Sanatorium z ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Chciałem zapytać jeśli można jak z dostępem do WI FI i czy jest płatne, w Róży było za free . Jak rehabilitanci chodzi o wiedzę i podejście do pacjenta mi zależy na dobrych i fachowych zabiegach, jak opieka lekarska czy tylko jako praca czy jest zainteresowanie pacjentem? Trochę daleko do miasta ale lubimy chodzić , czy jest jakiś skrót czy trzeba koniecznie obok Równicy przechodzić? :D W jakich godzinach zabiegi do południa czy po południu też?. Pytam bo otoczenie i korzystanie z niego (Góry) to też rehabilitacja . :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Maryann »

sergio_1 2 3 4 pisze: 12 gru 2017 08:23 Chciałem zapytać jeśli można jak z dostępem do WI FI i czy jest płatne, w Róży było za free . Jak rehabilitanci chodzi o wiedzę i podejście do pacjenta mi zależy na dobrych i fachowych zabiegach, jak opieka lekarska czy tylko jako praca czy jest zainteresowanie pacjentem? Trochę daleko do miasta ale lubimy chodzić , czy jest jakiś skrót czy trzeba koniecznie obok Równicy przechodzić? :D W jakich godzinach zabiegi do południa czy po południu też?. Pytam bo otoczenie i korzystanie z niego (Góry) to też rehabilitacja . :)
Wi-fi jest tylko na dole przy recepcji.. jak działa niewiem bo miałam swój Internet. Rehabilitanci mili, profesjonalni.. pisałam już wcześniej że np. gimnastyka indywidualna nie ma porównania z Różą bo w Danielu była naprawdę indywidualnie dobrana do pacjenta i schorzenia (w Róży była odfajkowana). Do miasta nie jest wcale daleko, nie ma potrzeby chodzić koło Równicy, jest fajny skrót z tyłu za budynkiem, ścieżka nad Wisłą do centrum miasta. Zabiegi były super ułożone .. miałam tylko do obiadu, po obiedzie już żadnego...Tańce organizują raz w tygodniu na dole (nie chodziłam bo w Zapiecku fajniej :D )... do Zapiecka pod górkę kawałek drogi...
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: aniag »

Czy do Rownicy ż Daniela jest daleko?
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Maryann »

Okolo 1,5 kilometra... :D
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Maryann pisze: 12 gru 2017 08:44
sergio_1 2 3 4 pisze: 12 gru 2017 08:23 Chciałem zapytać jeśli można jak z dostępem do WI FI i czy jest płatne, w Róży było za free . Jak rehabilitanci chodzi o wiedzę i podejście do pacjenta mi zależy na dobrych i fachowych zabiegach, jak opieka lekarska czy tylko jako praca czy jest zainteresowanie pacjentem? Trochę daleko do miasta ale lubimy chodzić , czy jest jakiś skrót czy trzeba koniecznie obok Równicy przechodzić? :D W jakich godzinach zabiegi do południa czy po południu też?. Pytam bo otoczenie i korzystanie z niego (Góry) to też rehabilitacja . :)
Wi-fi jest tylko na dole przy recepcji.. jak działa niewiem bo miałam swój Internet. Rehabilitanci mili, profesjonalni.. pisałam już wcześniej że np. gimnastyka indywidualna nie ma porównania z Różą bo w Danielu była naprawdę indywidualnie dobrana do pacjenta i schorzenia (w Róży była odfajkowana). Do miasta nie jest wcale daleko, nie ma potrzeby chodzić koło Równicy, jest fajny skrót z tyłu za budynkiem, ścieżka nad Wisłą do centrum miasta. Zabiegi były super ułożone .. miałam tylko do obiadu, po obiedzie już żadnego...Tańce organizują raz w tygodniu na dole (nie chodziłam bo w Zapiecku fajniej :D )... do Zapiecka pod górkę kawałek drogi...
Serdecznie dziękuję za odpowiedź , dowiedziałem się , że za parking biorą jak za zboże za 24 dni 194 zł masakra
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Maryann »

Jak bylam we wrzesniu to jeszcze nie kasowali za parking..bo sie remontowali, a teraz jest postawiony szlaban i biora kase...ale w calym Ustroniu sa podobne ceny za parking...
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sztani »

Podobnie w Równicy za parking .dowiadywałem się.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Maryann »

Sztani... niektórzy kuracjusze z Równicy pod kościołem parkowali przy ul. Sanatoryjnej.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Atina »

sztani pisze: 12 gru 2017 14:13 Podobnie w Równicy za parking .dowiadywałem się.
Sztani gratulacje Równicy w Ustroniu :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1711
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: p-siak »

Witam, trzeba szukać.No chyba,że auto z salonu, to i na owies trzeba mieć.A teraz poważnie-
słyszałem,iż w innych miejscowosciach stawiają na podwórkach mieszkańców też.
ODPOWIEDZ