Beskid Krynica jadę od 03.01.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Beskid Krynica jadę od 03.01.2018

Post autor: Insignia 2010 »

:D :D :D :D chętnie bym cos napisał ale teraz strach, nie wiadomo jak się odezwać niektórzy sądzą cz ;) ytając bez zrozumienia że człek się czymś chwali inni znów że nie na temat szok :shock: :shock: :shock: inwigilacja z każdej strony :D po prostu nie było mnie musiałem pilnie wyjechać kurde znów się chwalę......ech ;)
forumowicz

Re: Beskid Krynica jadę od 03.01.2018

Post autor: forumowicz »

Cisza nastała,przygotowania do Świąt,co tam u kolegi od Corsy?wyszukuje maszynę,aby była piękna i sprawna na Święta jak i cały nowy rok,pozdrawiam wszlystkich
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Beskid Krynica jadę od 03.01.2018

Post autor: Insignia 2010 »

Hej kolega od corsy dał plamę wystraszył się dziadka czy jakoś tak .......
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Beskid Krynica jadę od 03.01.2018

Post autor: Insignia 2010 »

A może Dziada :shock: :shock: Jakiś nik taki mial gość jeden straszył tu :twisted: :twisted: :twisted:
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Beskid Krynica jadę od 03.01.2018

Post autor: Insignia 2010 »

No może wpis nie :o :o tak bardzo ale ta fote to powinien zmienić :D :D :D :D
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Beskid Krynica jadę od 03.01.2018

Post autor: Insignia 2010 »

Ale spoko ten dziad to .....podgladacz
...chasa facet po nikach i żal mu że on już nie klasyfikuje się do wyjazdu wiec bez zrozumienia czyta wpisy :D :D szkoda mówić pozdrawiam i jego i innych
forumowicz

Re: Beskid Krynica jadę od 03.01.2018

Post autor: forumowicz »

Witam ,

nie, nie jadę do Beskidu, ale czytam Wasz temat od czasu do czasu . Nie zabierałam głosu chociaż wewnętrznie burzyło mi się , szczególnie na opisywany stosunek do kobiet , nazywanie nas podglądaczami dopełniało czarę , ale ironiczne i złośliwe nazywanie Dziadka dziadem ją przelało .

Insygnia , Twoje zachowanie i radość z tego w jaki sposób wyrażasz się (bardzo często obrażasz) jest dla mnie nie do przyjęcia i nie do zaakceptowania .
Wiem , że możemy się różnić sposobem patrzenia na świat, wartościami , poczuciem humoru ale..... dobre wychowanie każdego z nas obowiązuje .
Nie ważne za jakim nickiem i avatarem skryjemy się , ale ważne co i jak piszemy .

Widzisz , między innymi dlatego czytam tematy (nie wszystkie) aby poznać Człowieka, przez to w jaki sposób piszemy sami przedstawiamy siebie , dalej możesz sobie dopisać co autor miał na myśli .....

Mam nadzieję , że przeczytasz to ze zrozumieniem .

Jest mi przykro , że zmuszona zostałam Tobie tak napisać .

Dobrego pobytu w sanatorium Ci życzę
Awatar użytkownika
stan_jan123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 27 sty 2016 13:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Beskid Krynica jadę od 03.01.2018

Post autor: stan_jan123 »

Witam.
Do bibi.
Nie wiem jak to się stało ale wyjęłaś mi to z ust,to samo miałem napisać. Nie chcę nikogo oceniać ale nie mogę spokojnie ,,podglądać '' tych wypocin, zachowanie tego gościa jest poniżej gimnazjalisty.,choć w poprzednim poście oceniłem go na ostatni ostatni rocznik gimnazjalisty.
Przepraszam gimnazjalistów .

Pozdrawiam
Wesołych świąt dla wszystkich ,,podglądaczy''
Zablokowany