IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Hej Kochani, turnus dobiegł końca... zapytacie jak było? Odpowiem krótko, cudownie... nie taka Wisła straszna jakby się się zdawać mogło...Jedzenie ogólnie ok... Zresztą, zawsze można skoczyć do Baru na Górce na pysznego, wędzonego pstrąga, pierogi czy pizzę.. wszystkie zabiegi, oprócz basenu i kriokomory na miejscu i tak, jak wszyscy piszą, najważniejsi są ludzie, z którymi spędzamy ten czas, a ci byli rewelacyjni... Kochani, dziękuję Wam wszystkim za fantastyczne 24 dni. Szczególnie podziękowania i buziaki dla ekipy wspólnych spotkań w pokoju 110 i na Górce...Można się bawić ...? Stoi... 😀ponoć tylko górą z górą się nie zejdzie, więc mam nadzieję, do zobaczenia kiedyś tam... ❤💋
Sylwia777
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 09 lip 2018 19:47
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Sylwia777 »

Widze ze super spedziłas Jasia czas zapewne jak wszyscy ;) Zostaja wspomnienia tego nikt nie zabierze. :kwiat: Przede mna dopiero wyjazd za 2 mies mam nadzieje ze bedzie tak piekna pogoda jak w pazdzierniku tamtego roku :kwiat:
Malgos1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 25 sie 2014 21:29

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Malgos1 »

Witaj, mówiłam Ci, że będzie super. Zawsze najważniejsi są ludzie z którymi się spotykasz. :)
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Hejka, super to mało powiedziane... dzisiaj wszyscy wyliśmy, żegnając się... 😭 pozostaną niezapomniane wspomnienia i mam nadzieję, przyjaźnie na długie lata... 😘 Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, Sylwusia, trzymam kciuki za Twój turnus i wierzę w to, że na pewno będzie równie udany, jak mój...buziaki
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

Naprawdę było super. Dzięki za całe 24 dni. Niezapomniane chwile. Iwonicz może nie do końca mnie zauroczyl ale towarzystwo tak. Buziaki :serce: :kwiat:
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

O to to Oleńko, a nasz stolik najfajniejszy :) kawały Zbyszka przednie 😂😂😂 już na dzień dobry śmiałyśmy się jak głupie :) Iwonicz jak Iwonicz, tyłka nie urywa, ale i tak nie żałujemy ani jednego dnia... 😉😘
ODPOWIEDZ