Witam serdecznie wyjeżdżających do Wieniec Zdrój turnus 09-30.12.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
bbes
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 24 wrz 2018 19:56

Re: Witam serdecznie wyjeżdżających do Wieniec Zdrój turnus 09-30.12.2018

Post autor: bbes »

Witaj

Podobno jest to jedno z najbardziej ekskluzywnych sanatoriow w Polsce.
Nikt nie narzeka.
Wszystko jest na miejscu, nawet biblioteka i apteka:)
Dookoła las, może od czasu do czasu taka odskocznia od wielkiego zgiełku jest wskazana.
A święta w sanatorium ja traktuję jako wyzwanie i mam nadzieję pozytywne doświadczenie. Przynajmniej wypoczne tak prawdziwie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Witam serdecznie wyjeżdżających do Wieniec Zdrój turnus 09-30.12.2018

Post autor: Felice »

Czas jak wszędzie trzeba sobie zorganizować. Możliwości na miejscu to kawiarnie,klub z muzyką,zespół basenów z wszelkimi atrakcjami,przestrzeń do spacerów. Ten wypas to doskonale urządzone pokoje,dla mnie wyżywienie ( szwedzki bufet ) ja miałam w pakiecie,ale za 15 zł dziennie dla pobytów ZUS i sanatoryjnych możliwość wykupienia.
Rzadko warunki na pobytach sąna tak wysokim poziomie. Zresztą zdjęcia na ich stronie niczym nie odbiegają od stanu faktycznego.
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Witam serdecznie wyjeżdżających do Wieniec Zdrój turnus 09-30.12.2018

Post autor: John2306 »

Witam. Byłem w Wieńcu Jutrzence w lipcu. Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się na temat tego sanatorium to odsyłam do dyskusji
Re: Wieniec-Zdrój Jutrzenka od 21.07.2018
autor: basiat » wt 10 lip 2018, 22:16
Pozdrawiam
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Witam serdecznie wyjeżdżających do Wieniec Zdrój turnus 09-30.12.2018

Post autor: John2306 »

Witam. Wieniec Jutrzenka to sanatorium położone w lesie , gdzie w promieniu ok. 4 km nie ma żadnej miejscowości. Jest kościół, sklep i kawiarenki w samej Jutrzence. Na każdym kroku czyszczą kieszenie kuracjuszom , gdyż głównie na to się nastawiają. Za basen karnet trzeba zapłacić 250 zł, za parking 170, wejście na wieczorek 10 zł. Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania to piszcie chętnie odpowiem. Wcześniej odsyłałem do dyskusji na temat tego sanatorium jednak komuś te negatywne opinie przeszkadzały. Nie polecam tego obiektu , ale to jest moja osobista opinia. Po turnusie złożyłem skargę do mojego ZUS w Płocku , który podzielił się moimi spostrzeżeniami z Departamentem i niestety stwierdzono , że wszystko jest OK . I na tym zostawmy ten temat. W samej Jutrzence jest zakwaterowanych ok. 1200 osób. Parter i I piętro zajmują kuracjusze komercyjni, natomiast II i III ZUS i NFZ. Wycieczki są organizowane w niedziele i to też trzeba się dopytać gdzie można je wykupić. W dni powszednie często nie ma co robić, czyli cała rozrywka to piwo, wino ........ Pozdrawiam
bbes
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 24 wrz 2018 19:56

Re: Witam serdecznie wyjeżdżających do Wieniec Zdrój turnus 09-30.12.2018

Post autor: bbes »

Witaj Ewusia

Czy zdecydowałas się na wyjazd 09-30.12?
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Witam serdecznie wyjeżdżających do Wieniec Zdrój turnus 09-30.12.2018

Post autor: beatricze »

Witam john2306
Tego uzdrowiska nie znam, do dziczy jeszcze zdążę. A tak na serio to wiem oczyma piszesz, ZUS przymyka oczy na niedociągnięcia. To nie tylko o to sanatorium chodzi, niewiele wymagają. A nawet jeśli to jak kontrola to jest okey.
Tak tak to wygląda.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ