Kolejne spotkanie ?

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
MagdaM
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 14 mar 2012 10:29

Kolejne spotkanie ?

Post autor: MagdaM »

Moja córka byłą w sanatorium ok. pół roku temu. Zaprzyjaźniła się tam bardzo z pewną dziewczyną. Obie utrzymują ze sobą kontakt. Niestety ona mieszka ok 300 km od nas. Dziewczyny bardo chciały by jeszcze raz razem pojechać do jakiegoś sanatorium. Rozmawiałam już z mamą tej dziewczyny zgodziła się bez problemu. Chodzi tylko o to jak to zrobić żeby trafiły do jednego sanatorium w jednym czasie. Są jakieś sposoby żeby to załatwić ? Bardzo mi na tym zależy. Dziewczyny są w wieku 15-16 lat.

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :D

Ps. Przepraszam jeśli był już taki temat, ale nie mogłam go znaleźć.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kolejne spotkanie ?

Post autor: malgonia »

bardzo trudne, jeżeli jestescie z innych województw
MagdaM
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 14 mar 2012 10:29

Re: Kolejne spotkanie ?

Post autor: MagdaM »

Czyli nie da się tak ?
MagdaM
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 14 mar 2012 10:29

Re: Kolejne spotkanie ?

Post autor: MagdaM »

A to coś zmienia jeżeli jest się w tym samym województwie ?
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Kolejne spotkanie ?

Post autor: Gosia43 »

Magda M :) Jeśli moge Ci coś podpowiedzieć. To proponuje.A byś Ty i mama tej drugiej dziewdzynki. Do wnisku składanego , NFZ dołonczył pismo. To znaczy napiście prożbę o ten sam termin i to same sanatorjum.np: że dziweczynki doskonale się rozumia i bardzo by chciały być ponownie razem na rechabilitacjach.Napisz z jakiego miasta i NFZ jest druga dziewczyka.
A tamta mama z zakiego Wy miasta i NFZ.Może się uda i NFZ weżnie te wasze prożby pod uwage. Zawsze czeba prubaowąc. I jeszcze jedno zadzwoń do swego NFZ i zapytaj . Może pani będzie na tyle miła że coś Ci jeszcze podpwie. ;) życze powodzenia
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Kolejne spotkanie ?

Post autor: Gosia43 »

A jeszcze jedno :) jeśli jesteście z tego samego NFZ do doskonale wtedy macie lepsze szanse na wspulny wyjazd. :)
ODPOWIEDZ