Żona w sanatorium...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1710
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Żona w sanatorium...

Post autor: p-siak »

Grubo pojechałeś po Kleinehexe. Tak publicznie? Trochę taktu.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Żona w sanatorium...

Post autor: Kleinehexe »

P-siak, dziękuję za wstawiennictwo. :kwiat: Jednak przyznaję, że sama mocno go prowokuję, więc nie ma co się dziwić skutkom, choć oczywiście Abstynent666 będzie twierdził, że są mizerne. :lol: :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Żona w sanatorium...

Post autor: Kleinehexe »

Abstynent666 pisze: 13 sie 2023 12:41 Skwituje te Twoje wywody tak ,-malo wiesz a duzo mowisz (tak naprawde nic niewiesz )a kreujesz sie na taka wszystkowiedzaca :lol: :kwiat:
Uuuu, zaleciało irytacją. :lol: :lol:
Wiem, twój prawicowy umysł, nie może tego znieść, że kobieta może być mądrzejsza od mężczyzny, więc próbuje zdewaluować przeciwniczkę, by mógł poczuć się lepiej. :roll:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Żona w sanatorium...

Post autor: Abstynent666 »

A wiesz ze sie mylisz z ta irytacja, nawet Ty mnie do takiego stanu nie jestes w stanie doprowadzic. Dzisaj niedziela oglaszam dniem milosierdzia i nie bede Ci dogryzal bo widze ze tworzy sie koalicja. A do P-siak chcialbym powiedzieć ze Kleine ma dystans do siebie i nie obraża sie ot tak. 😜Dzieki temu jeszcze z nia pisze bo inna by mnie zablokowala, i to jej zaliczam na duzy plus👍😉
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Żona w sanatorium...

Post autor: Kleinehexe »

Ha, ha, ha, kto Ci w to uwierzy. Będzie się koalicją zasłaniał. :roll: Boisz się, że tym razem litości nie okażę i na tym chorym kolanie będziesz musiał błagać o wybaczenie. ;) :lol: :lol: :twisted:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Żona w sanatorium...

Post autor: Hipokryt »

p-siak pisze: 13 sie 2023 14:47 Grubo pojechałeś po Kleinehexe. Tak publicznie? Trochę taktu.
... czyżby pisiak podobnie jak ja, też ma złe wspomnienia z posyłaniem żony do sanatorium i stąd ta frustracja :?: :roll:
ODPOWIEDZ