Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: zbigniew165 »

Wszyscy na pewno będziecie zadowoleni z pobytu w Polańczyku. Byłem, przeżyłem, widziałem i gwarantuje wam na 100 procent, że nie będzie wam się chciało wracać do domu. Pozdrawiam.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 219
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Zbigniew165.Może wszcząć bunt ale myślę że i tak nic nie pomoże.Dzięki za słowa otuchy.Jeszcze nas tam niema a mamy się nastawić na
żałowanie.Powiem w twoich ustach brzmi sensownie.Jesteś w końcu skarbnicą wiedzy o miejscach gdzie byłeś ja dotrzeć i czy będzie
pan zadowolony.Pozdrawiam.
Monisia BP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 28 lip 2018 00:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Monisia BP »

Szynszylu-pewnie że się pochwalę naszym łazikowaniem po górach ;ba nawet zdjęcia pokaże (mam w telefonie 🤨🤗)-no i teraz to już się chce wolnego!bilet zakupiłam😁więc już odliczam😁do miłego zobaczenia
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 219
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Monisia BP.Uchyl rąbka tajemnicy?Bo ja to ciekawe" bydlę" jestem.
Monisia BP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 28 lip 2018 00:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Monisia BP »

Pewnie będziemy mieli masę czasu na wymianę wrażeń z wyjazdów ,podróży i wycieczek.Wymienimy się pomysłami na kolejne wypady🤗Każdy zapewne ma się czym pochwalić i polecić ciekawe miejsce .Pogawędzimy przy tym grzańcu jak mówiłeś😉
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 219
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Monisia BP.Czyli lubisz otaczać się zasłoną tajemniczości.No dobra poczekam do spotkania,mam nadzieję?
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 219
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Monisia BP.Czyli lubisz otaczać się zasłoną tajemniczości.No dobra poczekam do spotkania,mam nadzieję?
Monisia BP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 28 lip 2018 00:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Monisia BP »

Oczywiście że się spotkamy😁ja już bilet mam więc nie ma innej opcji;Amer Pol nie jest taki ogromny żeby się nie znaleźć😁😉
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: alaxa »

szynszyl64 pisze: 22 sie 2018 16:00 Alaxa.Widać że masz poczucie że nikt nie wiedzie w twoje kompetencje.Duży plus.Tylko telefon służbowy zostaw w domu albo go wyłącz.
Miałem okazję być na wypoczynku z osobą niezastąpioną.Możesz mi wierzyć marny to był czas kanikuły.
szynszyl...chyba nie bardzo zrozumiałeś moją odpowiedź, wcześniej napisałeś ..." 'Co jest, do wielkiej anielki?!'Pisać wam się nie chce?" ... więc jakby w ramach "usprawiedliwienia" odpisałam, że z racji tego, że prawie miesiąc nie będzie nas w pracy, to każdy ma coś tam do nadrobienia, więc nie zawsze jest czas na to, aby tylko na forum się udzielać. a zastąpiony jak najbardziej zapewne jest każdy, tyle, że nie każdy się kwapi, aby za kogoś coś robic, ;) a zwłaszcza dwie " najważniejsze instytucje" w tym kraju mogą mieć mało zrozumienia co do tych naszych... "wakacji" i pewnie o swoje na czas się upomną :lol: :lol: ale jak już wspomniałam wyżej... nie mam zamiaru się żalić, a jedynie chodziło o usprawiedliwienie, że nie zawsze jest czas zajrzeć na forum. Każdy już prawie odlicza czas, a czytając np. Zbigniewa, to tylko pozostaje nam cieszyć się, że będziemy mieli okazję odpocząć w tak urokliwym miejscu. Pozdrawiam i do miłego
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: alaxa »

Moniczka, cieszę się, że należysz do grona tych aktywniejszych, mam nadzieję, że skutecznie nas rozruszasz, ja kiedyś śmigałam jak koziczka po górach, ale ostatnio musze przyznać, że jakoś zaniedbałam się w tej dziedzinie, liczę, że tak nam ustawią zabiegi, że jeszcze uda nam się pokonać co nie co przez ten czas. Pozdrawiam cieplutko, do zobaczenia :) :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ