Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: zbigniew165 »

Opinie o sanatorium Wiarus w Muszynie są na naszym forum. Byłem tam w 2008 roku i bez obaw pojechałbym tam jeszcze raz. Nie wiem skąd grażynamackowiak wźieła tą nazwę Wiarus Murzyna. Emilia nawrocka wyraźnie napisała Wiarus Muszyna-Złockie.
emilia nawrocka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 18 lut 2018 01:55
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: emilia nawrocka »

Witam
w dalszym ciągu szukam kontaktu z kims ,kto jedzie do sanatorium Wiarus Muszyna Złockie w terminie 10-31.03.2018.pozdrawiam Emilia
emilia nawrocka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 18 lut 2018 01:55
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: emilia nawrocka »

Witam,
posyukuje kontaktu y kims ,kto jedyie do do sanatorium Wiarus Musyzna YLockie w terminie 10.+31.03.2018
poydrawiam.
emilia nawrocka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 18 lut 2018 01:55
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: emilia nawrocka »

witam,czy ktoś jedzie do Muszyny Złockie w terminie 10-31.03 2018?pozdrawiam Emilia
Awatar użytkownika
okkasia1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 13 lut 2016 14:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: okkasia1 »

Emilia, Ty wrócisz a ja pojadę :D A jak wrócisz napisz coś o warunkach w tym sanatorium...proszę :kwiat:
emilia nawrocka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 18 lut 2018 01:55
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: emilia nawrocka »

witam,ok napisze.nie ma nikogo ,kto by sie odezwał.nie wiem skąd ci ludzie tam beda.usilnie chcę nawiązac kontakt ,ale nic z tego.
pozdrawiam,Emilia
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: zbigniew165 »

Witaj emilia. Nie zrażaj się tym, że nikt się nie zgłasza. Zobacz ile masz wejść do swojego tematu -ok. 557. Większość to podglądacze, którzy być może jadą na twój turnus, ale się nie zgłoszą. Czekają na informacje o obiekcie, które ty zdobędziesz. Sami nie ujawnią się. Nawet na turnusie nie przyznają się do zaglądania na forum, a przekonasz się, że większość będzie posługiwała się internetem na telefonach. Tak już na naszym forum jest. Ostatnio w sanatorium spotkałem się z opinią, że najlepiej jechać w ciemno i nic nie wiedzieć o danym obiekcie. O forum też wypowiadali się negatywnie ale nie będę tu przytaczał tych opinii. W Wiarusie na pewno będzie turnus w komplecie ok. 160 osób i tam poznasz wielu ludzi. Pozdrawiam :)
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: Dagna »

grazynamackowiak są opinie sama opisałam swój pobyt myślę że nic się nie zmieniło chyba że dyrektora zmienili :)

https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=3&t=11288&start=10
melka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 07 sty 2018 15:13
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: melka »

Emilia nie przejmuj się na miejscu poznasz fajnych ludzi.Na mój termin wyjazdu też nikt się nie zgłasza. Jade kiedy Ty wrócisz. Pozdrawiam☺
emilia nawrocka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 18 lut 2018 01:55
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Muszyna Złockie 10-31.03.2018 z Wielkopolski

Post autor: emilia nawrocka »

witajcie moi forumowicze,
mnie już tydzien zleciał w Złockiem w sanatorium Wiarus.Napiszę parę słów o moich spostrzeżeniach bo obiecałam.Otóż jestem mile zaskoczona.pokoje 2 i 3 osobowe.O pokój 2 osobowy jest bardzo ciężko ,poniewaz zarezerwowane są dla małżeństw,których jest sporo .Ja wyprosiłam 3 os ale dwu pokojowy.Takie studio.jest ok.lodówka w środku.prawie wszystkie pokoje z balkonami.niektóre pokoje są po remoncie ,ale nawet te nie remontowane są ok.obsługa b.miła.lekarze też.masażyści wspaniali.Wyżywienie super i dużo jedzonka.Zabiegi wszystkie do południa.popołudnia wolne można je wykorzystać na spacery jak również na różne wycieczki bliższe jak i dalsze.np na kąpieliska termalne na Słowacji czy do Zakopanego,Budapesztu lubWieliczki.Jeżeli ktoś nie przyjeżdża własnym samochodem ,to należy zabezpieczyć się w bilet powrotny ponieważ nie ma możliwości zakupu na dworcu,któresą pozamykane na pięć spustów i w Muszynie i w Krynicy oddalonej o+-10 km,a nawet w Nowym Sączu.Bilet autobusowy można kupić w Krynicy w kolporterze,Także zostaje tylko wcześniejszy zakup biletu lub przez internet.W uzdrowisku Wiarus przebywają kuracjusze z NFZi ZUS,choc terminy turnusów różnią się.To tyle .Jeżeli ktoś zainteresowany chce wiedzieć coś więcej,prosze pytać ,odpowiem póki tu jeszcze jestem,Reasumując ,wszyscy którzy zostaną tu skierowani na leczenie myślę.
że powinni być zadowoleni.pozdrawiam Emilia
ODPOWIEDZ