Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: darek »

Krzysztofie

Polanica ma faktycznie swój urok.
Faktem jest też ,że codziennie ODKRYWAM ja bo jak wspomniałem Polanica jest dla Mnie .. dziewicza miejscowością ..choć okazało sie ,ze ponad 45 lat temu to ja bywałem tutaj ..wspomniał mi to Mój Wuj z Bystrzycy -.

JEDNYM mankamentem Polanicy to całkowity BRAK PARKINGÓW
Wczoraj odbywała się impreza rowerowa przyjechało kilka osób i ...... Była tragedia
a na merginesie Nawet dla Kuracjuszy znalezienie w NORMALNEJ CENIE Parkingu graniczy z cudem
Srednia cena rozpoczyna się od 250 złotych za 21 dni

Fakt nie każdy musi przybywac swoim pojazdem ale z drugiej strony.. Skoro komunikacja jest tak Ograniczona to niestety decydujemy się na transport prywatny.
Moze spowodowane jest to Mniejszą atrakcyjnością .
Wiem ,że np do Krynicy srednio co jakiś czas jest transport do ..Krakowa
Może firmy transportowe wejda w ta luke

A co do wrażeń pobieżnie w zakładce Oceń sanatorium opisałem wrazenia z pierwszych dni
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica-Zdrój Wielka Pieniawa od 10 maja 2018 do 31 maja

Post autor: Felice »

Darek komunikacja w Polanicy wcale nie jest ograniczona. W ciągu dnia do stolicy województwa czyli Wrocławia jest 15 bezpośrednich połączeń? Z pociągami owszem jest trochę gorzej ale tak czy inaczej 3 kursy również są. Do Kłodzka kursują tak mniej więcej co pół godziny.
Krynica jest porównywalna transportowo.
ODPOWIEDZ