Sasanka w Świnoujściu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Przepraszam ,ale moja opinia nie jest do końca negatywna .Jeżeli chodzi o rehabilitację nie można było narzekać .Zabiegi były wykonywane fachowo i raczej nie skracano czasu zabiegu (przynajmniej mnie się to nie zdarzyło).Jedzenie też było ok.(choć dla mnie akurat to sprawa mniejszej wagi).Ale nie samymi zabiegami czy kotletem schabowym człowiek żyje .Uprzejmość i uśmiech jeszcze nikomu nie zaszkodził .Troszkę empatii w stosunku do kuracjuszy .Może to i jest drugorzędna sprawa ale takie właśnie drobiazgi sprawiają że miło albo niemiło wspominamy pobyt w ośrodku.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Jeśli chodzi o zabiegi , rehabilitantów , Ich fachowość , wyżywienie , czystość , .... z czystym sumieniem polecam ośrodek każdemu :D

Sasanka to dwa skrzydła połaczone łącznikiem na 2 piętrze :) w każdym z nich winda :) do ogarnięcia już drugiego dnia ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Hi hi hi no to ja jestem tłumok jeszcze po tygodniu myliły mi się zabiegówki ...i to nie tylko mnie :?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Bez urazy medi , chodziło mi o to , że są dwie sale zabiegowe , jedna w budynku A , druga w budynku B , a na karcie zabiegowej jest napisane przy każdym zabiegu w którym to jest budynku .. czyli A lub B ....
Wiadomo , że budynek A to jest ten pierwszy , gdzie recepcja , a budynek B , to ten za łącznikiem .
Mylić każdemu się może , na moim turnusie była osoba , która w ostatnim tygodniu czasami nie mogła trafic do swojego pokoju .

Wspomniałaś o biczach .... te są np w Niwie , ale tam też są sale zabiegowe w czterech skrzydłach budynku , podany jest tylko numer sali i trzeba szukać . :D
forumowicz

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: forumowicz »

Gienia , Ty miałaś parę do tańca , zatem masz na wszystko inne spojrzenie ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Hmmm :roll: ,na brak chętnych tancerzy nigdy nie narzekałam .Napisałam tylko że personel ośrodka mógłby z większą uprzejmością traktować gości :twisted:
forumowicz

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: forumowicz »

medi pisze: 30 gru 2018 22:48
Bardzo słaba kawiarenka .Powód .Muzyka która troszkę wymusza taniec w parach .
;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Lubię poszaleć ;) :D :D :D
forumowicz

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: forumowicz »

i dobrze , póki zdrowie służy :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Waldeklat45 pisze: 03 sty 2019 16:04 Gienia , Ty miałaś parę do tańca , zatem masz na wszystko inne spojrzenie ;)
Śledziłeś mnie :?: ;)
ODPOWIEDZ