Osieczek.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Grzesiek225
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 05 lip 2017 10:35
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Osieczek.

Post autor: Grzesiek225 »

Totalna porażka brońcie się rękoma i nogami by tam nie jechać , ZUS wyrzuca pieniądze w błoto za ten ośrodek rehabilitacja porażka wyżywienie takie sobie okolica nie ciekawa zero zorganizowanego czasu ocena 2/10
Palka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 04 kwie 2018 12:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Osieczek.

Post autor: Palka »

Grzesiek225 pisze: 27 cze 2018 13:18 Totalna porażka brońcie się rękoma i nogami by tam nie jechać , ZUS wyrzuca pieniądze w błoto za ten ośrodek rehabilitacja porażka wyżywienie takie sobie okolica nie ciekawa zero zorganizowanego czasu ocena 2/10
A ja mam całkiem odmienne zdanie od Ciebie.
Grzesiek225
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 05 lip 2017 10:35
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Osieczek.

Post autor: Grzesiek225 »

Skoro jesteś tak zadowolona to dziwne bo z tego co wiem większość była odmiennego zdania ale podziwiam. Ja byłem już gdzie indziej i mam porównanie tu była porażka i zdania nie zmienię
Palka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 04 kwie 2018 12:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Osieczek.

Post autor: Palka »

Grzesiek225 pisze: 28 cze 2018 23:25 Skoro jesteś tak zadowolona to dziwne bo z tego co wiem większość była odmiennego zdania ale podziwiam. Ja byłem już gdzie indziej i mam porównanie tu była porażka i zdania nie zmienię
Zawsze zdania będą podzielone. Ile ludzi tyle opinii.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Osieczek.

Post autor: mart 36 »

Tak zdania będą podzielone. Ten ośrodek był moim trzecim sanatorium. I szczerze wszystkim odradzam turnus w tym ośrodku. Mając porównanie wiem że rehabilitacji porządnej tam nikt nie uraczy.osrodki w Busku czy Krynicy to super zabiegi. O tych w Osieczku nie można powiedzieć. Dodatkowo brak Wi-Fi to tragedia. Będąc w tym ośrodku rozmawiałam z współ kuracjuszami którzy byli conajmniej zniesmaczeni poziomem zabiegow
Awatar użytkownika
Joasia1967
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 04 lip 2018 16:42

Re: Osieczek.

Post autor: Joasia1967 »

Witam mnie z pomorskiego właśnie tuprzydzielili. Turnus 5.10/29.10..to moje pierwsze sanatorium z ZUS..czytajav komentarze zaczynam sie zastanawiać czy poprosić o zmianę lokalizacji..pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3433
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Osieczek.

Post autor: Dzia_dek »

Tak. To jest najbardziej niezbędny element rehabilitacji :roll: ... cała reszta jest słaba, ale ...
(...)brak Wi-Fi to tragedia. (...)
... dobrze tylko, że nie narodowa ta tragedia, a lokalna. :?
forumowicz

Re: Osieczek.

Post autor: forumowicz »

hmm , nie sposób nie podzielić Twego komentarza Dziadku :roll:
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Osieczek.

Post autor: biedroneczka »

Dzia_dek pisze: 04 lip 2018 20:18 Tak. To jest najbardziej niezbędny element rehabilitacji :roll: ... cała reszta jest słaba, ale ...
(...)brak Wi-Fi to tragedia. (...)
... dobrze tylko, że nie narodowa ta tragedia, a lokalna. :?
No to się teraz uśmiałam do łez :lol: :lol: :lol:
W Jedlinie też nie było Wifi i co? ...i żadnej tragedii z tego powodu nie było :lol: :lol: Kto chciał mieć łączność ze światem, ten się zabezpieczył w swój prywatny mobilny internet ;)
forumowicz

Re: Osieczek.

Post autor: forumowicz »

No jak to Dziadek, o co w wifi chodzi pewnie nie wie i dlatego tak skomentowal. Jednak pamiętac trzeba, że niektórym potrzebny jest kontakt ze światem, chocby do terminowych przelewów płatności, kontaktu z pracą itp. Tak więc jakis komentarz minusowy że komuś tego brakowało to uważam nie na miejscu. Ale wiadomo Dziadkowi niepotrzebne, morsem po drutach umie sie kontaktowac. A jesszcze i nie chodzi mi o komentarz akuart w tym zakresie o jakims Osieczku tylko tak ogólnie do wszystkich ośrodków gdzie taki problem może byc.
ODPOWIEDZ