Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A. Zus 04.06.18

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
UrszulaCh
Posty: 2
Na forum od: 20 gru 2019 23:25

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A. Zus 04.06.18

Post autor: UrszulaCh »

Dzień dobry, ja też mam skierowanie z NFZ, chciałam zapytać, jak było. Pozdrawiam.
Danmar95
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 09 maja 2019 15:25
Oddział NFZ: Śląski

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A. Zus 04.06.18

Post autor: Danmar95 »

Jedna gwiazdka za nowy budynek i czystość w obiekcie i pokojach niemam uwag, druga dla fizjoterapeutów zawsze uśmiechnięci i pomocni. Jeśli chodzi o resztę to już słabo, w ciągu 23 dni pobytu z lekarzem rozmawiałem może 4 minuty. Myślałem że na początku i końcu turnusu będzie jakieś kąkretne badanie aby mieć porównanie w jakim stanie człowiek przyjechał a w jakim wyjeżdża,nic z tego ,w dwie minuty ciężko jest przebadać człowieka. Miałem nadzieję na więcej hydroterapii,bo zabiegi typu lampa solux , prądy tens ,laser itp.można zrobić gdziekolwiek,a przyjechałem w końcu do szpitala sanatoryjnego . Lekarz przepisał hydromasaż ,po dwóch zabiegach mieli awarię i po hydromasażu,w zamian dali jeszcze więcej lampy solux i lasera. Jeśli ludzie mieli jakieś uwagi co do zabiegów to zaczynało się odsyłanie od lekarza do kierowniczki i na zmianę. W pokojach zimno a to dopiero wrzesień,połowa ludzi przeziębiona. Wiem że stawka żywieniowa z ZUS jest jaka jest ale to jedzenie było poprostu fatalne ,ludzie na początku się z tego śmiali ale po trzech tygodniach już nikomu nie było do śmiechu. Podsumowując,obiekt bardzo ładny ale jako do sanatorium kolejny raz bym nie przyjechał.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A. Zus 04.06.18

Post autor: Insignia 2010 »

Kolega widzie jakiś maruder .....A może lepszy sory....i wymagania ma .Przecież to wrzesień był to jeszcze nie poczatek okresy grzewczego nawet
Na drugi raz trzeba pisać że chce się w środku lata lub w sezonie grzewczym .
Co do jedzenia jestem dość aktywny sportowo to mój 6 pobytów za mną i nigdzie nie narzejalem ze za mało na talerzu zawsze brałem dietę , to z uwagi na to aby organizm odpoczoł ....co do zimna to zawsze wybieram gory i zawsze przedział od listopada do lutego z uwagi na to że mam czas właśnie wtedy , Poza tym wędrówki po górach narty i inny sport adekwatny do pory roku ......Może to dlatego że z gorszej,,, gliny ,,,,jestem ulepiony i nie narzekam ..A poza tym lokalnych wyrobów trzeba po próbować nie dla samego zdrowia się jedzie .Wspanisle rydze na maśle golonko już nie wspomnę o innych produktach typu sery A tych tam pełno .
A koleżance ktora będzie chciała coś wiedzieć oczywiście zdam relacje .
Danmar95
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 09 maja 2019 15:25
Oddział NFZ: Śląski

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A. Zus 04.06.18

Post autor: Danmar95 »

Pisałem o warunkach w ośrodku a nie o walorach Rabki,a durnoty o gorszej glinie zostaw dla siebie
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A. Zus 04.06.18

Post autor: Insignia 2010 »

Miły kolego przeczytaj jeszcze raz że zrozumienie .....A jak zrozumiesz moj wpis to się może zorietujesz ze mówiąc p glinie pisalem właśnie o sobie , tym samym oddając tobie czesc i honor jako lepszemu .......więc skup się i czytaj
Danmar95
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 09 maja 2019 15:25
Oddział NFZ: Śląski

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A. Zus 04.06.18

Post autor: Danmar95 »

Bredzisz "kolego" i tyle.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rabka Zdrój Olszówka Pawilon A. Zus 04.06.18

Post autor: Insignia 2010 »

Nie czytasz ze zrozumieniem , chcesz aby każdy czytając te posty śmiał się z Ciebie .
Twój wybór .🤭🤭🤭🤭
ODPOWIEDZ