Sanatoryjne to i owo.....

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
krys
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 20 lut 2013 18:08

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: krys »

Chmurka07 ujęła to znakomicie popieram tą wypowiedź w 100%
Awatar użytkownika
krys
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 20 lut 2013 18:08

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: krys »

Oczywiście na stronie 2
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

Aż chciałoby się powiedzieć, W Polsce żyjemy :roll: Albo żeby nie było mało wiarygodnie, tak dzieje się w większości krajów wschodniej Europy.
Może zostawmy wschód, tylko na temat naszego Podwórka.
My Polacy, nie mówię o wszystkich, jesteśmy postrzegani jako zaradni, pracujący i bardzo bystry Naród, to Miłe.
Ale Też mamy paskudną łatkę na którą sobie ciężko zapracowaliśmy, to kombinatorzy i złodzieje, mało szanujący się na wzajem.
I długo się tego nie pozbędziemy.
Często mówimy, że inne Kraje zachodu mają to czy tamto, tam jest porządek, mają po czym jeździć,szanują srogie prawo, zatrzymają się przed przejściem...długo tak można wymieniać.
To jest po prostu inna mentalność i kultura życia ludzi.
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

A u Nas co? My Widzimy patologię i cieszymy się że cwaniakom się udaje, mało tego podziwiamy ich za to.
Przecież trzeba w końcu rzeczy nazwać po imieniu, a nie udawać że nas to nie obchodzi.
Tu nie chodzi o to by podsłuchiwać,donosić itp rzeczy, ale reakcja większości Kuracjuszy, bo zawsze większość jest uczciwa,powinna zdecydowanie zareagować.
W obecności Dyrekcji publicznie naświetlić sprawę, i tacy ludzie nigdy więcej tego nie zrobią.
Pamiętacie, nie tak dawno roztrząsaliśmy sprawę moralności Pani Recepcjonistki, która nieopatrznie zwróciła uwagę Panu, że co rok jest z inną kobietą.
Ile gromów posypało się na jej głowę,czy wolno jej było to zrobić.
Jak zatem ocenić to co robią sprzątaczki czy pielęgniarki biorąc w łapę by być cicho?
Budujmy zatem zaufanie oraz szacunek do Siebie, ponieważ nikt za nas tego nie zrobi. Reagujmy na patologie, a nie kibicujmy im, by po sobie coś dobrego zostawić dzieciom.
Chociażby zmianę wizerunku Naszego Kraju, bo my go popsuliśmy.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: beatricze »

Witam
A cóż to za patologia umoralniająca.Niech każdy pilnuje siebie.Bozia dala rozum i wolna wole.Co to za kazania i dochodzenia .Szok, kto bez winy rzuca pierwszy kamieniem.Obudź się człowieku.
I nie pouczaj i nie komentuj, zmień miejsce urlopowania jak nie pasuje.Kup sobie SPA i heja.
miłego dnia
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

beatricze pisze: 03 lis 2018 09:39 Witam
A cóż to za patologia umoralniająca.Niech każdy pilnuje siebie.Bozia dala rozum i wolna wole.Co to za kazania i dochodzenia .Szok, kto bez winy rzuca pierwszy kamieniem.Obudź się człowieku.
I nie pouczaj i nie komentuj, zmień miejsce urlopowania jak nie pasuje.Kup sobie SPA i heja.
miłego dnia
Bardzo nie podoba mi się ton Twojej wypowiedzi. Ci co mają zamknięte oczy i nie reagują kiedy powinni również nie budzą mojego szacunku. I tak jak napisałaś...nie komentuj więcej i zgodnie z przekonaniami pilnuj swojego ogródka.. Za dużo jadu i braku kultury tylko szkodzi. Również życzę miłego dnia.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: beatricze »

WITAM
Mnie też nie podoba się ten wpis i sposób wypowiedzi i odpowiedzi, brak taktu i umiaru. Należy zrozumieć co samemu się pisze oraz sobą reprezentuje. Brak tolerancji w słowach i czynach. Pozdrawiam
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: zbigniew165 »

Florka, mi się podoba twój wpis. :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Hipokryt »

A mnie tu wszystko się podoba... :lol:
Fajnie jest forum NS. :D
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

beatricze, ja też cieszę się bardzo, że mam przyjemność poznać tak Miłą i Tolerancyjną Osobę jak Ty :kwiat:
I zapewne, tak jak Ty nigdy nie dałem żadnej łapówki, tylko po to aby być lepiej traktowanym od innych, albo co gorsze dla takich procederów, jakie
wcześniej opisano.
Pozdrawiam Cię.
ODPOWIEDZ