Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: beatrix-67 »

Hej Ruda!

Po co czekać do powrotu pisz na bieżąco jak będziesz w sanatorium z tej nudy to opisuj co i jak :? wrażenia chętnie przeczytam co ciekawego będzie u ciebie w trakcie turnusu)Mam nadzieję żę będziesz w cywilizacji i będziesz miała dojście do neta i ZASIĘG :mrgreen: !!! Ja tam miałam ........

Hej,hej do miłego :D
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witam wszystkich milutko. Jeśli chodzi o mnie, to ciesze się, że jadę do Wysowej Zdroju. Potrzebuje ciszy i spokoju.Podzielę się z Wami wrażeniami z pobytu. :) Zima nie jest straszna,tylko bagażu więcej. Pozdrawiam wszystkich gorąco :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Ruda 62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 lis 2017 16:37
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Ruda 62 »

Kuracjuszko chyba musimy się spiknąć przed wyjazdem i dać namiary do siebie bo raczej nikt do tej mieściny nie jedzie a faceci się nas przestraszyli :D pytali o Wysową ale jakoś cisza.Pozdrawiam i Wesołych świąt życzę kuracjuszom .betatrix pozdrawiam . :kwiat:
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: beatrix-67 »

Rudej, dziękuje za życzenia i ja wam życzę radosnych i spokojnych świąt bo już tuż tuż i pewno pełno pracy a tu na neta trzeba jeszcze wejść macie racje i dacie sobie same radę bez tych pseudo niby facetów co maja jechać a nie jadą bo się boją odzywać :lol:
Najpierw świętujcie a póżniej długi odpoczynek te to maja farta ja muszę jeszcze trochę poczekać :D
Pozdrowionka beatrix :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: darek »

Wysowa
Wysowa Zdrój

Do dziś nie zapomnę gdy prof z Kliniki w Zabrzu powiedział mi ,że było by dobrze ,aby tam pojechać bo zabrzański oddział diabetologiczny ma tam kilka " miejscówek " w Biawenie
Był rok około 2000 .
Telefonów komórkowych było mało a i koszty były wielkie.
Komputer był Windows 95 i czarno białe monitory
Pojechałem...ok wykorzystałem regionalnego przedstawiciela ,aby mnie tam dowiózł :)
Droga od sławnego skrzyżowania w okolicach bodajże ..Ropy ..Straszna
Dowiózł i zostawił na pastwę losu
Była godzina około 17,00 ciemno ,głucho i do domu daleko...
Zakwaterowano mnie w pokoju 2+2
Myślę sobie A nie był to Mój pierwszy wyjazd ..Wytrzymam oby...

Drodzy Państwo 23 dni tak 23 dni bo turnusy wtedy trwały jeszcze 24 to była Wieczna Zabawa Trafiłem na takie Towarzystwo ,że Głowa Boli
Ludkowie z Dializ ciągle robili Nam Psikusa My nie byliśmy im dłużni .
Wieczorem kilka osób potrafiło zrobić ogromne kule ze śniegu uniemożliwiające Wjazd do ..Wysowej z Prowiantem :D
Obok tzw Pierwszego Kościółka -Cerkwi
Powód piekarz dowożący pieczywo rano Całemu Kurortowi o 6,30 robił POBUDKĘ puszczając Klaksony .
Był to psikus
Ludzie pomimo ,że byliśmy na KOŃCU Świata potrafili z trzech obiektów zorganizować się w jedynym wtedy sklepie na Dole i robić co dziennie Ognisko na świeżym powietrzu przy temperaturze minus 10 st C.
Fakt przy ognisku pojawiały się napoje rozgrzewające ,ale w ilościach ,że jak to Mówił pewien Pan Koty by się nawet nie opił
Tak Pani KO prócz Naszych inwencji Zorganizowała wycieczkę do Bardejowa gdzie miast powrotu na Kolacje nie wróciliśmy w sile kilku autokarów nad ranem .
Cóż był to okres Karnawał i Postanowiliśmy Zostać na Słowacji na Balu czytaj Dancingu
Oczywiście nikt nie posiadał Strojów -ale słowacki DJ czy wodzirej wprost zachęcał do pozostania,
Oczywiście dla Dyrekcji Sanatoriów w drodze powrotnej jeden z autokarów miał bardzo poważna ...awarię stąd spóźnienie o kilka godzin.

Drodzy mili LUDZIE ,jeszcze RAZ to LUDZIE Robią Atmosferę

O wyjeździe do stadniny Koni Huculskich nie wspomnę .... Jeden Pan kupił dla Wnuczki konika i musiał go mieć przy sobie ..2 dni w Wysowej szukano Gospodarza ,który przetrzyma Zwierze
A widok wnuczki gdy pojawiła się po ..........bezcenny

Wysowa pomimo ,że na końcu świata gdzie psy 4 literami szczekają ..pozostanie na długo w mojej a i chyba wielu ..pamięci
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: andrzej1955 »

Darku-zapewne łezka w oku się kręci :D choć to już nie ta sama Wysowa-ale dalej można w niej odpocząć i się wyciszyć-z dala od wielkomiejskiego zgiełku i cywilizacji z czystym powietrzem i wspaniałymi wodami mineralnymi,długimi ścieżkami spacerowymi i obcowania z naturą-korzystajcie z darów ziemi-kurujcie się wodami mineralnymi i wentylujcie płuca świeżym powietrzem,ucieszcie oczy wspaniałymi widokami,Pozdrawiam i Wspaniałych Pobytów w tym Cichym Urokliwym Zakątku Życzę :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: darek »

Andrzeju

Wysowa nadal pozostanie miejscówką na końcu Świata
Choć wciągu tych ponad 15 lat ( byłem tam 2 lata temu na 7 dni ) wiele IN PLUS się zmieniło
Była tylko Poczta nie było Bankomatów
Była tylko jedna Knajpka chyba się nazywał Biały Domek ?
Dawali tam dość dobrego pstrąga ale był chyba zamykany o ..19,30 lub 20,,00
Teraz w Wysowej to Cywilizacja nastał jest prawie aquapark
Jest szeroko pasmowy internet tel komórkowe
Ale jest ta CISZA , Wyjdziesz sobie o 22 nawet na Balkon w Biawenie i jest CISZA której nie zaznasz w innym miejscu sanatoryjnym
Możesz przespacerować się za Ośrodki i Zobaczysz PRAWDZIWĄ Przyrodę ..jakaś syrenka jakiś jelonek czy inny zwierz
Oczywiście nie teraz Zimą bo niestety ale może nastąpić załamanie pogody i pogranicznicy znowu będa mieli Pracę
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witajcie dziewczyny i chłopaki. :) Dziękuję za wiadomości i wspomnienia z Wysowej Zdroju. Jestem dobrej myśli i zgadzam się, że to ludzie robią miłą atmosferę. :kwiat: Przesyłam Wam wszystkim życzenia świąteczne, zdrowych,spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Ja też dziękuję za życzenia. Ruda i beatrix gorąco pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Ruda 62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 lis 2017 16:37
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Ruda 62 »

Wesołych świąt dla wszystkich.i do miłego zobaczenia kuracjuszko :kwiat:
brayan_v
Posty: 3
Na forum od: 26 gru 2017 13:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: brayan_v »

Pytanie mam do tych co byli w uzdrowisku nad parkiem czy parking i tv są płatne? Będę tam od 02.01.18r
ODPOWIEDZ