IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Kuracjuszka_08 pisze: 17 lip 2018 17:26
jeni42 pisze: 17 lip 2018 09:29 Hej Kochani, zaczynacie już myśleć o pakowaniu? do wyjazdu pozostało 10 dni...
czy warto wziąć laptopa ze sobą? Myślicie, że będzie czas na siedzenie w necie, oglądanie filmów ...?
Może napiszcie, co bierzecie ( oprócz ubrań ) co może nam się przydać?
Pozdrawiam cieplutko, buziaki :kwiat: :serce:
Hej Jasienko . Ale wam zazdroszczę że jedziecie. . Ja mialam laptopa ale czasu na filmy to nie bylo jedynie do czego nam sie przydawal to do zgrywania zdjęć i do muzyki zeby zagluszac rozmowy i sasiedzi nie wszystko slyszeli . Hihi . Pozdrowionka i Buziaki Ilona 😊
Cześć Ilonko. Ty miałaś super pogodę, a my nie wiadomo jaką mieć będziemy... wiesz, przezorny... ha, to dobre, że trzeba było zagłuszać rozmowy :lol: my za ścianą mamy Gosię, która będzie z nami, a z drugiej strony też sąsiadów zaprosimy do naszej ekipy, więc mam nadzieję, że nie będziemy musiały niczego zagłuszać ;) miło jest posiedzieć wieczorem, przy jakiejś fajnej muzie. Pozdrawiam Kochana, buziaki :kwiat:
Sylwia777
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 09 lip 2018 19:47
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Sylwia777 »

Tak dokladnie laptop byl tez potrzebny na.muzyczke :) Ostatnio w Sanvicie to bylo jak w kabarecie zrobil sie taki klan ze nawet pokoje nie byly zamykane :lol: Kazdy wchodzil wychodzil to na kawke to pogaduchy az.w pewnym momencie starsza kobitka spytala na.poczatku turnusu czy moze tu w pokoju moim i kolezanki jest dodatkowa winda :lol: :lol: bo tyle.ludzi wchodzi wychodzi ;)
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Sylwia777 pisze: 17 lip 2018 17:49 Tak dokladnie laptop byl tez potrzebny na.muzyczke :) Ostatnio w Sanvicie to bylo jak w kabarecie zrobil sie taki klan ze nawet pokoje nie byly zamykane :lol: Kazdy wchodzil wychodzil to na kawke to pogaduchy az.w pewnym momencie starsza kobitka spytala na.poczatku turnusu czy moze tu w pokoju moim i kolezanki jest dodatkowa winda :lol: :lol: bo tyle.ludzi wchodzi wychodzi ;)
:lol: dobre... w każdym ośrodku są tacy ludzie, którzy potrafią zgromadzić wokół siebie innych... coś w sobie po protu mają, że chce się przebywać w ich towarzystwie...
Sylwia777
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 09 lip 2018 19:47
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Sylwia777 »

Tak.sie.zlozylo ze lubieli u nas przesiadywac nie tylko wieczorkiem.Wiem ze sa ludzie co lubią spokoj cisz odpoczynek.Ja odpoczywalam po sanatorium tyle sie.dzialo :lol:
Kuracjuszka_08
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 09 lut 2018 19:22
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Kuracjuszka_08 »

No niektórym przeszkadzalo że 22:05 bylo za wesolo wiec trzeba bylo się przenieść z towarzystwem do naszego pokoju i tak jak piszecie jedni wchodzili drudzy wychodzili . Jak się zjednuje towarzystwo to jest super ale sa tez takie odludki ze nie dosc ze sa sami to jeszcze innym potrafia dac w kosc zeby tylko komus nerwy zepsuc. Ale mam nadzieję że u was bedzie tak fajnie jak i u mnie na turnusie . Z całego serca wam tego zycze . :) :serce: :kwiat: :kwiat:
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Hej Kochani,
Miłego dnia wszystkim obecnym i przyszłym Kuracjuszom życzę :kwiat:
9 DDW ( moje 4 służby ) :lol:
Ziemowit oczywiście 8 DDW ( szczęściarze )
Panie Prezesie, dobrze liczę? :D
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Kuracjuszka_08 pisze: 17 lip 2018 19:04 No niektórym przeszkadzalo że 22:05 bylo za wesolo wiec trzeba bylo się przenieść z towarzystwem do naszego pokoju i tak jak piszecie jedni wchodzili drudzy wychodzili . Jak się zjednuje towarzystwo to jest super ale sa tez takie odludki ze nie dosc ze sa sami to jeszcze innym potrafia dac w kosc zeby tylko komus nerwy zepsuc. Ale mam nadzieję że u was bedzie tak fajnie jak i u mnie na turnusie . Z całego serca wam tego zycze . :) :serce: :kwiat: :kwiat:
Dzięki Ilonko,
też mam taką nadzieję, że u nas będzie fajnie, a ludzie, jak to ludzie, są różni i niestety, musimy się z tym pogodzić.
Miłego dnia Skarbie, pozdrawiam :)
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

My jesteśmy fajne babki i napewno zbierzemy koło siebie super towarzystwo. Odpoczniemy po sanatorium w pracy. Miłego wieczoru. Pakiecie walizki Iwonicz czeka :P :lol:
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Ola35 pisze: 18 lip 2018 19:45 My jesteśmy fajne babki i napewno zbierzemy koło siebie super towarzystwo. Odpoczniemy po sanatorium w pracy. Miłego wieczoru. Pakiecie walizki Iwonicz czeka :P :lol:
jasne Olcia, na pewno nie jedziemy do Iwonicza, aby odpocząć :lol: Pakowanie zostawiamy na następny tydzień... Miłego wieczoru :serce: :kwiat:
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

Dobrze ze jedziemy w lato. Walizki można wypchac czymś innym. Już nie mogę doczekać się wyjazdu i spotkania z wami :serce:
ODPOWIEDZ