22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Agnieszka Irena
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 20 sie 2018 12:46
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: Agnieszka Irena »

Czy możesz odpowiedzieć na pytania:
(1) Czy Oddział Ortopedyczny Urazowy znajduje się w tym samym budynku co baza zabiegowa i basen?
(2) Czy łazienki są przystosowane dla niepełnosprawnych: uchwyty przy prysznicach, poręcze itp?
(3) Jakie są diety lecznicze, może jest niskokaloryczna, bo chciałabym kilka kg zgubić...
(4) Czy można dopłacić, aby dawali więcej warzyw, chude mięso, nabiał?
(5) Czy jest zapisywana bez problemów gimnastyka w wodzie?
(6) Jak jest z dostępem do basenu - ile płaci kuracjusz funduszowy za wejście? Czy jest tłoczno?
Mam przydział, za miesiąc jadę.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: Felice »

Agnieszko odpowiedziałam ci w innym wątku
Baza jest w innym budynku,ale połączona z budynkiem głównym łącznikiem.
W sprawie dostosowania łazienki należy zadzwonić.
Diet jest dużo ustalisz na miejscu.
Gimnastyka w basenie zapisywana jest chętnie.
Z basenu dodatkowo nie korzystałam,ale wejdź na cenniki sprawdź .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: mart 36 »

Ja właśnie dzwoniłam i dostałam ten okropny pokój, będąc w innych pokojach i łazienkach również stwierdziłam że niepełnosprawna osoba powinna bez problemu dać sobie radę, zabiegi indywidualne owszem są, ale jak chce się ćwiczyć z rehabilitantem należy za to dopłacić tak mi lekarz powiedział. Zdziwiło mnie bardzo w tym ośrodku to, że zabiegi były skracanie do minimum. To jest ośrodek wg mnie oczywiście, traktujący pacjentów tasmowo. Nie ma się w sumie co dziwić skoro ok 400 osób się tam znajduje na turnusie. Jedno wiem, nigdy więcej tam na rehabilitacje nie chce wracać.
ODPOWIEDZ