Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
redzinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 10 lut 2012 13:05

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: redzinka »

Witam. Ja co prawda do innego sanatorium w Krynicy ale w tym samym terminie. Wiec już grono kuracjuszy krynickich powiększa się. :D
Może spotkamy się piękną jesienią gdzieś na szlaku? Bo z tego co piszecie to ciekawych miejsc nie brakuje. Ja pierwszy raz będę w Krynicy.
Serdecznie pozdrawiam
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: Honorka »

Myślę , ze pomyślimy o zorganizowaniu spotkania forumowiczow w Krynicy 😆😆😆 Co Wy na to 😆😆😆😆 John już kilka razy tam był to obarczymy Go organizacja spotkania 😊😊😊😊
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1554
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: lawenda »

Honorciu, Ty to układaj lepiej plan dnia jutrzejszego, :lol: a dopiero potem zaczynaj myśleć o Krynicy. :lol:

Milej nocki i do zobaczenia. :kwiat:
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: Honorka »

Lawenda ...Niewspominaj ale odbije sobie jutro wieczorem 😆😆😆😆..Tylko się nie stryj bo jak ja będę wyglądać w stroju typowo górskim 😆😆
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: John2306 »

Witam Was , Biorąc pod uwagę fakt , że ja przyjeżdżam jako ostatni do Krynicy to przygotujecie jakiś komitet rozpoznawczo powitalny. Nie musicie specjalnie się trudzić i wychodzić aż na dworzec bo ten mój POLONUS zajeżdża tam od strony Muszyny, wystarczy , że powitacie mnie na recepcji. Łatwy będę do rozpoznania bo przyjeżdżam tylko z plecakiem około 6 rano 20.10. Tyle na dzień dobry dla żartów. A tak na poważnie jestem jak najbardziej na tak. Odnośnie wycieczek i wypadów to podpowiem, że czym będzie nas więcej tym będzie fajniej. Wcześniej wspominałem o różnych atrakcjach a zapomniałem dodać , że Krynica ma całoroczne lodowisko na które również można się wybrać. Na stronie Krynicy można znależć informacje na ten temat. O ile pamiętam wstęp 10 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł za 45 min jazdy. Pozdrawiam
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: Honorka »

John nie ma problemu już ja Cię przywitam z rana 😆😆😆😆 będziesz miał takie powitanie ze hooo hoooo...a niech stracę wyjdą Ci na powitanie 😊😊 Czas leci zaraz trzeba będzie pakować manele i w drogę. .jeszcze szybciej zleci pobyt w sanatorium....nim się obejrzymy a już trzeba będzie wracać 😢
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: John2306 »

Witam , oj zaczynam już się zastanawiać co to będzie za powitanie, ale jestem dobrej myśli. Pakowania jeszcze nie zaczynam, bo w planach mam wypad 15 do Skierniewic na święto owoców i kwiatów i najprawdopodobniej 28 września ostatni wyjazd na Mazury pomoczyć kija.
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: John2306 »

Witajcie, pozostało nam już tylko 6 tygodni . Dwa turnusy i w drogę. Zaczynamy powolne odliczanie
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: Honorka »

Dokładnie 😊😊😊 John został już dosłownie miesiąc ..Ja nie mysle o tym bo innymi sprawami mam zaprzatnieta głowę ..pakowanie na ostatnia chwile będzie chyba 😆😆😆.Fajnie Ci hmmmmm ....Mazury to ja może na drugi rok zalicze jak mi koleżanka udostępni domek 😊..
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój sanatorium Lwigrod 19.10-09.11

Post autor: Honorka »

Lawenda podeslij mi fotki ...Bogusia marne zrobiła nam foto....więc nie mam czym zaskoczyć naszą Malgosie. .będzie zaskoczona ze udało nam się spotkać w Kudowie😆😆😆😆
ODPOWIEDZ