sanatoryjne reminiscencje przed północą

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4490
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Kleinehexe »

Czarodziej pisze: 08 maja 2023 08:33
Kleinehexe pisze: 05 maja 2023 15:29 Tu nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
na chwilę obecną - nikt nie znajdzie odpowiedzi na takie sytuacje i zjawiska.. :roll: ani tu ani nigdzie...nadzieja, w fizyce kwantowej :serce: ;)
Odpowiem stosując metodę kopiuj - wklej ;) , aczkolwiek autor słów jest tu bardzo na miejscu. :D
"Atakowanie tego problemu może prowadzić do gwałtownego zwiększenia populacji siwych włosów na głowie".
Andrzej Dragan
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 605
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

"Atakowanie tego problemu może prowadzić do gwałtownego zwiększenia populacji siwych włosów na głowie".
książka czeka...a nie chcę tak po kilka kartek czytać...więc , kombinuję " jak oszukać rzeczywistość" i doprowadzić do zakrzywienia pętli czasowo-przestrzennej...

jakoś tak " okropnie" się czuję z tym wszystkim... ;) :lol: ale prace w ogrodzie, tudzież u ludzi w domach nie chcą poczekać....

choć widać, że z nadejściem wiosny, różne żyjątka opuściły zatęchłe nory i teraz ten smród rozsiewają dookoła..
taka widać kolej rzeczy, że stary piernik skrzeczy....a przecież ..niebo błękitne, trawa zielona....ale parafrazując Bogusława -" to zła "menSZCZYyzna" była i..." nie chce mi się z nim gadać".... :cry: :roll:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4490
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Kleinehexe »

Świetnie Cię rozumiem z tym brakiem czasu. :cry: Jak już znajdzie się tę chwilę wolną, to nie wiadomo, którą srokę za ogon chwycić. Więc niestety, tu coś liznę, tam coś skubnę, ale to chyba nie jest skuteczna metoda. :roll:
Czytam ostatnio właśnie tak po kilka kartek, troszkę przy śniadaniu, troszkę przed snem i po przeczytaniu Kwatechizmu niestety nadal wiem, że nic nie wiem. :lol: :lol:
Dobrze, że ze mną jeszcze gadasz, bo ja to zła kobieta jestem. :twisted: ;)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4490
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Kleinehexe »

Czarodzieju :kwiat: , nie masz czasu czytać, to może znajdziesz pół godziny na obejrzenie najnowszego filmiku na kanale Nauka.To lubię. Tomasz Rożek rozmawia z Andrzejem Draganem. :D
https://youtu.be/LUOkJjMTQHw
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 605
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

obejrzałem. :serce:
obaj Panowie świetni :D


przytoczę tylko jedno, ale jakże znaczące zdanie z rozmowy : " należy poddawać w wątpliwość wszystko co wiemy z naukowego punktu widzenia i co dotychczas odkryliśmy, jeżeli dotychczasowe ustalenia nie znajdują wytłumaczenia dla czegokolwiek.." :serce:
sens oddałem prawidłowo, mogłem coś przestawić w słowach, ale z pamięci pisałem :D

dzięki takim ludziom wiem , że nie zwariowałem, że " dotykam czegoś niezdefiniowanego"
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 605
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

zresztą odkąd pamiętam, zawsze jestem gotów poddać się jakiemuś testowi, ocenie - pokazać, że nie wymyślam,konfabuluje..nie jestem jak tu co po niektórzy pisali "z kosmosu" czy z "wariatkowa" :lol:

jeszcze jedno...profesor mówił o " nieznanej energii" :serce: co mnie cieszy , w końcu wybitny naukowiec.
ja tak to nazywam od pewnego czasu, wcześniej myślałem o tym, jak o jakimś promieniowaniu....czyli idę dobrym tropem ;)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4490
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Kleinehexe »

Tak myślałam, że zwrócisz na to uwagę. :D Moja uwagę przykuło też to, że w rozwoju ważny jest otwarty umysł, gotowy na przyjęcie tego co się nawet "fizjonomom śniło". :D.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Bibi2 »

Lato gorące , spać nie można , a reminiscencji jak nie ma tak nie ma :roll: :lol: :lol:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: Bibi2 »

Lato minęło, jesień i zima, a reminiscencji dalej ni ma ;) :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: sanatoryjne reminiscencje przed północą

Post autor: GIENIA »

Może , gdy już ziemia porośnie świeżą trawą , reminiscencje się pojawią :)
ODPOWIEDZ