Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Samosia »

Witajcie...a ja myśle,że w takie miejsce wysyla się ludzi aby w cudowny sposób ich ,,wyleczyć " z ubieganie się o sanatorium z ZUS 🤔bo jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o kase 😀
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

No i wreszcie doszliśmy do najważniejszego komentarza w długiej dyskusji o tym ośrodku :D
Nie od dziś wiadomo, że wielka jest mądrość miłościwego ZUS-u :lol:
Iwona9090
Posty: 3
Na forum od: 07 cze 2019 13:04
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Iwona9090 »

Miejsce jest rewelacyujne dla starszych osób ale nie tylko. Dużo zieleni, cisza spokój, polecam, młodzi terapeuci bardzo pomocni i życzliwi, może się wszystkim poprawić tam samopoczucie ;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: andrzej1955 »

Parafrazując za Kochanowskim-wsi spokojna,wsi wesoła,który głos twej chwale zdoła :?: :roll: nic tylko kupić parę hektarów,podpisać kontrakt ze znaną nam wszystkim ...firmą i zgarniać kasę ;) a a pro po wsi-nie mylić z pewnymi służbami rozwiązanymi przez bardzo zdolnego i zasłużonego.....osobnika :P
Iwona9090
Posty: 3
Na forum od: 07 cze 2019 13:04
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Iwona9090 »

Chciałabym jeszcze dodac co do Osrodka w Grębiszewie, że turnusy poprawią kondycję. Są naprawdę świetne, korzystalam z wielu jednak nie czulam sie tak dobrze jak po regablitacji w Obok Lasu
klucha
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 09 kwie 2019 11:28

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: klucha »

bibi pisze: 27 maja 2019 16:44 Klucha Ty się zdecyduj , która wypowiedź jest prawdziwa (a może żadna) poniżej są wszystkie Twojego autorstwa posty
klucha pisze: 27 maja 2019 16:07 Witam, właśnie jestem po turnusie rehabilitacyjnym w tym ośrodku i przyznam, że mnie miło zaskoczył :) Wszystkie zabiegi bardzo fajne, faktycznie kadrę mają młodą, ale to dobrze, młodzi zawsze mają chęci do pracy, a i miło z nimi porozmawiać :) jedzenie też w porządku. Zostałam tam wysłana przez NFZ. Lokalizacja też nie jest wbrew pozoru zła. Z Warszawy bardzo szybko tam dojechałam. W tego co pamiętam coś około godziny z jednym postojem. Pozdrawiam :)
Ja prywatnie pojechałam do Grebiszewa, do Ośrodka Obok Lasu i jestem zadowolona. Oferują szeroki wachlarz zabiegów i młodą kadrę rehabilitantów. Nawet jedzenie ok :D
Moja mama była w Grębiszewie w Sanatorium Wellness i miło wspomina ten czas. Opieka na najwyższym poziomie, jedzenie smaczne i czas organizowany w taki sposób, aby człowiek sie zregenerował i odzyskał siły do życia. Jeśli zależy Ci na specjalistycznej opiece, to zdecydowanie polecam.
Wyjeżdżałam zarówno ja jak i moja mama :) najmłodsza nie jestem, wiec też mam już problemy ze zdrowiem. Wyjazdy były również prywatne. Polecam to miejsce bo faktycznie jestem z niego zadowolona.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: andrzej1955 »

Iwona9090 pisze: 19 cze 2019 10:29 Chciałabym jeszcze dodac co do Osrodka w Grębiszewie, że turnusy poprawią kondycję. Są naprawdę świetne, korzystalam z wielu jednak nie czulam sie tak dobrze jak po regablitacji w Obok Lasu
Jestem po przebytym udarze i skazany na ciągłą rehabilitację z różnymi skutkami,nie korzystałem jeszcze z .....REGABLITACJI to nie jestem w stanie ocenić jak to działa :roll: a może by tak zafundować kuracjuszom obok lasu jakieś zajęcia z paintballu w...lesie :roll: to na pewno poprawiłoby im ....kondycję :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: zbigniew165 »

Przyłączam się do postu Anrzeja1955 ;) :lol:
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Pele »

Dawno nie pisałem, ale odczytałem niedawno informacje, że nie wolno krytykować tego niby / no nie to nie sanatorium, bo nawet takiej nazwy na drogowskazie nie ma/. Więc krytycznych i prawdziwych uwag tu już nie uświadczysz. Straszą sądami portal, to niedorzeczne. Ale prawda zawsze w internecie wychodzi. Porada , trzymać się jak najdalej tego miejsca, jeśli można. A tak chwalcie, aż do bólu, pewnie też zaskarżą.
Zablokowany