Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
bozenek123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 wrz 2012 13:58

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: bozenek123 »

Witajcie dziewczyny, dopiero zajrzałam. Jestem starszą panią :D ,ale nie taaaką starszą,nieco starszą od Ciebie Małgosiu, ale duchem czuje się młodo. Lubię rehabilitację na parkiecie, ale za bardzo nie mogę się forsować, bo jestem po operacji biodra. W lipcu byłam w Cieplicach i tam już próbowałam swoich sił na parkiecie.Gimnastyka bardzo wskazana. Cieszy mnie że w Kujawiaku jest basen, ale przerażają :shock: godziny zajęć. Jak to zrobić, żeby zajęcia w basenie mieć wcześniej?
Nigdy w sanatorium nie byłam zimą i ciekawa jestem czy przetrwamy , bo po wysypie grzybów zapowiadają srogą zimę .
Ale jak będą takie dziewczyny :D :D :D , to razem przetrwamy. Prawda?, a może ktoś do nas dołączy?
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Dzień dobry, miło zaczynam dzień od napisania na forum.😃 Sandro pielęgniarka wchodzi do pokoju codziennie, każdego. Czy cichutko czy glosniutko.😀 Bożenko ja byłam już zimą w sanatorium i da się przeżyć, byle by to nie była jakaś straszna dziura. Zabiegów jest tak dużo,że i czasu na nudę nie ma. Z późna porą basenu trudno jest cokolwiek zrobić. Trzeba mieć tylko nadzieję na wcześniejszą godzinę. A że jest to bardzo duży obiekt z dużą ilością kuracjuszy to wszystko zależy od szczęścia. Bożenko jeśli mogę wiedzieć z jakich jesteś okolic.
bozenek123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 wrz 2012 13:58

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: bozenek123 »

Małgosiu, jestem z Tomaszowa :serce: ale nie wiem jeszcze jak będę podróżowała. Zależne to będzie od warunków pogodowych. Jeśli pogoda będzie ok, to pojadę samochodem, jeśli będzie ślizgawica to pewnie zawiezie mnie syn. Myślę,że bliżej wyjazdu do tematu możemy wrócić i umówić się na wspólną podróż. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Bożenko mieszkamy w takim razie niedaleko siebie. Ja też jeszcze do końca nie wiem jak się dostanę do Inowrocławia. Wszystko będzie zależało od pogody. Byle nas tylko nie zasypało za bardzo śniegiem. :lol: Ciekawe czy ktoś jeszcze dołączy do naszej trójki. :?:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Czy nadal do Kujawiaka jedziemy tylko we trzy od 27 stycznia 2018??? To taki duży obiekt. Przecież się tam zagubimy biedulki.😌 Zapraszamy do naszej małej grupy wsparcia. 😊
aw21
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 10 paź 2017 10:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: aw21 »

jadę 26 stycznia do sanvitu
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

AW21 Ty do Sanvitu ,to chyba nie do Inowrocławia jedziesz tylko do Iwonicza :?: :!: Zazdraszczam 8-) Super obiekt. :)
aw21
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 10 paź 2017 10:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: aw21 »

tak do iwonicza
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

No dobrze- AW21 jedzie do Iwonicza. To już wiem. A do Inowrocławia już nikt więcej :?: :?: :!: :!:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Tego miłego niedzielnego wieczoru pytam czy nikt już nie ma ochoty porehabilitować się w/w terminie w w/w miejscu???? :lol: :lol: :lol: A tu już wyjazd coraz bliżej. Taki piękny kurort i duży ośrodek , a nikt nie chce jechać. :shock:
ODPOWIEDZ