Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: ghjkl »

moge sie mylic (inf. warto zweryfikowac u zrodla) ale mysle ze symbol niepelnosprawnosci 05-R kwalifkuje do parkingu przy obiekcie sama karta parkingowa nie daje tego przywileju.Ale zaznaczam to sa moje luzne informacje.Jezli chodzi o wymiane recznikow poscieli to mozna poprosic grzecznie panie sprzatajace i nie bedzie problemow.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: Felice »

Darku są w Polanicy miejsca dla osób z kartą,ale dość daleko od obiektu i jak raz weźmiesz samochód nie masz gwarancji że będzie wolne jak wrócisz. Pozostałe parkingi są własnością prywatną i rządzą się swoimi prawami (również parking w Pieniawie).Zadzwoń do FWP może tam taniej,a przejść trzeba tylko przez park.
Infrastruktura miasta jest taka że raczej miejsca na samochody niewiele.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7825
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: darek »

ghjkl pisze: 26 kwie 2018 12:56 moge sie mylic (inf. warto zweryfikowac u zrodla) ale mysle ze symbol niepelnosprawnosci 05-R kwalifkuje do parkingu przy obiekcie sama karta parkingowa nie daje tego przywileju.Ale zaznaczam to sa moje luzne informacje.Jezli chodzi o wymiane recznikow poscieli to mozna poprosic grzecznie panie sprzatajace i nie bedzie problemow.Pozdrawiam
w świetle obowiązującego w RP prawa nie ma rozgraniczeń. na symbole bo na kartach ich nie ma !!!
Oczywiście mogę się mylić -choć NIE JEST TO ZGODNE z ..........
Rozmawiałem z Panią z Pieniawy i Oni mają swój wewnętrzny REGULAMIN ,który podczas rozmowy okazał się nie do końca zgodny
ale właścielem jest Wielka Pieniawa.
Oczywście ciagle się zastanawiam
Ostaecznie mam w niedalekiej..Bystrzycy dwóch ..kuzynów ,którzy posiadaja plac i zapewniony miałbym do i odwóz :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7825
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: darek »

No Mój serdeczny kolega w firmie wyliczył Mi ..3 dni pracy/ 2 dni majowego urlopu i będą mieli 21 dni wolnego.
Koledzy -chociaz szczerzy .

Pozwoliłem sobie podbić do góry temat bo Może pojawią się chętni
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: ghjkl »

Do milego spotkania w srode w Wielkiej Pieniawie w Polanicy zdroj.pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7825
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: darek »

Będzie Mi Miło poznać ..bywalca Pieniawy

Jednak Ja pojawię się ..dopiero w czwartek-10 maja ..własnie bo kilka dni przed wyjazdem zaczynam miec ..dylematy ..
samochodem ?i szukać parkingu?-wg uzyskanej informacji sa prowadzone jakieś prace Remontowe i jest ograniczenie na jednym z parkingow -A Wszyscy ostatnio pojawiają się tylko ..samochodami
Syn ..zarzeka się ,że odwiezie ..dziadka.
Z kolei wiem ,że jest potrzebujący w sprawach Urlopu i dzis rano bedąc na katowickim dworcu usłyszałem zapowiedź ...
Pociąg relacji -Katowice-Wrocław-Kudowa odjeżdża z peronu...
aby dojechał do Kudowy musi jechać przez..Kłodzko-Polanice i..... jest to pociąg ..bezpośredni wyjazd około 9,10 w Polanicy po godzinie 13,00 czyli w czasie kiedy będzie Sajgon w Recepcji bo od 14,00 wg uzyskanych informacji Panie rozpoczynają przyjęcia
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: ghjkl »

Mysle ze twoje sprawy rozwiaza sie pozytywnie. W takim badz razie zapraszam na kawe po obiadku na tarasie gdzie spozywamy posilek.Pisze w lczbie mnogej poniewaz jede z kolega po ciezkim wypadku ktory zawsze chodzi w jednej rekawiczce.Jezeli ci to nie przeszkadza zapraszam.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7825
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: darek »

ghjkl pisze: 06 maja 2018 12:53 Mysle ze twoje sprawy rozwiaza sie pozytywnie. W takim badz razie zapraszam na kawe po obiadku na tarasie gdzie spozywamy posilek.Pisze w lczbie mnogej poniewaz jede z kolega po ciezkim wypadku ktory zawsze chodzi w jednej rekawiczce.Jezeli ci to nie przeszkadza zapraszam.Pozdrawiam
ok
Jestesmy umówieni
Myslę ,że odnajde się ...
Wg zapodanych informacji odnośnie żywienia od osób które były
Jestem zdecydowany na Opcję old....
czyli bedziemy mieli okazje spotkać się zresztą trudno Mnie nie Poznać bo tzw gabaryty mam większe od standardowych :)
Do miłego
a propo 2 szyychty i dzis do 15,30
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7825
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: darek »

godziny dzielą od Dziewiczego wyjazdu do Polanicy...
krzysztof100
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 07 kwie 2013 11:38
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: krzysztof100 »

Jak tam Darku pierwsze wrażenia z Uroczej Polanicy a Wielka Pieniawa chyba Cię zachwycila,mam nadzieje ze będziesz zadowolony. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ