Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 297
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Tojka »

Shima pisze: 11 gru 2017 07:54
iiii marzy mi się ten Inowrocław i czytam z językiem na brodzie ech jeszcze tylko4 lata i już pojadę
ja z tych ciekawskich ;)
a czemu aż 4 lata zanim pojedziesz?
czyżbyś dopiero za 4 lata zachorowała ;)
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Wielkie dzięki za tak miłe opinie o moich, dla Was zapiskach.
Może zabrzmi to dziwnie ale zastanawiam się czy dobrze robię.
Czy nie pozbawiam was tego uroku poznawania, tego co sami powinniście zobaczyć, bez wcześniejszych opisów.
Nie chciałbym by po mojej relacji, pobyt wydał się bardziej nudny, bo już znacie go z opisów.

Trudna sprawa 🤔.
No... Ale co już na papierze napisano, po przeczytaniu, z głów już nie wyrwano.

Więc tych, którym nieumyślnie zabrałem jakąś cząstkę poznawczą tutejszego pobytu, z całego serducha ❤️ sorki 😧 nie taki był zamysł.

Chyba powinienem poprosić Admina forum o przeniesienie tego wpisu na początek , by ostrzec tych, co za dużo wiedzieć nie chcą, by potem nie żałowali.
Shima
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 16 paź 2017 15:16
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Shima »

Witam wszystkich którzy tu zaglądają.
Piniu a Ty pisz ,,,jesteś bardzo pomocny w podejmowaniu decyzji co do miejscowości sanatoryjnej. Tak na marginesie to ja nawet dzwoniłam do Kujawiaka ale ale tam jeszcze wsxyscy spali bo nikt się nie zgłaszał na recepcji. Głuchy telefon .
Toja miła , 4 lata to mi z rachunku arytmetycznego wyszło - za10 miesięcy przesunęła.sie kolejka o 12 tys numerków więc za 4 lata mam realne szanse na wyjazd ,- dożyje bo czytam wpisy i czas umyka szybciutko- nie ma nudy.
pozdrawiam cieplutko
Shima
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Wiadomość gorąca... Podobno po turnusie ZUS-owskim, który kończy się w niedzielę 17.12.2017r. następny rozpoczyna się dopiero w nowym roku.
Tylko NFZ zostaje przez święta.
Nie wiem jak inne sanatoria, ta wiedza tyczy się" Kujawiaka".

Co do wyjazdu, to coraz głośniej jaskółki, a raczej sikorki ( te które dokarmiam na balkonie) ćwiergolą, że tylko ordynator, bądź lekarz prowadzący może wydać zezwolenie na wcześniejsze wyjazdy i tak jest tutaj ".".
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Shima jak i inni, zawsze bierzcie poprawkę na własny charakter, oczekiwania i inne czynniki wpływające na stan waszego zadowolenia.

Jeśli będzie wam pisane tu przyjechać i tak mieć miłe wspomnienia, jak ja już mam, to tylko pozazdrościć.

Tym co nie wyjdzie, tak jak z opisu by wynikało, ...proszę róbcie wszystko tak, by ten pobyt sobie samemu umilić... a można ( każdy znajdzie coś co lubi).



Jeszcze dodatkowe info jeśli ktoś nie ma czepka na basen, to przed wejściem do przebieralni męskiej jest na ścianie automat i czepek można kupić za 5 zł.
Kasia50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 97
Na forum od: 12 wrz 2017 12:09
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Kasia50 »

Brawo Piniu. :kwiat: jestem pod wrażeniem Twojego opisu ,aż żal ,że Twój turnus się kończy.Pozdrawiam Ciebie i czytajacych :kwiat:
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Dertieen »

Brak parlki/pralni to to, co zawsze dokucza mi najbardziej. :D
Nie znoszę prać dżinsów i grubych bluz ręcznie, bo nie mam siły w łapach, żeby to wykręcać...Trzeba będzie prosić o pomoc jakiegoś przystojniaka :twisted:
Co do sklepów - dzięki! Chodziło mi bardziej o zaopatrzenie niż samą lokalizację (jakdojadę to mój przyjaciel od lat :D), ale skoro o nich mówisz, to znaczy, że jest z nimi wszystko ok. :D
Dziś odwiedziłam kolejnego lekarza, który zabronił kolejnych zabiegów (tym razem baseny, borowiny i solanki - tydzień temu wszystkie z PM)...Jak tak dalej pójdzie to pojadę się tylko poobijać. :lol:
A czekanie na sanatorium z NFZ to jakaś kpina jest :O
4 Lata?!! :O
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Jeśli chodzi o sklepy...
W sanatorium jest tylko sklepik z kosmetykami, okładami borowinowymi i podstawowymi lekami przeziębieniowymi w pokoju planowania zabiegów.

W pobliżu jest ten monopolowo-spożywczy na rogu, ale jak i w co zaopatrzony to nie wiem, bo nie byłem. :? , zakupy robiłem jak wszyscy chyba, w biedronce, tej mniejszej koło Mili, jak na zdjęciu w poprzednich postach.

Jest jeszcze duża Biedrona, a żeby do niej trafić to trzeba iść za Energetyka w lewo koło Termy aż do głównej ulicy i dalej za parkiem, jest wypasione biedronisko...

We wszystkich sklepach są wszelakiego rodzaju produkty.Można by rzec pełny asortyment. :lol: ;)
Załączniki
BIEDRA.jpg
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Dertieen »

Dziękuję Piniu <3
Uspokoiłeś mnie - wyposażona Biedronka gwarancją mojego szczęścia :D
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Dertieen »

A masz informację może, w jaki sposób są przydzielane pokoje? Tzn. wiekowo? Jest możliwośc wyboru tury jedzenia? :D
Wykorzystuję Cię już strasznie, ale jesteś rewelacyjnym Informatorem! :serce:
ODPOWIEDZ