dziecko i opiekun

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
cypali
Posty: 1
Na forum od: 05 lut 2012 17:34

dziecko i opiekun

Post autor: cypali »

witam chcialabym pojechac z dwojka dzieci 5-letni(czeste choroby oskrzeli i krtani) i 7-letni(cukrzyca typu 1)do sanatorium,jednak nie wiem jakie byloby najlepsze wspomne ze bylby to nasz pierwszy wyjazd.Ztego co sie zorientowalam to dzieci mialyby wyjazd darmowy a co ze mna jako opiekunem?jaki bylby koszt mojego pobytu?czy musze płacić pełnoplatnie czy sa jakis znizki?prosze o rade pozdrawiam
forumowicz

Re: dziecko i opiekun

Post autor: forumowicz »

cypali pisze:witam chcialabym pojechac z dwojka dzieci 5-letni(czeste choroby oskrzeli i krtani) i 7-letni(cukrzyca typu 1)do sanatorium,jednak nie wiem jakie byloby najlepsze wspomne ze bylby to nasz pierwszy wyjazd.Ztego co sie zorientowalam to dzieci mialyby wyjazd darmowy a co ze mna jako opiekunem?jaki bylby koszt mojego pobytu?czy musze płacić pełnoplatnie czy sa jakis znizki?prosze o rade pozdrawiam
Z tego co ja wiem to Twój pobyt jako opiekum jet pełno płatny.
Nie wiem czy już złozyłaś wnosek do NFZ bo jeśli nie to postaraj się o skierowanie też dla siebie.
Wtedy skłądasz wszyskie wnioski i dołańczasz pismo że jesteś mamą.Prosisz o wspólny wyjazd.
Wtedy pokrywasz tyko częściwe koszty za siebie a za dzieci tylko klimatyczne.
Ja tak właśnie byłam z córką w Dąbkach.-jak jeszcze coś byś chciał wiedzieć to pytaj-pozdrawiam
ODPOWIEDZ