Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Olecko

Post autor: forumowicz »

Halo marcingromek ! Proszę nie obrażać internautów. Do sanatorium jedziemy się podleczyć.Wolny czas to sprawa osobista kuracjusza zgodnie z upodobaniami, to nie wczasy z FWP i kaowcem jak to bywało w przeszłości. W statutach sanatoriów nie ma zapisu odn.rekreacji dla kuracjuszy. Przeróżne biura turystyczne wchodzą w układy i oferują na terenie sanatorium swój program np ; wycieczki, zwiedzanie miasta z przewodnikiem ,funkcjonują również kawiarenki w sanatoriach,itp. Kto jest nudny to i w sanatorium będzie nudny.Ustać po obiedzie przed wejściem i palić papierosy oczekując kolacji ,też są tacy, widziałem.Przed kolacją kupić kilka słodkich bułeczek lub pączków,piwo, po kolacji telewizorek ,piwko i wcinać słodycze operując pilotem TV. Dziękuję.Kotek1972 :ugeek:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Olecko

Post autor: zbigniew165 »

Już jeden post marcinagromka został przez admina usunięty z forum i z tego tematu. Czas chyba znowu na interwencję Admina i usunięcie tego post z tematu Olecko. Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Olecko

Post autor: forumowicz »

Zgłosiłem do MODERATORA tego forum o usunięcie tego postu z tematu.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Olecko

Post autor: moderator »

A gdy go usunę, nie wiadomo do czego będą odnosiły się Wasze posty. Więc albo jeden albo też kolejne nie na temat.
forumowicz

Re: Olecko

Post autor: forumowicz »

Szanowny MODERATORZE, my nikogo nie nazywamy przygłupami i nie proponujemy siedzieć na d...ch.Wplątać kilka zdań ale jednak powiązanych co do czasu wolnego w sanatoriach to jest różnica od wyzywania na sposób chamski." Piękne są słowa w ustach tego, kto je praktykuje". Ale są i takie przypadki co na języku to i w ....Pozdrawiam.Kotek1972 :ugeek:
forumowicz

Re: Olecko

Post autor: forumowicz »

Dziękuję za usunięcie określenia ujemnie nacechowanego, tzn o negatywnym zabarwieniu.Określenie to przeszło do języka potocznego, które służy do określenia ....
Jolanta1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 02 sty 2018 17:49
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Olecko

Post autor: Jolanta1 »

Zawsze będzietak ,ze ktoś narzeka taki to już naród :P :P Oleckojest ok...
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Olecko

Post autor: Serenada »

Jolanta1 pisze: 25 mar 2018 21:17 Zawsze będzietak ,ze ktoś narzeka taki to już naród :P :P Oleckojest ok...
:kwiat: :kwiat: :kwiat:
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Olecko

Post autor: agniecha_76 »

Napiszcie proszę czy organizują tam jakieś wycieczki i co warto zobaczyć jadę tam 19 czerwca.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Olecko

Post autor: Serenada »

Ja bylam tam rok temu.Były proponowane wycieczki do:Wilna.Goldapi.suwalszczyzna.ogniska i biesiady.Musi się tylko zebrać pewna minimalna grupa.Jeśli jej nie będzie to z imprezy nici.Cena też. Im większa grupa tym koszty niższe. Do dyspozycji super dyskoteka otwarta od godz.13.00 z drink barem. pyszną pizzą i zapiekankami .Przy jeziorze cudna Wiewiórka ścieżka. Ok.12 km.W centrum ekstra cukiernia.Dość blisko piękna plaża miejska.
Jest co robić .Nie będziesz się nudzić. Ja byłam zimą i doba była za krótka. :D Miłej kurateli! :kwiat:
ODPOWIEDZ