PLON Polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: PLON Polańczyk

Post autor: alaxa »

Witam, basenu nie było, ale z mojego turnusu ci co mieli zapisany jako zabieg, chodzili do hotelu skalnego na basen. Z internetem nie wiem, bo nie potrzebowałam, widziałam jak siedzieli z laptopami koło recepcji, więc chyba był za darmo, ale słaby zasięg. Pokój jednoosobowy trudno było zdobyć, trzeba było mieć solidne zaświadczenie od specjalisty np. po amputacjach itp. Sauny chyba nie było, Krio jest w sąsiednim sanatorium, wiem, że chodzili ale nie wiem czy prywatnie czy mieli przepisane przez lekarza z Plonu. Pozdrawiam i zyczę miłego pobytu :) :kwiat:
beatek69
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 08 sie 2022 21:18

Re: PLOjaN Polańczyk

Post autor: beatek69 »

Ja w prawdzie nie byłam w płonie tylko w amerpolu ale wiele osób które poznałam bardzo sobie chwaliło to sanatorium za to że jest mniejsze, bardziej kameralne z bardzo miła obsługa ,j następnym razem na pewno chciałabym tam. pozdrawiam
ODPOWIEDZ