Ustroń sanatorium Daniel

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Świetnie , że napisałaś o swoich wrażeniach - dzięki , z pewnością przydadzą się tym , którzy jadą do Daniela :)
Psiara1980
Posty: 1
Na forum od: 27 mar 2018 08:54
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Psiara1980 »

Witam właśnie przebywam w Sanatorium Daniel w Ustroniu i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń,jedzenie dobre posiłki są regularne więc co do zabiegów różnie basen jest ok salka zimną ale jak zaczniecie ćwiczyć pokoje po remoncie łazienki też weźcie więcej ubrań bo na obecną porę pada śnieg okolica piękna weźcie ze sobą czajnik bezprzewodowy bo w pokojach nie ma jak traficie na pokój z balkonem to sznurek i klamerki nie ma gdzie wyprać jeżeli chodzi o kriokomore to w innym Sanatorium
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Ja też teraz jestem w Danielu . Od piątku 23 marca nie ma internetu i raczej nie będzie bo tu raczej nie ma komercyjnych gości , to mają to w nosie uruchomienie internetu i jak sądzę nie będzie do końca turnusu i dłużej. Wyżywienie ok nie ma żadnej różnicy pomiędzy dietami i normalnymi zestaw zawsze taki sam z malutką korektą typu ogórek kiszony . :)
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Muszę pochwalić zarządzających Danielem - internet ruszył niby osiągalny przy recepcji ale odbieram go w pokoju. Wizyta lekarska dzisiejsza super , rehabilitanci również . Wyżywienie dobre i jak dla mnie wystarczające. I najważniejsze basen nowiusieńki działa już od stycznia .
:)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: sztani »

a jak z pogodą w Ustroniu. Czy dużo śniegu ?Miłego pobytu i dobrej rehabilitacji -przebywającym na turnusach :)
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Pogoda sztani przejściowa czyli zimowo wiosenna z przewagą zimy . Brakuje tylko słońca które w pierwszych dniach pobytu było. Śnieg leży w górnych partiach Czantorii oraz na Szyndzielni osobiście sprawdzałem. Zima na Szyndzielni w całej krasie. Ale spacery po Ustroniu jak najbardziej zalecane. Co do czajnika na 1 piętrze są w korytarzu dwa tak , że nie ma problemu. Warto wsiąść szlafrok na basen i bez problemowo poruszać się po obiekcie . Wszystkie zabiegi w suterynie cała baza zabiegowa wyremontowana czyściutka . Basen nowiusieńki ruszył dopiero w styczniu 2018r. Pozdrawiam serdecznie sztaniego i smugę. :) oraz pozostałych ..
Gabi_62
Posty: 4
Na forum od: 25 gru 2018 20:36
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Gabi_62 »

Nie widzę nowych opinii o Danielu jadę w styczniu z mężem. Czy wcześniej dzwonić w sprawie pokoju bo mamy daleko i szybko nie przyjedziemy.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: andrzej1955 »

Witam,nie wiem jakich jeszcze opinii oczekujesz-jeżeli z tego roku ci nie wystarczają,co do rezerwacji to zadzwoń i spróbuj wszystko ustalić-tak będzie najprościej i pewne,pozdrawiam i miłego pobytu
cichy666
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 27 gru 2018 11:33
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: cichy666 »

jedzie stok jeszcze w styczniu
cichy666
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 27 gru 2018 11:33
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: cichy666 »

miało być tak. czy jedzie ktoś w styczniu do ustronia termin 23.01. początek turnusu
ODPOWIEDZ