Ulubione zabiegi w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6510
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: Martinka »

Chyba Ty Pysiu.
Ponieważ ja nikogo nie podsumowuje. Nie znasz mnie i nie znasz moich a ja Twoich problemow.,
Wiec zostajemy przy swoim.
Ogólnie to sanatorium nic, żadnej poprawy w moim zdrowiu nie przynioslo, jak i każde inne. Psyche mam dobrą ale w dalszym ciągu kiepsko czuje sie fizycznie.
Nie chciałabyś aby od rana do nocy bolało cale ciało
Chyba że lubisz?
Nie chce mi się już pisać .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: GIENIA »

Ja tez nigdy , noo prawie nigdy nie narzekam na zabiegi , zazwyczaj mam to , o co poproszę . Tylko w jednym sanatorium , lekarz przepisał mi zabieg , z którego nie mogłam korzystać . Nie docierało chyba do niego , ze ten zabieg moze mi więcej zaszkodzić niz pomóc . Burknął coś , to niech pani na niego nie chodzi .
Tylko czemu miałam stracić 7 zabiegów :?: :roll: sprawę oparłam o dyrekcje , dopiero zabieg mi zmieniono :)
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6510
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: Martinka »

Atino.
Wyjazd do sanatorium albo ogólnie wyjazd to zawsze jakieś doświadczenie. A szczegolnie
Nic się nie dzieje. Nuda i ciągle to samo, czyli nic nowego..
Ludzie, choroby, zabiegi ......
Nie mam ulubionych zabiegów bo wszystkie, ktore otrzymuję sa tzw. Zachowawcze. Nikt tez nie zna leku, który by mnie wyleczył.
Dlatego mówię to co mówię..
Ale zmieniam ciagle okoliczności przyrody i to jest na plus. Pozdrawiam 😀
moniqa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 07 lis 2017 19:29
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: moniqa »

Martinka a konsultowałaś swoją psyche ze specjalistą?
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6510
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: Martinka »

moniqa pisze: 25 mar 2018 14:03 Martinka a konsultowałaś swoją psyche ze specjalistą?
A Ty konsultowalaś , czy mozesz wyjść z domu bez opiekuna?

Napisalas taką głupotę, ze zakrawa to o śmieszność nie osśmieszaj sie takimi wpisami. A w ogole zejdz ze mnie. Jak nie rozumiesz co napisalam to naprawdę sie skonsultuj.. :!:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: Felice »

Martinko,chyba trochę przesadzasz i sposób agresywny rozmowy do niczego nie doprowadzi.
Pobyty sanatoryjne nie służą wyleczeniu pacjenta. Ludzie z dużymi problemami zdrowotnymi są kierowani do szpitali uzdrowiskowych.
Samo złożenie wniosku to już jest twój wybór i akceptujesz zarówno opłatę za wymaganą przez ciebie jedynkę i formę leczenia zleconą przez lekarza.
Nuda to też twój wybór....ja na wyjazdach nie nudzę się,w życiu codziennym również nie. Nie mam na to czasu.Jest tyle ciekawych pomysłów do realizacj.
moniqa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 07 lis 2017 19:29
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: moniqa »

Myślę, że to co napisała Felice jest bardzo mądre :serce:
To co napisała Martinka jest dla mnie smutne, ale nie dlatego, że mnie osobiście dotknęło.
forumowicz

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Hej, witam Miłe Forumowiczki. Z ciekawości zajrzałem do tematu. Myślę, że Martinka ma smutny problem zdrowotny. Pewnie i mnie się dostanie, jeśli to przeczyta. Najbardziej boli fakt, że My jej nie możemy w żaden sposób pomóc. Każda wymiana zdań rodzi u Niej frustrację, obym się mylił.
Jeśli chodzi o zabiegi, to w moim przypadku przyniosły świetny efekt, chociaż męczą organizm.
Pozdrawiam.
Witam Cię Moniqa, miło cię usłyszeć :)
forumowicz

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Taki prozaiczny temat a korespondencja weszła na niepotrzebnie wrażliwy poziom... Po 4 wyjazdach prywatnych i 1 z NFZ najbardziej przypadły mi do gustu praktycznie wszystkie zabiegi wodne, szczególnie bicze , z tych baaaaardzo odprężających zdecydowanie hydro jet. To co mnie wpędzało w lekką frustrację to bieganko pomiędzy ośrodkami, tak trafiłam w Świnoujściu. Tak naprawdę, nie wierzę w moc tych zabiegów, ale w to, że cudowne jest być daleko od codziennych trosk, długie, energiczne spacery, fantastyczni ludzie, coś nowego...to kocham w tych wyjazdach.
forumowicz

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Podobną sytuację z bieganiem na zabiegi miałem w styczniu w Krynicy Zdroju. Z gorącej wanny na borowinę. Ubranko, i powrót pół km. Plus nocne spacery, wiadomo skąd. Do domu wróciłem nic nie mówiąc. Ale było fajnie ;)
ODPOWIEDZ