Sanvit-Iwonicz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Minia4455
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 08 paź 2019 08:16

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Minia4455 »

Jestem tu od wczoraj. Zapomnij o jedynce. Pani w recepcji przudziela jak chce. Mnie sie dostal koszmarny. Wspołlokatorka jak ten pokoj. Masskra. :(
Madzia84
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 28 wrz 2019 19:36
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Madzia84 »

Współczuję :( To teraz tylko trzeba się rozchorować i może skrócą pobyt ? A co dokładnie kryje się pod pojęciem "koszmarny" ? Łóżko niewygodne ? Smród w pokoju ? Łazienka obleśna ? Zimno w obiekcie ?
Milka1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 18 wrz 2020 11:05
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Milka1 »

Czy ktoś był w tym sanatorium już w 2020. Czy pokoje są dalej wieloosobowe. Czy z uwagi na obostrzenia jest luźniej.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: jan19557 »

Nie wiem czy są pokoje wieloosobowe ale duża część sanatorium jest po remoncie. Myślę że teraz odchodzi się od wieloosobowych pokoi. Najlepiej zadzwonić jutro i zasięgnąć info u źródła bo teraz siedzi gość w zastępstwie na recepcji i jest raczej jak wiosenna trawka. Jak dobrze pójdzie będę tam w sierpniu więc chętnie poczytam czegoś nowego o pobycie.
ODPOWIEDZ