować, pooddychać, bo niepokojący jest ten poziom twojej frustracji. :?

Wszystkim życzę przyjemnych, rozkosznych walentynek z osobą takiej płci jaka Was pociąga. :D :serce:
A jeśli ktoś nie ma takiej osoby, to może wybrać się do Narodowego Parku Lubienia Siebie. :D
https://www.facebook.com/share/r/6UXCL3iNDbNZE9G7/
Chcialem byc romantyczny :( Gwiazdo TY moja
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Męski kącik

Post autor: Abstynent666 »

Slawekg pisze: 14 lut 2024 11:20 Cóż, pewnie wzbudzę zdziwienie ale wolę być w pokoju z sympatycznym gejem niż z nie myjącym się dziadem smrodem lub nawiedzonym miłośnikiem guseł. Jadę do Krynicy Morskiej od 14 marca do Albatrosa. Może ktoś jedzie w tym terminie ?
Tu sie z toba zgodze : :)
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 311
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Męski kącik

Post autor: Archibald »

Coś wiem na ten temat. Mieszkałem z lubiącym tytoń i alkohol. I rzadko się myjącym,a na dodatek ubierającym ciuchy lekko "zalatujące swoistym smrodkiem" :twisted:
Awatar użytkownika
Slawekg
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 123
Na forum od: 11 mar 2017 19:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Męski kącik

Post autor: Slawekg »

men_bi pisze: 14 lut 2024 15:19
Slawekg pisze: 14 lut 2024 11:20 Cóż, pewnie wzbudzę zdziwienie ale wolę być w pokoju z sympatycznym gejem niż z nie myjącym się dziadem smrodem lub nawiedzonym miłośnikiem guseł. Jadę do Krynicy Morskiej od 14 marca do Albatrosa. Może ktoś jedzie w tym terminie ?
Jadę tam ale bliżej lata na turnus rehabilitacyjny ;) opisz proszę jakie tam warunki itp. 8-)
postaram się ale nie spodziewam się czegoś dobrego
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7824
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Męski kącik

Post autor: darek »

Archibald pisze: 15 lut 2024 10:28 Coś wiem na ten temat. Mieszkałem z lubiącym tytoń i alkohol. I rzadko się myjącym,a na dodatek ubierającym ciuchy lekko "zalatujące swoistym smrodkiem" :twisted:
Oj chyba do moich ostatnich dni Nie zapomnę Pana który w październiku roku 2007 pojawił się pokoju Słownie z reklamówką przyjechał do wtedy jeszcze Kombatanta w Kołobrzegu

Pan czego też nie zapomnę z imieniem mogę mieć problem ale ...z Łodzi z Miasta Łodzi

Wiedziałem i słyszałem o tym Nacisku z MIASTA ŁODZI ,ale wtedy miałem chyba szkołę życia

Pierwszy tydzień no jeszcze szło wytrzymać FAKT od rana okno otwarte
No ale 2 paczki Papierosów plus do 14 Flaszka zrobiła z Naszego Pokoju tzw delikatną Melinę
No fakt mało bywałem w pokoju bo gdzieś pojawiła się Taka Grupa gdzie do 13 Zabiegi między 14 a 15,30 jakiś Spacer
Później wbicie na deptaku na jakieś Dziwne Tańce po południowe kolacja 18,30 i od 19,00 do 21,45 kolejny relaks parkietowy.
No fakt po tańcach Nieraz Moja Ekipa około 4-5 par czyli 10 osób w bijała do Mojego Kwadratu i Spotykała się z ekipą Kolegi w liczbie około 3-4 towarzyszy flaszki i BIMBRU - Jeden z kolegów miał 2 kanistry po 20 litrów Bimbru !!!!!!!
Miszcz przyjechał trabantem bo je sprowadzał z z dawnego Nrd do Polski

Drodzy Państwo Jedna z Naszej Grupy Koleżanka do której Mój współspacz smolił cholewki
Zrobiła Szoł Tak Szoł nie Show tylko szoł


Dziewcze pożyczyło od Mojego Kolegi chyba 100 czy 200 złotych na targ w Kołobrzegu obok torów Poszła i za tą kase kupiła mu Zmianę bielizny plus koszulę i portki

Ale Ona czym Bardzo zadziwiła prawie 15 osób zdjęła Bluzkę i Zaprosiła Kolegę pod Prysznic do łazienki
Ona Zużyła cały Mój gel pod prysznic i umyła go tą szczotką do wc
Słuchajcie On przez chyba Tydzień nie odezwał się do Mnie
On nie zapalił w Pokoju Papierosa
On Pil w pokojach kolegów lub sam na Balkonie

I zaczął Nagle na 7 piętro chodzić klatką
Kilka Pań w windach nie czuło już jego dloni na swych ..pośladkach
Tak Tak Nawet pewien Pan został spoliczkowany

Jednak okazuje się że pojawiaja się Tacy Zacni Panowie nie koniecznie dbający o Chigienę lub HIGIENĘ :)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4493
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Męski kącik

Post autor: Kleinehexe »

Chcialem byc romantyczny :( Gwiazdo TY moja
Romantyczny? :? :shock: Aż mi pończochy opadły Casanovo. ;) :lol: Chciałam też nadmienić, że nie błyszczę dla ciebie, więc ten zaimek "moja" jest nie na miejscu. 8-)
ODPOWIEDZ