Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: forumowicz »

Biker , ja już nie pamiętam , ale ktoś o tym pisał na forum , na pewno powyżej 100 . Wejdź na stronę Jutrzenki na bank będą tam cenniki :)
ankaanulka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 06 wrz 2017 12:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: ankaanulka »

witam,
ja w listopadzie jak byłam miałam wykupiony karnet W SPA płaciłam za niego 250 zł
w cenie było codzienne wyjście z kijkami ,joga , siłownia , basen (3godz.dziennie w weekend a w tygodniu bez ograniczeń).do tego masaż klasyczny i zabieg na twarz .
Jeśli chcesz możesz wykupić karnet w recepcji ,karnet cenowo wychodzi podobnie jak ten w spa ale tylko jest basen, więc korzystniej wykupić w spa.
Proponuję zabrać ze sobą szlafrok kąpielowy,gdy idzie się na zajęcia na basen można ubrać się w pokoju i na basen zejść w szlafroku,po basenie widą do pokoju (szybciej i wygodniej)nieraz mało czasu między zabiegami.
Zabiegi są po około 15-30 minut
na borowinę proponuję zabrać z domu ciemny ręcznki,po tym zabiegu nie można myć się mydłem tylko spłukuje się wodą i osusza ręcznikiem.
tak samo po kąpieli siarczkowej.
jeśli jakieś pytania cie nurtują możesz pisać postaram się odpowiedzieć ,możesz pisać na priv jeśli jakieś konkretne pytanie cię interesuje.pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: jan19557 »

Biker pisze: 05 lut 2018 10:27
bibi pisze: 05 lut 2018 09:58 Jeśli chcesz korzystać z dużego basenu i saun musisz wykupić karnet.
Bibi, czy masz wiedzę jakiego rzędu są to koszty wykupienia takiego karnetu?
Najprościej zadzwoń do nich i dowiesz się z pierwszej ręki wszystkiego co cię interesuje jeśli chodzi o ceny, zabiegi, warunki bytowe itd.
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: Biker »

ankaanulka pisze: 05 lut 2018 13:05 witam,
ja w listopadzie jak byłam miałam wykupiony karnet W SPA płaciłam za niego 250 zł
w cenie było codzienne wyjście z kijkami ,joga , siłownia , basen (3godz.dziennie w weekend a w tygodniu bez ograniczeń).do tego masaż klasyczny i zabieg na twarz .
Jeśli chcesz możesz wykupić karnet w recepcji ,karnet cenowo wychodzi podobnie jak ten w spa ale tylko jest basen, więc korzystniej wykupić w spa.
Cześć ankaanulka,

Ślicznie dziękuję wszystkim za odpowiedzi i sugestie, każda rada jest cenna!
Wykupię zatem w SPA, czy karnet obowiązuje na cały pobyt, czyli 24 dni?
Czyli w cenie karnetu jest: wyjście z kijkami, joga, siłownia, basen - bez ograniczeń w tygodniu, oraz w wekeend (sobota-niedziela) 3 godz łącznie, tak?
Zabiegów na twarz nie planuje, ale masaż klasyczny oj tak tak, bardzo chętnie, czyli taki masaż jest w cenie tego karnetu?, czy jest dodatkowa opłata? Ile trwa minut taki masaż?
Korzystałaś z posiłków ZUS, czy wykupiłaś dodatkową opcję?
Jakie masz odczucia opinię na temat wyżywienia?

Pozdrawiam serdecznie
IlonkaW
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 29 gru 2017 11:11

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: IlonkaW »

Biker kiedy wyjeżdżasz?
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: Biker »

IlonkaW ,
Ja zaczynam swój pobyt od 19 marca 2018...Boże, ale odpocznę, takie mam plany, życie oczywiście zweryfikuje!
Staram się teren wybadać, łącznie z kinem we Włocławku, i sushi , jak Bozia da... :-)
A Ty Ilona jesteś przed czy po ? :-)
A basen bardzo lubię, i ogólnie lubię aktywny tryb życia.


Serdecznie pozdrawiam
Biker
IlonkaW
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 29 gru 2017 11:11

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: IlonkaW »

Ja zaczynam 22 lutego
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: Biker »

Ilona,
Czyli się nie spotkamy niestety, ale jest opcja że mi napiszesz co i jak, prawda?

Serdecznie pozdrawiam
Biker
IlonkaW
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 29 gru 2017 11:11

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: IlonkaW »

Pewnie, jak już ogarnę co i jak to oczywiście napiszę :) pozdrawiam
ankaanulka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 06 wrz 2017 12:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: ankaanulka »

W karnecie masz 2 zabiegi w spa ,codziennie kijki,codziennie joga,codziennie siłownia,
Basen razem z dzakuzii i saunami codziennie z ograniczeniem w weekend po 3 godz.czyli sobota 3 i niedziela też 3
Karnet wykupujesz na miesiąc,jest imienny więc tylko ty mozesz z niego skorzystać.
To wszystko jest w cenie .jeśli dobrze pamiętam to panowie zamiast zabiegu na twarz dostają wejściówkę na godz na kręgielnie.
Masaż tak z pół godzinki.naprawde rewelacja.
Posiłki z ZUS wystarczające i różnorodne po jakimś czasie zaczynają się powtarzać,ale smaczne doprawione.
Dokupić możesz w każdej chwili .tradycyjnie mało masła ale dla mnie to akurat nie problem.jedyne co w posiłkach przeszkadzało to godz.ich podawania :śniadanie od 7 obiad od 12 kolacja od 17.30 a jeśli dokupisz i dopłacisz to posiłki zaczynają się później śniadanie ok 8.30
Chleb różne rodzaje.bułki prawie codziennie na śniadanie , dżem do oporu,wędlina ser pomidor lub ogóre liść sałaty naprawdę idzie się najeść,obiad dwa Dania ,zupy do oporu ,codziennie mięso w piątek ryba, jeśli ci coś nieodpowiada blisko sklep dobrze zaopatrzony ,głodny nie będziesz
ODPOWIEDZ