Krynica Zdrój od 13 sierpnia

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 381
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój od 13 sierpnia

Post autor: tygrys »

Marlenka pisze: Zostały równo 2 tygodnie a tutaj takie pustki :o
Będzie ktoś jeszcze w Krynicy w tym terminie?
Będzie my tylko we dwoje ;) . Ja już odpuściłem zachęcanie do udzielania się w temacie.Na miejscu będą jak zawsze odpowiedni "ludzie" i odpowiednie towarzystwo o podobnych zainteresowaniach i podobnym podejciu do życia.Tak jak Ty nie pierwszy raz będę w Krynicy i okolicach(czytaj np.Muszyna,gdzie zresztą mam trochę znajomych-do tańca i różańca ;))także problem z aklimatyzacja itp.mam,mamy z głowy.Ja jadę już 2 dni wcześniej.Właśnie jeden dzień w Muszynie,a już 12 jestem w Krynicy,1 doba w sanatorium "Zgoda" ,bo w Merenie przyjmują jakąś grupę zorganizowaną,a13 przenoszę się wyżej już do miejsca docelowego-20 Wszór :) Pozdrawiam i do ewentualnego zobaczenia już w Krynicy.
:kwiat:
natka29
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 03 maja 2018 19:35
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Krynica Zdrój od 13 sierpnia

Post autor: natka29 »

Witaj Marlenka. Chętnie dołączę do grupy wycieczkowej. Będę w Krynicy od 19 sierpnia. Pozdrawiam
gosia55555
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 06 wrz 2015 19:17

Re: Krynica Zdrój od 13 sierpnia

Post autor: gosia55555 »

Hej
Ja jestem od 12-08-2018 w Nowym Domu Zdrojowym, także chętnie dołącze do ekipy :)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 381
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój od 13 sierpnia

Post autor: tygrys »

Tak,że proponuję na PW. ustalić jakiś punkt "zborny"-miejsce,czas i godzinę. A na Pw dla tego aby nie kusić losu,czytaj nie zachęcać "panów" typu (stary chłop),(młynarz),(bospan) itp.do zepsucia spotkania.
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój od 13 sierpnia

Post autor: Marlenka »

Tylu czytających a nikt się do Krynicy nie wybiera :shock: Hello kto jeszcze ma Krynicę w tym terminie? :?: :P
ODPOWIEDZ