Uzdrowiska

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Uzdrowiska

Post autor: Gosia43 »

Gosia43 pisze:Krynica.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Uzdrowiska

Post autor: asia13 »

Dla mnie SZczawnica .Czy to wiosna ,lato ,jesien,zima zawsze piekna . :kwiat:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Uzdrowiska

Post autor: Sloneczko »

Iwonicz Zdrój ...wiosną i latem :D , Krynica Górska może być dodatkowo jesienią natomiast Busko Zdrój przez cały rok :)
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 06 lut 2010 17:16

Re: Uzdrowiska

Post autor: ptysiu111 »

Zgadzam sie z Tobą SŁONECZKO Iwonicz Zdrój o każdej porze roku... ;)
pozdrowionka
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Uzdrowiska

Post autor: sinobrody »

A ja mam odmienne zdanie. Tak gdzieś od maja do końca września, no, powiedzmy połowy października to tak,
ale późną jesienią, wczesną wiosną i zimą to tragedia. Jedynie tańce, tańce i jeszcze raz tańce.
Zimą na nartach nie pojeździsz bo nie ma gdzie. Nie pospacerujesz bo zasypane śniegiem. Widoki takie sobie.
Wczesną wiosną i późną jesienią to również tragedia zwłaszcza gdy się jest na dole: w Starych Łazienkach, Pod Orłem lub
Pod Jodłą i na zabiegi trzeba chodzić do Zakładu. Wprawdzie nie są to kilometry, ale zawsze.
W Górniku, KRUS, w Sanvicie gdzie mają wszystko na miejscu jeszcze ujdzie, ale stwierdzenie ; o każdej porze roku???
No ale z gustami się nie dyskutuje. :D
Awatar użytkownika
gratburg
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 18 mar 2013 18:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Uzdrowiska

Post autor: gratburg »

:D POLAŃCZYK JEST OK :shock:
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Uzdrowiska

Post autor: kasia+ »

od wielu lat - co roku gdzieś jadę do sanatorium /- jak byłam dzieckiem/, a od 14 lat na turnusy rehabilitacyjne - i to zależy Kto i Czego oczekuje , wymaga... ale jak dla mnie to Muszyna, Szczawnica, Ustroń, Ustronie Morskie ---- to cuda..., Inowrocław - OK, Kołobrzeg - OK , ale raczej nie Oś Proton - Tanio ale wiele do życzenia + bliziutko na plażę, Ciechocinek i Rymanów - nie dla mnie ale OK, Szczyrk -nie polecam mam złe wspomnienia /Oś Adam - gdzie w sałatce były nawet szpilki/, byli tam też kuracjusze bardzo zadowoleni , ale to chyba Tacy co mało - w innych miejscach bywają.... Obecnie czekam na skierowanie do sanatorium.... Pozdrawiam
milotek
Posty: 1
Na forum od: 10 cze 2014 12:45
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Uzdrowiska

Post autor: milotek »

Witam, jako, że jest to mój pierwszy post pragnę się przywitać. Mam na imię Zbigniew, mam 54 lata i jestem z Dębicy.

Do tej pory byłem w senatorium w Rabce, Iwoniczu oraz Szczawnicy. Najbardziej podobało mi się w Iwoniczu i na ten moment właśnie tą placówkę polecałbym ludziom.
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Uzdrowiska

Post autor: kasia+ »

a ja jestem z Gdańska w Rabce i Szczawnicy byłam ... I TO NIE 1 RAZ... był OK - to też zależy jaki ośrodek no i Towarzystwo - jak spotka się Ludzi ... to można wszystko znieść ....
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Uzdrowiska

Post autor: Zbigniew- I »

Agat. Cieplice
Agat. Cieplice
ODPOWIEDZ