Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witaj Ruda. :kwiat: Przed świętami ludzie maja kupę roboty :) a potem jedzą i tyja. :lol: :lol: Nam to nie grozi,będą kąpiele,gimnastyka,tańce i spacery.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: beatrix-67 »

Cześć Kobietki Kuracjuszka i Ruda :D
Bardzo fajnie że jedziecie razem do Wysowej byłam tam ponad 1 rok temu i już w październiku była zima.Radzę wam zabrać dużo ciepłych ubrań no i w pokojach nie jest za ciepło grzejniki to tak sobie oszczędzają chyba ,żę rum i janek was ogrzeją.Przede wszystkim kase bo tam są same GOSPODY i KARCZMY i wyżerka no i jedna droga w górę i w dół i punk apteczny zabrać proszę ze sobą zapas leków potrzebnych .Czeka was tylko przeprawa do Słowacji w Wysokie Tatry .Pamiętajcie tam cały czas dosypuje śnieg czyli przez Park Zdrojowy na skróty do sklepu to nie da rady .dobre buty i kije .,a jak was zasypie to do kwietnia poczekacie .To był żart :P

Proponuję Wam wcześniej wyjechać bo droga z Ropy w dół do Wysowej w zimie kiepska i śliska i tak w ogóle będzie bezpieczniej i lepsze pokoje dostaniecie .A na tą górę do Biaweny w zimie fajnie będzie.Basen na miejscu ,potańcówki przy kapeli zazwyczaj albo z płytoteki kawiarenka -TYLKO WYPOCZYWAĆ :lol: Widoki przepiękne i zimą i latem ale chyba wycieczki wam zostały .kulig i stoki narciarskie.
Trzymajcie się cieplutko :) :serce: :kwiat:
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witaj beatrix 67. :kwiat: Dziękuję za wiadomości i słowa pocieszenia.Z Ruda jedziemy w tym samym terminie, ale do innych ośrodków :) Ale Wysowa to mała miejscowość, to myślę, że się spotkamy ;) ;) :) Mnie przeraża dojazd,zima,ślisko i zaraz po Nowym Roku :o Nie wiadomo jak będą jeździć autobusy. Myślę, że pobyt będzie udany.Przesyłam pozdrowienia.
Ruda 62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 lis 2017 16:37
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Ruda 62 »

Witanko koleżanki, dzięki za pozdrowienia .My z kuracjuszką już wiemy co trzeba ,dużo ciepłego ;) może być w płynie może być w kroplach.i oczywiście futra baranie .Kijki mam czapę mam buty jakieś się znajdą. umyślnego nie mam :( Marzy mi się odpoczynek i spanko.Pozdrawiam beatrix. :kwiat:
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: beatrix-67 »

Dziewczyny napiszcie jak dojedziecie co i jak :P wiele razy pisałam z kuracjuszami i fajnie było nie to żeby was odrywać od relaksu ale chyba podzielicie się wrażeniami może jakieś fotki :roll: wkleicie plis jeżeli weźmiecie ze sobą laptopy albo z kawiarenki internetowej nie zapomnijcie o beatrix :?:
Ja czekam na swoją kolejkę do sanatorium i chyba mi w końcu w lecie wypadnie ale to nic pewnego.

Jak tam przygotowania do świąt Choinka ubrana czy żyjecie już wyjazdem :?:

A weżcie kostiumy kompielowe na zmianę i CZEPEK koniecznie tam sa takie wymogi i kilka szt, ręczników bo jak będzie gimnastyka codziennie w basenie to wam ręczniki nie wyschną =pluskajcie się a basen nie głęboki grunt pod nogami jest
No i czy jest oko na kogo zarzucić w tych waszych sanatoriach czy tylko GERIATRIA..... hi,hi.

Pozdrawiam Kuracjuszkę i Rudą I wszystkich w temacie.pa,pa :serce: :serce: :serce: :P :D
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: beatrix-67 »

Co tak cicho nikt nic nie odpisuje czyżby gołąbki wigilijne robicie albo karpia szukacie ...odezwijcie się czy już gotowe i gotowi.... :D
Awatar użytkownika
KarolinaLap2208
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 30 gru 2015 14:05
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: KarolinaLap2208 »

zbigniew165 pisze: 07 lis 2017 08:20 U mnie też się nikt nie zgłasza. Z tego co czytałem na forum, to Wysowa jest to, cytuję "dziura zabita dechami ". Zimą podobno najlepiej mieć tam narty, bo jak śnieg sypnie, to bez nich daleko nie zajdziesz. W samym obiekcie podobno nudy, ale wiesz, że opinie są różne. Jedni wolą ciszę i spokój, drudzy dużo atrakcji rozrywkowych, a tam tych podobno nie uświadczysz.
W Wysowej są 4 sanatoria, to raz tak jest to wieś zabita dechami, ale cisza, spokój i świeże powietrze sprawia, że nikomu to nie przeszkadza. 😀
Ja byłam w Biawenie w Czerwcu tego roku i wcale nie było nudno, fakt może i za mojego turnusu nie było kawiarni, ale teraz już jest!
Spacerować można sposobem tradycyjnym w tym obuwiu, na noc nie zwijają asfaltu, a na nartach można rekreacyjnie pojeździć, ja jestem zachwycona i jadę znowu w Marcu tego roku.
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: beatrix-67 »

Witaj Karolino!
Widzę że jesteś bywalcem Wysowej a jak to jest że byłaś w czerwcu i teraz jedziesz w marcu czyżby prywatnie cz z Z -usu bo NFZ nie jest taki łaskawy wysyłać co parę miesięcy .Jedziesz znowu do Biaweny? A narty już masz :o jeszcze śnieg nie stopnieje potrafi do maja leżeć w górach :shock:
Mam nadzieję że po lajkujesz co tam nowego słychać i jak wygląda Wysowa i czy p.Maria jest ta przewodniczka która ma zdrowie jak dzwon bo w lecie były tylko piesze wycieczki po okolicy do 10 km. tylko tam można zwiedzać przyrodę nic po za tym :oops:
Pozdrawiam))))
Ruda 62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 lis 2017 16:37
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Ruda 62 »

Hejka dziewczynki ja chciałam pojechać do :dziury :x musze odpocząć trochę .Zmarznąć.przemyśleć parę spraw i wyciszyć się.Lubię zimę ale jak temp, nie przekracza -5.Oczywiście napiszę po powrocie jak było, może spanie mi wróci bo jak do tej pory to mam problem z tym pozdrawiam dziewczynki :D
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: beatrix-67 »

beatrix-67 pisze: 16 gru 2017 21:30 Witaj Karolino!
Widzę że jesteś bywalcem Wysowej a jak to jest że byłaś w czerwcu i teraz jedziesz w marcu czyżby prywatnie cz z Z -usu bo NFZ nie jest taki łaskawy wysyłać co parę miesięcy .Jedziesz znowu do Biaweny? A narty już masz :o jeszcze śnieg nie stopnieje potrafi do maja leżeć w górach :shock:
Mam nadzieję że po lajkujesz co tam nowego słychać i jak wygląda Wysowa i czy p.Maria jest ta przewodniczka która ma zdrowie jak dzwon bo w lecie były tylko piesze wycieczki po okolicy do 10 km. tylko tam można zwiedzać przyrodę nic po za tym :oops:
Pozdrawiam))))
ODPOWIEDZ