Aleksandrów Kujawski turnus od 27.01.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: Aleksandrów Kujawski turnus od 27.01.2018

Post autor: forumowicz »

Agnieszka a kiedy tam będziesz?
Smieszek70
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 15 paź 2015 08:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Aleksandrów Kujawski turnus od 27.01.2018

Post autor: Smieszek70 »

Agnieszko do Ciechocinka nie jeździmy mamy super ekipę i balujemy na miejscu ;)
szpilka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 17 lis 2016 12:44
Oddział NFZ: Śląski

Re: Aleksandrów Kujawski turnus od 27.01.2018

Post autor: szpilka »

Pusia pisze: 28 sty 2018 22:42 piszcie kochani,piszcie.Czekam na badanie i nie jest wykluczone że tam pojadę. Biorę pod uwagę Aleksandrów albo Wieniec. Nowe uwagi bardzo cenne. Ponoć wszystkie pokoje są po remoncie? jak warunki?
Wieniec w porównaniu do AL to Hilton,tylko że tam mają na turnusie bardzo duzo ludzi,zabiegi w Wieńcu są nawet o 20,a posiłki rozłozone na grupy.Jak byłam w kwietniu w AL to pojechałysmy do Wieńca bo tam była siostra mojej współlokatorki,i jak mówie obiekt świetny,ale organizaja przy takim ogromie ludzi na turnusie masakra.
forumowicz

Re: Aleksandrów Kujawski turnus od 27.01.2018

Post autor: forumowicz »

mi ludzie na turnusie nie przeszkadzają, dużo czy mało nie ma dla mnie znaczenia. Warunki...no cóż nie wymagam hotelu ***** ale czysto ma być!.....W Aleksandrowie pokoje po remoncie więc pewnie przy odrobinie szczęścia da się przeżyć.Mnie interesuje temat jedynek -na jakiej zasadzie można otrzymać jedynkę w Wieńcu? może jakaś dobra dusza podzieli się informacją na ten temat, może namiary na osobę decyzyjną?
ODPOWIEDZ