IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

Może ci którzy jadą z nami nie mogą nas znaleźć. Jak nie to zabawimy się same. Znajdziemy towarzystwo na miejscu :serce: :D
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Ola35 pisze: 23 maja 2018 21:58 Może ci którzy jadą z nami nie mogą nas znaleźć. Jak nie to zabawimy się same. Znajdziemy towarzystwo na miejscu :serce: :D
może faktycznie ten "facebook dla seniorów" jest mało rozpowszechniony w internecie i ludzie po prostu nie wiedzą, że coś takiego jest...
w każdym razie, nie przejmujmy się. Na pewno znajdziemy towarzystwo na miejscu, tak jak mówisz :D :serce:
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: tico22 »

Jeni42 pisze:
,,Być może, ale rozmawiałam też z marcowym kuracjuszem z Wisły, który powiedział, że u niego na turnusie, nie było żadnej integracji, każdy pokój sobie... także, wszystko zależy od ludzi. "

Witam, tak się zastanawiam, czy wpływ na to nie miał termin turnusu. Marzec to miesiąc ,, zimny " nie sprzyjający wypadom na wycieczki i inne spotkania poza sanatorium. Byłem na turnusie listopadowym w Ciechocinku było to samo.
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: tico22 »

tico22 pisze: 24 maja 2018 06:23 Jeni42 pisze:
,,Być może, ale rozmawiałam też z marcowym kuracjuszem z Wisły, który powiedział, że u niego na turnusie, nie było żadnej integracji, każdy pokój sobie... także, wszystko zależy od ludzi. "

Witam, tak się zastanawiam, czy wpływ na to nie miał termin turnusu. Marzec to miesiąc ,, zimny " nie sprzyjający wypadom na wycieczki i inne spotkania poza sanatorium. Byłem na turnusie listopadowym w Ciechocinku było to samo.
Natomiast na turnusie wrześniowym w Krynicy Zdrój (jak do tej pory najmilej go wspominam) było Ok. Wspólnie wypady na Jaworzynę czy też Wiercholmie było naprawdę fajnie. Ale pogoda dopisała i jednak Krynica ma swój urok. :D
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

tico22 pisze: 24 maja 2018 06:45
tico22 pisze: 24 maja 2018 06:23 Jeni42 pisze:
,,Być może, ale rozmawiałam też z marcowym kuracjuszem z Wisły, który powiedział, że u niego na turnusie, nie było żadnej integracji, każdy pokój sobie... także, wszystko zależy od ludzi. "

Witam, tak się zastanawiam, czy wpływ na to nie miał termin turnusu. Marzec to miesiąc ,, zimny " nie sprzyjający wypadom na wycieczki i inne spotkania poza sanatorium. Byłem na turnusie listopadowym w Ciechocinku było to samo.
Natomiast na turnusie wrześniowym w Krynicy Zdrój (jak do tej pory najmilej go wspominam) było Ok. Wspólnie wypady na Jaworzynę czy też Wiercholmie było naprawdę fajnie. Ale pogoda dopisała i jednak Krynica ma swój urok. :D
Witaj, a ja myślę, że to wszystko zależy od charakteru człowieka...Można nie mieć humoru przez jeden-dwa dni, ale cały turnus? Byłam w sanatorium w lutym i to była najfajniejsza ekipa ludzi pod słońcem. Było super. Także, niezależnie od pory roku, albo ktoś jest fajny, albo malkontent i maruda :) pozdrawiam :)
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

Ja też uważam że to zależy od charakteru. Możesz miec gorsze dni ale nie caly czas. Jak ktos nie lubi towarzystwa to się nie przemoże :D
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: wyspiarka »

Witam :-)
Byłam kiedyś w marcu w Ciechocinku... Najfajniejsza ekipa :-) No ale też na miejscu zebrana... Będzie dobrze Dziewczynki!
Ja się być może wybiorę w sierpniu na kilka dni do Iwonicza, więc jakby co to się jeszcze odezwę ;-)
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

wyspiarka pisze: 24 maja 2018 17:15 Witam :-)
Byłam kiedyś w marcu w Ciechocinku... Najfajniejsza ekipa :-) No ale też na miejscu zebrana... Będzie dobrze Dziewczynki!
Ja się być może wybiorę w sierpniu na kilka dni do Iwonicza, więc jakby co to się jeszcze odezwę ;-)
Jasne Wyspiarko, daj znać. My jesteśmy do 19go sierpnia. Pozdrawiamy :)
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: wyspiarka »

Jeśli tam dotrę to na pewno...
Pozdrawiam! :-)
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

zapraszamy do wspólnej zabawy, a marudy niech lepiej zastaną w domu. nie martwmy się damy radę .będzie super.jak nikt się nie dołączy to będziemy we dwie się bawić ,zwiedzac,spacerować i leczyć się (jak będzie czas) :lol: :kwiat:
ODPOWIEDZ