NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: biedroneczka »

...w zamian Andrzejku zostanie .......żoną :o i w zależnosci od wieku mężczyzny będzie:

dla młodszego mężczyzny kochanką,
dla dojrzałego - towarzyszką,
dla starego - pielęgniarką,

...widac więc, że w każdym wieku jest pretekst, aby się ożenić ;) :lol: :lol: :lol:

...a brutali nie lubimy :evil: :evil: :evil:
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: margot »

...nurtuje mnie jednak pytanie - co dostanie w zamian jak już spełni te wszystkie kryteria ...
Uważam , że sama satysfakcja , że podołaliscie takim wyzwaniom to już ,,PEŁNIA SZCZĘŚCIA " ;) :) :) :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: Sloneczko »

A w zamian ...za spełnienie wszystkich kryteriów...... :serce:

Kocham Cię w słońcu i przy blasku świec,
W wielkim wietrze, na szosie i na koncercie,
W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach.
I gdy śpisz.
Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
I wiosną, kiedy jaskółka przylata.
A latem jak mnie kochasz?
Jak treść lata.
A gdy zima posrebrzy ramy okien?
Zimą kocham Cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu.
Zawsze koło niego.”

K. I. Gałczyński
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: andrzej1955 »

Pięknie dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi- coś mi się zdaje że niektóre wątki już....przerabiałem ;) nurtuje mnie jednak jeszcze jedno pytanie po którym wyjdę na pesymistę- a nim nie jestem, okrutnika- też do mnie nie pasuje człowieka małej wiary- nigdy nim nie byłem :!: CZY mimo wszystko jednak warto :?: bo bilans końcowy może pokazać że jednak NIE :!: z obserwacji moich wynika że luzakom, brutalom i wręcz nieeleganckim osobnikom żyje się lepiej, łatwiej i przyjemniej w tym skomercjalizowanym i brutalnym świecie :!: zabrzmiało to bardzo pesymistycznie jak na optymistę jakim jestem- a może .....prowokacyjnie ;) :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: Sloneczko »

"brutalom i wręcz nieeleganckim osobnikom żyje się lepiej, łatwiej" ale czy przyjemniej????? Myślę, ze nie. Oni wcale nie maja lepiej a wręcz przeciwnie....są nieszczęśliwi . Andrzeju :kwiat: zgadzam się z Tobą, ze ten bilans końcowy jak mówisz może być bardzo pesymistyczny ale czy nie uważasz, ze JEDNAK WARTO ? :D Warto kochać i być kochanym nawet rok, dwa, trzy ....a nieraz uda się więcej przeżyć wspaniałych lat ....gdy obydwoje partnerzy tego chcą oczywiscie.
Każdy z nas potrzebuje ciepła, bliskości, czułości i zrozumienia, aby żyć normalnie .Kochany człowiek przy tobie sprawia, ze czujemy się bezpieczni, spokojni a nawet jesteśmy zdrowsi od ludzi samotnych. Chcemy kochać i być kochanym , ponieważ bez TEGO człowiek czuje się osamotniony, niedowartościowany, staje się samotnym egoistą. Miłość jest niesamowitym uczuciem, niepowtarzalną więzią łączącą kobietę z mężczyzną. Pomaga nam przetrwać najtrudniejsze chwile w życiu. Sama to wiem bo doświadczyłam wielu zmartwień w życiu i tylko uczucie pozwoliło mi wrócić do żywych.
forumowicz

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: forumowicz »

Tylko pozornie takim osobom ,żyje się lepiej .
Sądzę ,że jeśli mają zdolność do samooceny ,samokrytyki ,(a każdy taką zdolnośc posiada)to gdzieś tam wewnątrz ,odczuwają dyskomfort z powodu swoich zachowań.
Nam się wydaje ,że tacy ludzie są szczęśliwi,oni szczęśliwi nie są,a jeśli to przez pewien okres w swoim życiu.
Kiedy narasta wokół nich niechęć najbliższych ,przyjaciół,otoczenia ,kiedy zostają tylko sami ze sobą, przychodzi czas na refleksję.
Może nie dzieje się tak w każdym przypadku ,ale w wielu tak.
Bycie dzentelmenem ,a nie brutalem ,dawanie kwiatów kobiecie ,przepuszczanie jej przodem przy wejściu do budynku etc to cechy ,tylko i wyłącznie prawdziwych mężczyzn.
Bo w tym wątku przecież piszemy o kochanych mężczyznach :serce: :serce: :)
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1028
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: krisss0070 »

Dbają o swój wygląd
Mężczyźni, tak samo jak kobiety, cierpią z powodu własnych niedoskonałości. Przytłaczająca większość chciałaby poprawić coś w swoim wyglądzie.
Ideał wyglądu to, wedle nich, muskularne ciało, wąskie biodra i szerokie raniona.
Co więcej - jeden na trzech chciałby mieć wyższy wzrost. Wielu zaś jest przygnębionych łysiną. :kwiat:
Cierpią w samotności
Mężczyzna rzadko mówi o swojej samotności. Po prostu uważa, że nie wypada się do takiego stanu przyznać,
ponieważ spotkałaby go społeczna dezaprobota. Podobnie jak kobieta, mężczyzna odczuwa ból po nieudanym romansie.
I chociaż po zerwaniu nie płacze, to cierpi i ma ... zaburzenia gastryczne. Problem więc nie polega na tym, kto czuje większy ból,
tylko kto ten ból potrafi łatwiej znieść. Kobieta podzieli się cierpieniem z przyjaciółką,
natomiast mężczyzna nie mając nikomu się zwierzyć, cierpi w samotności. :serce:
Szybciej i częściej się zakochują
Mężczyźni - według badań - uznani zostali za bardziej romantycznych niż kobiety. Po prostu szybciej i częściej się zakochują.
Badacze orzekli, że co czwarty mężczyzna zakochał się już po trzeciej randce, podczas gdy większość kobiet po dziesiątej.
Oni też, jako pierwsi, skłonni są powiedzieć: kocham cię :serce: :serce:
Miłość utożsamiają z seksem
Amerykańskie badania wykazują wyraźną różnicę między żoną i mężem w pojmowaniu wzajemnych kontaktów fizycznych.
Okazuje się, że kobiety uważają tę więź za dużo bardziej znaczącą. Mężczyźni natomiast utożsamiają kochanie się z erekcją.
Tracąc zdolność jej podtrzymywania muszą walczyć z poczuciem odrzucenia. Nie dziwi więc fakt,
że wielu mężczyzn skraca wstępną grę miłosną w obawie przed utratą erekcji.
Stąd to nieporozumienie między obiema płciami dotyczące kochania się. - Nie obciążajcie nas - mówią panowie - całą winą za jakość miłosnych doznań :serce: :kwiat:
CO WY NA TO PANOWIE :kwiat: ;) :serce:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: medi »

przepraszam ,czy widział ktoś dwie wiedźmy ?
forumowicz

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: forumowicz »

Są tacy jakimi chcieliby być ,doceniani ,chwaleni ,do których mówi się szeptem :serce: a nie z pozycji nakazującej.
Chcą słyszeć,że są cudowni ,jedyni ,że ich kochamy ,bez wzgledu na ich wady.
Są normalni ,ze swoimi wadami i zaletami .... po prostu są chronią nas mamy w nich oparcie ..to mało?
Kochajmy naszych panów i mówmy im o tym . :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
krecik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2904
Na forum od: 04 cze 2013 17:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: NASI KOCHANI MĘŻCZYŻNI -JACY SĄ?

Post autor: krecik »

Re: Krisss0070
W przeważającej części zgadzam się z treścią Twojego wpisu. Mam jednak wątpliwości czy panowie powinni wypowiadać się na temat jacy są. Ten wątek dotyczy, w moim mniemaniu, opinii wyrażanych przez Panie. Czyż nie???
Zablokowany