NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: Sloneczko »

meduza46 pisze:Pewnie że zamkniemy ...bo nie ma na co patrzeć ,na którego nie patrzeć to mały ,łysy ,bez zębów ,a co najgorsze ...BEZ KASY :o :shock: :shock:
Nie dziwię Ci się Kruszyno że wybrać nie możesz (bo nie ma w czym przebierać) Więc zamknij oczy jak radzi Mixio i ...entliczek pentliczek na kogo wypadnie na tego bęc ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Meduzka :kwiat: .....jak zwykle.........boska wiedźma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: medi »

no masz ,voilà ..cała ja ,piękna ,mądra ,wygadana ,złośliwa jak sto diabłów ,kobieta demon to ja :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .
Ps ................żartowałam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: medi »

Był taki dowcip tylko nie wiem czy nie spalę
Zona narzeka do męża ,że ciągle tylko pierze sprząta gotuje ,że czuje się jak kopciuszek .A on jej odpowiada z nad gazety _No widzisz mówiłem Ci że ze mną będziesz miała jak w bajce
To tak a pro po tych królewiczów z bajki za których wyszłyśmy za mąż ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
krecik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2904
Na forum od: 04 cze 2013 17:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: krecik »

To po coś za niego wychodziła??? Ja uczestniczę w pracach domowych. Ale Ty mnie nie chciałaś :cry:
A może to i dobrze skoro z Ciebie taka wiedźma :?: :?: :?: :mrgreen:
forumowicz

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: forumowicz »

meduza46 pisze:Pewnie że zamkniemy ...bo nie ma na co patrzeć ,na którego nie patrzeć to mały ,łysy ,bez zębów ,a co najgorsze ...BEZ KASY :o :shock: :shock:
Nie dziwię Ci się Kruszyno że wybrać nie możesz (bo nie ma w czym przebierać) Więc zamknij oczy jak radzi Mixio i ...entliczek pentliczek na kogo wypadnie na tego bęc ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak mi żle zyczysz ? Na kogo wypadnie tak przy zmknietych oczkach? Nic z tego wybór musi być widoczny i świadomy ;) :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: Sloneczko »

Masz rację Kruszynko :D trzeba widzieć co sie bierze :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: medi »

Czy świadomy czy nie i tak na jedno wyjdzie.Mężczyzna jest jak kameleon ,po ślubie i tak się zmieni ...na gorsze :o Przed ślubem to kwiatki ,drobne prezenciki ,romantyczne spacery .Po ślubie brudne skarpety pod fotelem ,piwo gazeta i telewizor :P :P :P :P
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: Sloneczko »

Oj Meduzka :kwiat: zgadzam sie z tobą ale tez nie całkowicie. nie wszyscy mężczyźni stają sie kiepskimi facetami. Znam przypadek gdzie to zmianę przeszła moja znajoma ze szkoły podstawowej.Po ślubie zrobiła się taka [email], ze lała gdzie popadło.... a ile piwska wyżłopała przy tym...ho ho :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: medi »

Sloneczko pisze:Oj Meduzka :kwiat: zgadzam sie z tobą ale tez nie całkowicie. nie wszyscy mężczyźni stają sie kiepskimi facetami. Znam przypadek gdzie to zmianę przeszła moja znajoma ze szkoły podstawowej.Po ślubie zrobiła się taka [email], ze lała gdzie popadło.... a ile piwska wyżłopała przy tym...ho ho :lol: :lol: :lol:
Wyjątki potwierdzają regułę ;)
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: marika »

Mężczyźni nie dojrzewają tak szybko jak kobiety i dlatego dłużej pozwalają sobie na nieodpowie­dzial­ne zachowania nie byłoby z tym większego problemu gdyby nie fakt że to ''dojrzewanie''czasami trwa zbyt długo albo wręcz się nie kończy,tak im jest wygodnie :!: :roll: ;)
Zablokowany